„Choker“ yra prigludęs karoliai, nešiojami aplink kaklą. Jis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, įskaitant aksomą, plastiką, karoliukus, odą, metalus, tokius kaip sidabro auksas ar platina, ir tt skirtingų spalvų, tačiau juodas kaklo papuošalas suteikia karališką išvaizdą, nes juoda yra žinoma kaip karališka spalva. Tai suteikia labai kietą išvaizdą. Juodas kaklo karoliai visą dėmesį sutelkia į veidą ir atrodo gražiau. Jie gali būti dėvimi įvairiuose vakarėliuose ar dieną su draugais. Jie gali atrodyti nepatogiai dėvėti dėl jų sandarumo, tačiau iš tikrųjų jie atrodo tik nepatogiai ir yra labai patogūs.

Stilingi juodos spalvos kakleliai moterims madoje:

Choker karoliai juodos spalvos gali būti derinami su bet kokios kitos spalvos suknelėmis. Štai keletas geriausių juodų kaklo karolių, kuriuos norėjote įtraukti į savo kolekciją kasdieniam poreikiui. dėl ko dabar norėsis apsipirkti.

1. Trigubas juodo kaklo karoliai:

Trigubas juodos spalvos kaklo karoliai

Trigubas kaklo papuošalas turi tris sluoksnius, uždengiančius kaklą, o paskutinės dvi grandinės yra šiek tiek žemiau pirmojo. Jis suteikia labai šaunią išvaizdą ir gali būti dėvimas su bet kokiais drabužiais.

2. Juodosios metalinės plokštės chokeris:

Juodos metalinės plokštelės skustuvas

Tai paprastas juodas chokeris, labiau orientuotas į veidą. Į juodą metalą galima pridėti juodų akmenų, kurie suteiks blizgančią išvaizdą. Šis pakabukas gali būti derinamas su sijonais ir kitomis šviesios spalvos suknelėmis, tokiomis kaip balta, beveik balta ir pan.

3. „Black Skinny Layer Choker“:

„Black Skinny Layer“ droselis

Juodasis plonasluoksnis chokeris yra daugiasluoksnis chokeris, kuriame sluoksniai nėra atskirai atskirti. Tai atrodo kaip krūva chokerio. Juodas karolių kaklelis surinks visą dėmesį ir suteiks neįtikėtiną išvaizdą. Jis gali būti dėvimas su viršutine dalimi, todėl tikrai išsiskiria.

4. „Black Chain Choker“:

Juodosios grandinės skustuvas

Juodos spalvos grandinėlė suteiks labai aptakų vaizdą. Nešiojant veidas neatrodys sunkus. Grandinės sklendę galima pridėti su mažu pakabuku, kuris padarys jį pastebimą. Šį pakabuką galima reguliariai dėvėti su paprastais viršūnėmis.

5. „Black Leather Choker“:

„Black Leather Choker“

Oda visada madinga, tačiau su chokeriu jie yra puikūs. Tai paprastas juodas kaklo karoliai be jokių žaviai atrodančių dizainų. Šviesiaplaukė su juoda odine pakaba atrodys pritrenkiančiai. Jie gali būti pridedami su apkarpytu viršumi arba raišteliais.

6. „Black Lace Choker“:

Juodųjų nėrinių kaklelis

Juodosios nėrinių kaklelis yra įvairių dizaino ir modelių. Kai kurie modeliai suteikia kaklo formą. Jie yra labai lengvi ir gražiai atrodo. Prie jo pridėti akmenys ir grandinės atrodo gražiau.

7. „Black Velvet Choker“:

Juodasis aksominis kakliukas

Juodas aksominis kakliukas suteikia labai elegantišką išvaizdą, ypač kai prie jo pridedamas mažas pakabukas. Jie nėra nei labai platūs, nei siauri. Jis gali būti pridedamas prie bet kokios aprangos.

8. „Black Bow Choker“:

„Black Bow Choker“

Juodos lankų sklendės priekyje yra lankas. Tai atrodo kaip šalikas, dėvimas, jei jis yra platus. Netgi siūlų juostelės lankelis suteikia labai švelnią išvaizdą, dėvint ant juodų suknelių.

9. „Black Felt Choker“:

„Black Felt Choker“