Kaklo papuošalai turėjo savo reikšmę. Jie suteikia kaklą ir gretimą išvaizdą. Pasipuošę nuostabiais smaragdais, deimantais, rubinais, perlais ir mielais pakabukais, jie visada užima mažą vietą moterų širdyse. Auksiniai karoliai visada suteikė naują išvaizdą su nuostabiu dizainu.

choker-karoliai-dizainas-Indijoje

Tačiau pasikeitus madai, karolių dizainas taip pat pasikeitė iš sunkių auksinių ir tapo mielais ir žaviais kakleliu. „Choker“ karoliai atsirado 90 -ųjų pabaigoje, siekiant suteikti naują mados tendenciją. Jie gali būti aukso, sidabro arba tiesiog tatuiruotės dizaino. Bet kokia forma jie suteikia žavingą išvaizdą merginoms, kurios nekenčia to sunkaus karolių.

Naujausi ir gražūs „Choker“ karolių modeliai moterims su vaizdais:

Pažvelkime į keletą nuostabių kaklo karolių dizaino.

1. Juodo ir akmens kaklo karoliai:

Juodo ir akmens kaklo karoliai

Naujas vakarietiškos išvaizdos choker dizainas yra nuostabus juodos ir baltos spalvos derinys. Juodas kaklaskarės kaklas papuoštas lapo formos baltų akmenų gija. Sruogai suteikiama kita eilutė, kad prireikus būtų galima priveržti antgalį. Tai suteikia prabangų vakarietiškam drabužiui, ypač vakarėliuose ar dienos metu.

2. „Double Strand Choker“ karoliai:

Dvigubos grandinės kaklo karoliai

Paprastas „choker“ dizainas su juodomis sruogomis ir mielas žavesys suteikia rafinuotą žvilgsnį į įprastą drabužių dėvėjimą kiekvienoje aprangoje. Dizainą sudaro dvi juodos sruogos, sujungtos su mielu sidabro spalvos saulės žavesiu. Taip pat galite suteikti chokeriui naują išvaizdą, traukdami vieną jos sruogą, kad ji būtų ilgesnė už kitą.

3. Paprastas juodo kaklo karoliai:

Paprastas juodo kaklo karoliai

Norite turėti paprastą, bet jausmingą išvaizdą balių naktims ant trumpų chalatų! Pažvelkite į paprastą juodos spalvos kaklo vėrinį, pagamintą iš aksomo. Jame yra tik juoda juostelė, tvirtai surišta ant kaklo. Tai suteikia jausmingą išvaizdą juodoms suknelėms. Taip pat yra įvairių spalvų aksominių pakabučių, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuri atitinka jūsų suknelę.

4. Saulės ir mėnulio kaklo karoliai:

Saulės ir mėnulio kaklo karoliai

Norite dėvėti priešingą derinį! Nori dangiško žvilgsnio! Išbandykite sruogą, pagamintą iš saulės ir mėnulio žavesio. Dizainas turi dvi eilutes. Vienam suteikiamas saulės žavesys, kuris dėvimas virš stygos, turinčios mėnulio žavesio. Tai suteikia žvilgsnį į dvi galias, surinktas viename taške. Saulė simbolizuoja šviesos, tiesos galią kovoti su blogiu. Nors mėnulio galia simbolizuoja gydomąją galią.

5. Sidabro storio kaklo karoliai:

Sidabro storio kaklo karoliai:

Ieškote kažko stulbinančio vakarėlio ar diskotekos vakaro! Čia yra išgalvotas sidabrinis pakabukas, nusagstytas mažais deimantais, kad jūsų kaklas atrodytų blizgus. Tai taip pat atrodo gražiai dėl etninių drabužių funkcijoms. Dizainą plačiai nešioja jaunos merginos ar paaugliai ant laisvalaikio, ypač džinsų.

6. Grandinė su karoliukais Choker karoliai:

Grandinė su karoliukais „Choker“ karoliai

Grandininio stiliaus chokeris atrodo gražiai, kad išryškintų jūsų išvaizdą vakarėliuose ar reguliariai dėvėtų. Paprasta auksinė arba sidabrinė grandinė pritvirtinta apvaliais, kikenančiais dangaus mėlynumo karoliukais. Plona grandinėlė nuostabiai atrodo kasdieniams, ypač „Capri“, kad atrodytų paplūdimyje. Norėdami papildyti nuostabų dizainą, galite dėvėti didelę grandinę.

