Geleneksel cüzdanlardan uzak durmak istiyorsanız, erkekler ve kadınlar için korkak cüzdanlar iyi bir seçenektir. Cüzdanlar çoğunlukla biraz tutum gösteren parlak baskılarda basılmıştır. Bu korkak cüzdanları hediye olarak veya hatta kendiniz için seçin. Bunlar sahip olacağın en iyi seçimler.

Modadaki Bay ve Bayanlar için En Yeni ve En İyi Funky Cüzdan Tasarımları:

İşte korkak tasarımlarda en iyi 9 cüzdan.

1. Basılı Funky Cüzdan:

Baskılı Funky Cüzdanlar

Erkekler için bu korkak baskılı cüzdanı seçin ve kafaları çevirin. Funky çanta ve cüzdan, ön tarafa basılmış harika ve ilginç bir tasarıma sahiptir. Kullanılan renkler cesur ve canlıdır ve bu da cüzdanı farklı kılar. Gençler için harika olan bu korkak çantalar ve cüzdanlar, aidiyetinizi güvende tutma amacına hizmet eder..

2. Kadınlar için Çivili Funky Cüzdan:

Kadınlar için Çivili Funky Cüzdan

Kadınlar için bu sevimli makyaj fuarı korkak cüzdan, metalik stili seven kızlar için mükemmeldir. Funky deri cüzdanın ön yüzünde soyut bir tasarım bulunur. Cüzdan ayrıca, ona bir kenar veren metal boncuklarla kaplanmıştır. Cüzdanı kapatan kapakta da tasarıma yerleştirilmiş metal boncuklar var..

3. Lego Funky Cüzdanı:

Lego Funky Cüzdan

Lego’yu seviyorsanız, Lego’dan ilham alan bu korkak cüzdan tam size göre. Cüzdan, Lego bloklarıyla eş anlamlı olan parlak renklerde gelir. Bu cüzdan, faturalarınızı ve kredi kartlarınızı sağlam tutmak için fermuarlı bir keseye sahiptir. Cüzdan son derece havalı ve kesinlikle kasabanın konuşması olacak.

4. Süper Kahraman Funky Cüzdanı:

Süper Kahraman Funky Cüzdanı

Erkeklerin korkak cüzdanı, bir tür süper kahramandan ilham alan bu cüzdanla parlak bir dönüş alıyor. Cüzdan, sevdiğiniz herhangi bir süper kahramanın tasarımına veya logosuna sahiptir. Renkler çok parlak ve cesur ve bu gençlerin çoğunu çekiyor. Süper kahraman cüzdanları, paranızı davetsiz misafirlerden korumak için en iyisidir..

5. Kartpostal Funky Cüzdanı:

Kartpostal Funky Cüzdan

İşte harika bir kadın korkak cüzdanı. M-cüzdan kartpostalı temel alır. Ön yüz, adres ve pullar için boşluk bulunan bir kartpostalın ön yüzünün tasarımına sahiptir. Cüzdanın arkasında birçok damga basılmıştır. Ayrıca değerli eşyalarınızı saklamak için fermuarlı bir açıklığa sahiptir..

6. Funky Cüzdanının Etrafında Zip:

Funky Cüzdan Etrafında Zip

Kadınlar için bu harika korkak cüzdan, satın alabileceğiniz en iyisidir. Cüzdan, tüm streç boyunca fermuarlı bir açıklığa sahiptir. Bu, akordeon tarzı bir açılış sağlar ve eşyalarınızı güvende tutmak kolaydır. Cüzdan, ince bej bir arka plana basılmış hoş bir kelebek baskısına sahiptir. Cüzdan, çıtçıtlı kahverengi deri bir kapağa sahiptir..

7. Yılan Derisi Funky Cüzdanı:

Yılan Derisi Funky Cüzdan

Bunların hepsini yılan derisinden yapılmış ve parlak renklere boyanmış çılgın bir cüzdandan çıkarın. Cüzdan, açık havayı ve vahşi tarafı seven erkekler için en iyisidir. Renkler parlaktır ve bir açıklama cüzdanı oluşturur. Eşi benzeri olmayan bir cüzdan için bunu seçin.

8. Cityscape Funky Cüzdanı:

Cityscape Funky Cüzdan

Bu bayanların korkak cüzdanı, yurt dışı seyahatlerinizden satın alabileceğiniz bir şey. Üzerine şehir manzarası basılmıştır. En ünlü baskılar Paris, Londra, New York vs.’dir. Bu harika cüzdanları kendiniz seçin ve yaptığınız tatiller hakkında nostaljik olun..

9. Gazete Baskısı Funky Cüzdanı:

Gazete Baskısı Funky Cüzdan

Korkak bir cüzdan için bir başka harika seçenek de bu gazete baskı cüzdanıdır. Cüzdanın ön yüzünde gazeteden kurgu haberler içeren bir sayfanın baskısı vardır. Cüzdan, gazete hissini seven tüm erkekler için harika. Her yaş içindir ve bu onu hediye olarak bile iyi bir satın alma yapar.

Farklı ve yaratıcı bir şey istiyorsanız, funky cüzdanlar en iyi seçenektir. Cüzdanlarda kartlar ve faturalar için geniş yuvalar bulunur. Bu cüzdanlardaki baskılar genellikle parlak ve kalındır..