Marka olarak Prada, gözlük, ayakkabı, koku, giyim ve deri eşyalardan erkekler ve kadınlar için çeşitli tasarımcılar ve ölçülere göre yapılmış ürünler sunar. Erkekler ve kadınlar için Prada cüzdanları, edinilebilecek en imrenilen hazinelerden bazılarıdır. Çoğunlukla İtalya’da üretilen bu üstün kaliteli deri cüzdanlardan birini seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitlilik çok büyük ve en iyi erkek ve kadın cüzdanları burada belirtilmiştir..

Trenddeki Erkek ve Bayanlar İçin En Yeni ve En İyi Prada Cüzdan Tasarımları:

İşte Prada markasının en iyi 9 cüzdan tasarımı.

1. Siyah Kadın Prada Cüzdanı:

prada cüzdanları

Kadınlar için bu otantik siyah Prada cüzdanı bir açıklama öğesi olarak alın. Saffiano deri cüzdan kapaklı olarak gelir ve altın kaplama fermuarlara sahiptir. Logo metal üzerine yazılmıştır. Cüzdanın on kart yuvası, bir fatura ve bir bozuk para bölmesi vardır. Ayrıca fermuarlı bir dış cebe sahiptir.

2. Navy Erkek Bifold Prada Cüzdanı:

Lacivert Erkek Bifold Prada Cüzdan

Bu, lacivert renkte klasik bir erkek Prada cüzdanıdır. Bifold cüzdanın iki fatura bölmesi vardır ve erkeklerin taşıması için kompakt bir cüzdandır ve ceplere iyi oturur. Saffiano deri cüzdan çok moda ve şık.

3. Pembe Kadın Fransız Prada Cüzdanı:

Pembe Kadın Fransız Prada Cüzdanı

İşte tüm arkadaşlarınızın konuşacağı harika bir Prada cüzdanı. Güzel kırmızı renkli cüzdan, Saffiano markasına ait deriden yapılmıştır ve ayrıca bir bozuk para cebi ile birlikte gelir. Harflerin ve yazıların karmaşık detayları altın kaplamalı metalden yapılmıştır..

4. Yay Zinciri Prada Cüzdanı:

Yay zinciri Prada Cüzdan

Önünde fiyonk bulunan bu çarpıcı Prada cüzdanı kırmızı renkte alın. Cüzdan, aynı zamanda sofistike görünen bir zincirle birlikte gelir. İkili banknot bölmesi ve fermuarlı kese, temel eşyalarınızı yerinde tutmak için en iyisidir. Çantanın içinde ayna da var.

5. Deri Zigzag Prada Cüzdan:

Deri zikzak Prada Cüzdan

İşte klasik Prada cüzdanının kıta versiyonu. Pembe renkteki deri cüzdan, beyaz, mavi ve siyah zikzak deseniyle vurgulanmıştır. Cüzdan tipik iki fatura bölmesine ve kredi kartı yuvalarına sahiptir. Ayrıca çıkarılabilir bir kart yuvası ile birlikte gelir.

6. Erkekler Yarış Arabası Prada Cüzdanı:

Erkekler Yarış Arabası Prada Cüzdanı

Önünde yarış arabası baskısı olan erkekler için bu nadir Prada cüzdanı alın. Cüzdan dikdörtgen şeklindedir ve bu nedenle yaklaşık 33 kart alır. Çek defterlerinizi ve pasaportunuzu saklamak için yuvalar da mevcuttur. Çift fermuarlı cüzdanda birçok eşyanın saklanması için yer vardır..

7. Dokulu Deri Prada Cüzdan:

Dokulu Deri Prada Cüzdan

Bu şık cüzdanın birkaç bölmesi vardır ve dokulu deriden yapılmıştır. Çift fermuarlı ve 25 kart yuvasına sahiptir. Dört belge cebine sahip üç fatura bölmesi vardır. İç fermuarlı bölmeler ikidir ve bu, bunu erkekler için gerçekten çok yönlü bir cüzdan yapar..

8. Prada Cüzdanının Etrafında Zip:

Prada Cüzdanının Etrafında Zip

Kadınlar için bu harika Prada cüzdan, geleneksel cüzdanlardan bir değişiklik. Burada cüzdanın uzunluğu boyunca bir fermuar var ve bir akordeon gibi açılıyor. Korkak cüzdan, gençler için mükemmeldir ve tasarımında robotlara sahiptir. Siyah ve altın renginin de dramatik bir etkisi var..

9. Zarf Prada Cüzdanı:

Zarf Prada Cüzdan-9

Bu, zarf şeklinde olan sansasyonel bir Prada cüzdanıdır. Kadınlar için cüzdanın dış kısmı siyah ve altın harflerle gelir. İki bölmeli ve fermuarlı bir çantaya sahip bu çarpıcı parçayı alın.

Prada cüzdanları, onları karşılayabilen herkes için harika bir satın almadır. Mavi, pembe ve kırmızı gibi parlak renklerde kadın Prada cüzdanları seçin. Erkek cüzdanları da siyah, lacivert ve gri gibi klasik renklere sahiptir. Her biri faturalar için bölmelerden ve kredi kartları için yuvalardan oluşur. Fermuarlı torbalar eşyaları yerinde tutmaya yardımcı olur. Erkek cüzdanları kare ve dikdörtgen olmak üzere iki şekilde gelir. Kadın cüzdanları, zarf, dikdörtgen ve kare dahil olmak üzere çeşitli şekillerdedir..