7. Plonas aukso kaklo karoliai:

Plonas aukso kaklo karoliai

Turėkite fantaziją dėvėti auksinių monetų dizainą! Čia yra aukso spalvos kaklo papuošalas, skirtas dėvėti tokias funkcijas kaip sužadėtuvės, priešvestuvės ir pan. Kai nešiojamas su etniniais kostiumais, aukso monetų dizaino chokerio dizainas suteikia reljefinę jūsų asmenybės išvaizdą. Jis taip pat pritaikomas prie džinsų diskotekoms.

8. „Diamond Choker“ karolių dizainas:

Deimantinio kaklo karolių dizainas

Deimantinis kaklo papuošalas su smaragdu ir perlais suteikia karališkos išvaizdos jūsų dizainerio drabužiams. „Choker“ dizainas yra su ovaliu smaragdu žalia spalva, o jį supa mažos CZ deimantai, suteikiančios žavingą išvaizdą. Dizaino galas pagamintas iš perlų, kabančių žemiau. Dizainas suteikia jūsų kaklui nuotakos išvaizdą, todėl jis dėvimas karališkosiose vestuvėse.

9. „Diamond Choker“ karolių rinkinys:

„Diamond Choker“ karolių rinkinys

Deimantai visada laimėjo moterų širdis dėl etninės aprangos. Deimantinis chokerio komplektas suteikia nuostabų vaizdą per lehengas ir dizainerio sarees. Chokeriui yra įteikti balti krištolo deimantai, išmarginti rausva smaragdo gėlių spalva, ir auskarų komplektas, atitinkantis chokerio dizainą. Tokie rinkiniai šiais laikais yra gana madingi tarp moterų.

10. Gėlių perlų kaklo karoliai:

Gėlių perlų kaklo karoliai

Perlų kaklo papuošalas jūsų grožiui suteikia paprastumo, tačiau kartu ir mados. „Choker“ dizainas pagamintas iš keturių jūros perlų sruogų ir gėlių dizaino viduryje. Gėlei taip pat suteikiamas perlas, apsuptas aukso dizaino žiedlapių, ir ašaros formos perlas, kabantis žemiau. Dizainas nešiojamas su dizainerių kostiumais, sarees ir lehengas, kad jūsų asmenybė atrodytų rafinuotai.

11. Džinsų kaklo karoliai:

Džinsų kaklo karoliai

Ieškote naujo choker dizaino, kuris būtų funky, bet madingas! Pažvelkite į džinsų pakabuką, pagamintą iš džinsinio džinsų gabalo. Dizainas šiais laikais yra gana populiarus tarp kolegijos klaidų. Ne tik merginos, bet ir vaikinai žano žvilgsnį gauna už drąsų išvaizdą. Jis plačiai dėvimas kasdieniams drabužiams.

12. Raidžių kaklo karoliai:

Raidžių kaklo karoliai

Populiarėjantis naujas choker karolių dizainas yra tas, kuris turi vardus. Individualizuotą pakabuką galima padaryti su b dėvėtojo vardu arba žodžiu, kuris puikiai ją apibūdina. Pagaminta iš aukso ar sidabro, toks „choker“ dizainas tinka prie bet kokios atsitiktinės ar etninės suknelės. Jis gali būti nešamas į biurus, funkcijas ir pan. Puiki dovana, padedanti pajusti jūsų kampą, gali būti įvardijamas chokeris.

13. „Spring Design Choker“ karoliai:

Pavasario dizaino „Choker“ karoliai

„Choker“ dizainas, įkvėptas pavasario ar genčių tatuiruotės, yra labai įdomus tarp jaunimo. Ne tik mergaitės, bet ir berniukai yra įvaikinti prieš šią grupės išvaizdos tendenciją. „Choker“ yra dizainas su ištempiama virvele, sukurta įvairiomis kreivėmis, kad būtų patrauklesnė. Tokie dizainai gana dažnai būna roko žvaigždžių koncertuose.

