Piyasada birçok çeşit çorap çeşidi bulunmaktadır. Astar çoraplar aralarında popülerdir. Ayakkabı ile uygun çorap giymek istemiyorsanız, astarlı çorapları deneyebilirsiniz. Ayaklarınızı kokudan ve iyi bir tutuştan koruyacaklar. Yün, dantel, pamuk ve daha birçok malzemeden yapılmış birçok astarlı çorap mevcuttur..

Yeni Modellerde En İyi Liner Çoraplar:

İşte piyasada çeşitli astar çorap türleri.

1. Erkek Kanvas Ayakkabı Astar Çorabı:

Erkek Kanvas Ayakkabı Astarı Çorap

Ayakkabı astarı çorap söz konusu olduğunda, bu iyi bir seçimdir. Pamuklu malzemeden üretilmiştir ve size iyi bir tutuş sağlamak için tasarlanmıştır. Kaymaz topuğu ve havlu astarlı ayak yatağına sahiptir. Her türlü ayakkabı ile kullanabilirsiniz ve emici yapısı ayaklarınızı nemden korur..

2. Bayan İpek Çorap Gömlekleri:

Bayan İpek Çorap Gömlekleri

İpek çok yumuşak bir malzemedir ve ipek astarlı çoraplar söz konusu olduğunda çok talep görmektedir. Bu gösterişsiz bir tasarımdır ve bu tasarımın çok çeşitli renklerini elde edebilirsiniz. Yumuşak ipek malzeme ayağınızı çok yumuşak tutar ve iyi bir tutuş sağlar. Ofis ayakkabısı ile giymek rahat olacaktır..

3. Erkek Ten Rengi Astar Çorabı:

Erkek Ten Rengi Liner Çorap

Çoraplarınızı dışa vurmak istemiyorsanız bu erkek astarlı çorapları deneyebilirsiniz. Ten rengi bir çorap astarıdır ve kaliteli gerilebilir malzemeden yapılmıştır. Terinizi emme ve ayakkabılarınızı kokudan arındırma özelliğine sahiptir. Bu pamuk, naylon ve spandeks malzemeden yapılmıştır. Düz ayakkabılarınızla giyebilirsiniz.

4. Siyah Dantelli Gizli Astar Çorap:

Siyah Dantelli Gizli Astarlı Çorap

Siyah astarlı çorap olup pamuk, dantel ve silikon malzemeden üretilmiştir. Düz ve ayakkabı ile giyebilirsiniz. Tüm bu malzeme çoraplara iyi bir tutuş sağlamaya yardımcı olur. Bu düşük profilli bir astardır ve ayak parmaklarına rahatça uzanır. Bu güzel çorap astarları ile ayaklarınıza ekstra zarafet verin.

5. Bayanlar için Görünmez Önyükleme Astarı Çorapları:

Bayanlar İçin Görünmez Çizme Çorapları

Mükemmel bir bayan astar çorap mı arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Silikonlu bu ayak astarlı çorapları deneyin. Silikon, ekstra bir tutuş sağlamaya yardımcı olur. Ayaklarınıza taze bir koku vermek için antimikrobiyal tedavi ile tasarlanmıştır. Burun kısmı o kadar pürüzsüz ki gün boyu rahatça giyeceksiniz. Bu çoraplar pamuk, elastan ve naylon malzemeden üretilmiştir..

6. Çiçek Tasarımlı Çorap Astarı:

Çiçek Desenli Çorap Astarı

Çorap astarlarında farklı bir şey denemek istiyorsanız, işte seçim sizin için. Üzerinde çiçek desenli bu en iyi çorap astarını deneyebilirsiniz. Ayak kısmı iyi bir tutuş sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve üst kısım çiçekli dantel malzemeden yapılmıştır. Bu siyah çorap astarını botlarınızla giyebilir ve ayakkabılarınızı kokusuz tutabilirsiniz..

7. Erkek Oxford Liner Çorap:

Erkek Oxford Liner Çorap

Bu, Oxford ayakkabılar için özel olarak yapılmış pamuklu astarlı bir çoraptır. Ayaklarınızdaki nemi emmeye ve kuru tutmaya yardımcı olan Aqua FX teknolojisi ile birlikte gelir. Çorap malzemesi pamuk, spandex ve polyester malzemedir. Bu mükemmel astarlı çorapları Oxford ayakkabılarınızla deneyebilirsiniz..

8. Yün Astar Çorapları:

Yün Astarlı Çorap

Kış geldiğinde çorap astarları için talep ortaya çıkar. Patiklerinizle birlikte giyebileceğiniz kışlık bir çorap astarı modelidir. Yünlü malzemeden ve esnemeyi sağlayan elastinden yapılmıştır. Bu malzeme ayaklarınızdaki nemi emer ve kokusuz kalmasını sağlar..

9. Toe Topper Liner Çorap:

Burun Üstü Astar Çorap

Tüm ayaklarınızı kaplayan bir çorap astarı giymek sizi rahatsız ediyorsa, bu tasarımı deneyin. Bu, ayak parmağınızı iyi kapatan çeşitli çorap astar tasarımıdır. Birçok renkte alacaksınız. Bu kaymaz ve ayak parmaklarınıza mükemmel uyum sağlar. Bu ince astarlı çorapları herhangi bir ayakkabı tipiyle deneyin.

Çorap astarlarını bir kez deneyebilirsiniz. Çok seveceksiniz ve her zaman ayakkabılarınızla giyeceksiniz. Ayaklarınızı kokudan uzak tutmak için her zaman kalın çorap giymeniz gerekmez. Çorap astarları ayrıca nem emici teknolojiye sahiptir..