„Choker“ rinkiniai yra tradicinių Indijos papuošalų dalis. Į šiuos rinkinius įeina karoliai, auskarai ir net kaktos gabalas. Klasikiniai „choker“ rinkiniai paprastai yra dideli ir drąsūs ir užpildo žmogaus kaklą ir veidą. Chokeriai yra pagaminti iš aukso, deimantų, perlų ar kitų brangakmenių ir yra dėvimi vestuvėms ir svarbioms ceremonijoms. Iš šio plataus sąrašo išsirinkite chokerio rinkinį, kuris bus su jumis amžių.

Naujausi ir puošnūs „Choker“ dekoracijų modeliai jaunoms moterims madoje:

Čia yra geriausi „Choker“ dekoracijų modeliai mergaitėms Indijoje.

1. Aukso kaklo rinkinys:

Aukso pakabos rinkinys

Tai ypatingas vestuvių papuošalų kūrinys. Šis išskirtinis aukso pakabos rinkinys yra nuostabus su jame esančiais mažais natūraliais brangakmeniais. Rubinas ir smaragdas, įdėti į chokerį, išskiria jį. Dizainas yra labai laisvas ir gražus. Auksinė spalva kartu su brangakmenių spalvomis grandinei suteikia įspūdingą išvaizdą.

2. „Pearl Choker“ rinkinys:

„Pearl Choker“ rinkinys

Kartu su auksiniu metalu šis chokerio rinkinys yra nuostabus nuostabiais mažais perlų karoliukais, sugrupuotais į kekes. Choker ir auskarai yra pagaminti taip, kad perlų krūva veiktų kaip „jhumka“. Maži auksiniai karoliukai per grandinę ir auskarai taip pat yra labai gražūs.

3. „Kundan Choker“ rinkinys:

„Kundan Choker“ rinkinys

Šis nuostabus kundan choker rinkinys turi senovinį aukso toną su perlais. Didelis pakabukas turi labai indišką išvaizdą su lapų dizainu. Auskarai vėl yra kilpinio stiliaus kabliukai to paties lapo dizaino. Kundan išvaizda yra geidžiamiausia daugelyje vestuvių ir kiekviena Šiaurės Indijos moteris linkusi turėti bent vieną rinkinį.

4. „Blue Stone Choker“ rinkinys:

Mėlyno akmens chokerio rinkinys

Šis nuostabus akmeninių kaklo papuošalų rinkinys yra nuostabus papuošalas. Rasos lašo formos karoliukai mėlynos spalvos ir kundano spalvos daro jį tiesiog stulbinantį. Šiame rinkinyje taip pat yra kaktos dalis kartu su karoliais ir auskarais.

5. Dizainerio „Choker“ rinkinio dizainas:

Dizainerio „Choker“ dekoracijų dizainas

Tarp kaklo rinkinių dizaino yra šis unikalus senovinis kaklo papuošalų rinkinys. Tai susideda iš mažų karoliukų sluoksnių ir tada didelių karoliukų sluoksnio. Auskarai vėlgi yra „jhumka“ stiliaus, kuris yra labai indiško pobūdžio. Dizainerių kūriniai suteikia jums laisvę atsitraukti nuo visiškai tradicinių stilių.

6. „Diamond Choker“ rinkinys:

Deimantinis kaklo rinkinys

Deimantas yra geriausias merginos draugas, o tobula dovana merginos vestuvėms yra papuošalai iš deimantų. Šis nuostabus deimantų šedevras yra geriausia ir brangiausia dovana nuotakai. Deimantais inkrustuotas kaklo rinkinys turi didelius perlus ir rubinus, kurie padidina jo nuostabią vertę.

7. Bolivudo kostiumų papuošalų rinkinys:

Bolivudo kostiumų papuošalų pakabukas

Indijos Bolivudo bižuterija yra labai drąsi ir ryški. Kūriniai paprastai dėvimi virš indiškų kostiumų, kurie dažniausiai yra turtingi. Šiuose naujausiuose „choker“ rinkiniuose yra dideli karoliai ir didžiuliai auskarai su kabančiais, kurie dera su CZ deimantais ir perlais.

8. Filigraninis choker rinkinys:

Filigraninis choker rinkinys

Dauguma Indijos moterų mėgsta papuošalus, simbolizuojančius Indijos kultūrą. Tai apima gražius ir elegantiškus šventyklų dizainus. Šventyklos filigraninis chokerio rinkinys yra padengtas auksu ir turi subtilų filigraninį darbą, kuris puikiai atrodo.

9. „Temple Coin Choker“ rinkinys:

„Temple Coin Choker“ rinkinys

Tarp indiškų dizainų, esančių choker rinkiniuose, yra šventyklos monetų kolekcija. Šiame rinkinyje yra kelios aukso spalvos šventyklos monetos išilgai kaklo papuošalo. Kiekvienas auskaras turi 2 šventyklos monetas, sujungtas kartu, kad sukurtų nuostabų papuošalą.

„Choker“ rinkiniai yra nuostabūs ir puošnūs papuošalai, kuriuos turėtų turėti kiekviena Indijos moteris. Jie puikiai dera su indiškais drabužiais, tokiais kaip saris, salwar kameez ir ghagra rinkiniai. Galite nusipirkti chokerio komplektą, atitinkantį jūsų kūno formas ir progą, kurią ketinate nešioti. Pasirinkite nesenstantį ir išskirtinį kūrinį, nes šie kūriniai yra gana brangūs.