14. „Chanel Pearl Choker“ karoliai:

„Chanel Pearl Choker“ karoliai

Gana gremėzdiškas ir madingas choker dizainas, populiarus tarp garsenybių, yra „Chanel“ perlų kaklo karoliai. „Choker“ yra paprastas su dviem dideliais perlais, dar žinomais kaip „Chanel“ perlai kiekvieno aukso pluošto galo gale. Tokie „choker“ modeliai yra plačiai matomi kasdieniuose drabužiuose, ypač modeliuose, kurie suteikia dizainerio drabužiams antikos.

15. Indijos kaklo karolių dizainas:

Indijos kaklo karolių dizainas

Be kitų kaklo papuošalų, Indijos kaklo papuošalai visada buvo nusagstyti perlais, akmenimis ir smaragdais, kaskart suteikiantį žavingą išvaizdą. Perlų kaklo karoliai su juodais akmenimis yra unikalus dizainas, suteikiantis žaibišką išvaizdą su etniniais kostiumais ir sarees. Juodos ir baltos spalvos kakliukas taip pat apima du derančius auskarus, kurie suteikia grožio.

16. Spalvotas kaklo karoliai:

Spalvotas kaklo karoliai

Norite dėvėti kažką pasirinkto ir puošnaus! Gėlių dizainas su keliais spalvų deriniais suteikia nuostabų vaizdą teminiams vakarėliams, madų šou ir pan. Įvairios gėlės pagamintos iš skirtingos tinklinės medžiagos, o pagrindinė gija pagaminta iš sidabro.

17. Rankų kaklo karoliai:

Rankų darbo kaklo karoliai

Paprastas rankų darbo kaklo papuošalas suteikia naują jūsų supaprastintos asmenybės apibrėžimą. Juodas kaklo papuošalas pagamintas iš aksominio šilko medžiagos su dviem sidabro pakabukais, kurie papildo jo išvaizdą. Dizainas suteikia puikią išvaizdą kasdieniams drabužiams ir juodoms suknelėms. Jis gali būti pagamintas iš skirtingų spalvų, atitinkančių jūsų suknelę.

18. Tinklas su lankeliu karoliukais:

Tinklas su „Bow Choker“ karoliais

Ne tik suaugusieji, bet ir mažos mergaitės puošia savo kaklą mielais kaklo vėriniais. Čia sukurtas juodas kaklo papuošalas su mažu lanku ir dviem grandinėmis, suteikiančiomis malonų vaizdą ant trumpų suknelių ar „Capri“. Pagrindinė juoda gija sukurta iš tinklinės medžiagos, kuri suteikia nuostabią išvaizdą. Dizainas taip pat populiarus tarp paauglių mergaičių kolegijose kačiukų vakarėliuose, iškylose ir kolegijų renginiuose.

19. „Butterfly Gold Choker“ karoliai:

„Butterfly Gold Choker“ karoliai:

Auksinis kaklo papuošalas su drugelio dizainu paaugliams ir moterims suteikia prabangaus žvilgsnio, o mokyklos mergaitėms – mielas ir gremėzdiškas. Dizainas gali būti pagamintas iš aukso arba sidabro grandinės. Drugeliui suteikiamas spalvingas akmuo su mažais CZ deimantais, kad jis taptų putojantis. Tai nuostabiai atrodo diskotekose ar atsitiktiniuose renginiuose.

20. Oksiduotas kaklo karoliai:

Oksiduotas kaklo karoliai

Norite turėti klasikinę ir tradicinę išvaizdą bet kokiems festivaliams. Gaukite oksiduotą pakabos dizainą, pagamintą iš oksiduotos medžiagos, įspaustos mažais dizainais. Tokie „choker“ dizainai yra labai dėvimi „Navratri“, religinėse šventinėse ir kitose „Choli“, „Lehenga“ ir tradicinių sarees funkcijose, kad jūsų etninis stilius pakiltų dar aukščiau.

„Choker“ karoliai yra malonė gražuolėms, kurios nenori sunkių karolių savo kaklui. Dizainerio chokerio dizainas, pagamintas rankomis arba pagamintas iš aukso, sidabro, deimanto ir pan., Suteikia kaklui nuostabų dizainerio vaizdą. Taip pat yra keletas chokerio modelių su tam tikrais vyriškais žavesiais. Juos plačiai atlieka berniukai, kad jie atrodytų drąsiai, ypač muzikinių grupių, imtynininkų, gatvės šokėjų ir kt..