Metaliniai skustuvai yra tobuli droselinės išvaizdos ir vyriško patrauklumo sklendės. Šios pakabos nėra subtilios ir paprastai dėvimos su pusiau atsitiktine ir kasdienine apranga. Chokeriams pasirinkite metalus, tokius kaip auksas ir sidabras. Metaliniai grioveliai gali turėti plonus laidus arba storas ir storąsias metalines juostas.

Naujausios ir gražios metalo pakabos mergaitėms su nuotraukomis:

Čia yra geriausi metalo chokers papuošalų dizainai jaunoms mados moterims.

1. Metalinis chokeris:

Metalu padengtas chokeris

Šis šauniai blizgantis metalu padengtas kaklelis yra vidutinio dydžio metalo juosta, įkvėpta „Terminator“ serijos. Šis chokeris atrodo itin kietas ir suteikia jums sunkiojo metalo stiliaus. Suporuokite jį su tamsiais lūpų dažais, kad atrodytumėte labai prašmatniai. Metalo spyruoklė puikiai tinka jaunoms merginoms.

2. Plonas aukso metalo chokeris:

Plonas aukso metalo chokeris

Norite kažko įmantresnio? Pasirinkite šį blizgantį auksinį ploną metalinį skustuką, kuris gerai sėdi ant kaklo. Tai labiau vakarinių papuošalų elementas. Galima derinti ir su asimetriškesnėmis suknelėmis. Auksas spindi ir suteikia sodrią išvaizdą.

3. Egipto stiliaus metalo chokeris:

Egipto stiliaus metalo chokeris

Šiame egiptietiško stiliaus metaliniame kaklo vėrinyje atrodykite nuostabiai kaip Kleopatra. Choker turi plonus metalinius gabalus, kurie yra sujungti, kad susidarytų karoliai. Jis apima ne tik dvi sruogas, bet ir vieną, kuri patenka į viršutinę krūtinės dalį. Tai suteikia labai tradicinę išvaizdą, kurią galima lengvai suporuoti tiek Indijos, tiek Vakarų drabužiams.

4. Burnished Metal Choker:

Burnished Metal Choker

Tai nublizginta metalinė pakaba, turinti puošnių žavesių su kabančiais karoliukais. Metaliniame chokeryje ploni metaliniai laidai yra susipynę, kad susidarytų kilpos. Maži karoliukai yra gražūs, todėl chokeris atrodo labai moteriškas ir žavus. Ši pakaba gali būti dėvima vakarėliui ir užbaigia jūsų išvaizdą.

5. „Chunky Metal Choker“:

Stambus metalo skustuvas

Juvelyriniai dirbiniai iš metalo yra geriausias pasirinkimas merginoms, norinčioms drąsaus ir gatvės stiliaus. Šis stambus grandininio metalo chokeris puikiai tinka drąsiai atrodyti. Centrinis pakabukas turi krištolo akmenį. Tai puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

6. Geometrinis metalo chokeris:

Geometrinis metalo griebtuvas

Metalo griebtuvai geometrinėmis formomis dabar yra pyktis. Jie puikiai dera su įvairiais drabužiais. Paprastai naudojamos formos yra sujungtos viena su kita. Šis metalinis skustuvas turi deimantų formas. Detalės yra puikios, kai baltos, juodos ir sidabrinės spalvos naudojamos papildant viena kitą.

7. Rožinio aukso kaklo karoliai:

Rožinio aukso kaklo karoliai

Metalinis kaklo papuošalas iš aukso yra labai populiarus kaip papuošalas vakarui. Čia naudojamas rožinis auksas yra labai subtilus. Dizainerio stiliaus dviejų krypčių karoliai yra įmantrūs. Puikiai dera su šiuolaikiniais juodos arba baltos spalvos drabužiais. Pasirinkite tai, jei norėtumėte patobulinti savo mados koeficientą.

8. Spiralinis metalo chokeris:

Spiralinis metalinis skustuvas

Šis unikalus metalinis skustuvas turi S spiralės formą. Nėra užsegimo, kuris pritvirtintų sklendę. Pati spiralė gali būti uždėta ant kaklo ir lėtai prispaudžiama, kad tilptų į kaklą. Dizainerio kūrinys yra labai stilingas ir prašmatnus. Pasirinkite juos iš pasirinkto metalo, pavyzdžiui, sidabro ar aukso.

9. Auksinis laidinis metalinis chokeris:

Auksinis laidinis metalinis chokeris

Šis metalinis aukso skustuvas išsiskiria ir daro nuostabų mados pareiškimą. Beveik keturių gijų metalinės vielos spaustukas yra vidutinio storio ir apima visą kaklo sritį. Derinkite prie oficialių ar pusiau atsitiktinių drabužių.

Sunkiojo gatvės stiliaus išvaizdai geriausiai tinka metalo pakabos. Stambūs ir laidiniai metaliniai spaustukai užpildo kaklą ir atrodo tvirtai. Pasirinkite metalinius aukso, rožinio aukso, sidabro ir tt metalo griebtuvus. Stiliai, iš kurių galite pasirinkti, apima egiptietišką, spiralinę ir geometrinę..