Trend takılar giymeyi sevenler veya kendi moda aksesuarlarını tasarlamayı sevenler için değerli taş boncuklar gardırobunuzu dekore etmenin en uygun maliyetli yoludur. Mağazalarda, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk, şekil, kesim ve ebatlarda kolayca bulunurlar. Mücevher esas olarak değerli taş boncuklar ve yarı değerli taş boncuklar gibi değerli taşlardan yapılan iki tür boncuktan yapılır. Her iki kategorinin de kendi önemi ve önemi vardır..

Görüntülerle Güzel Taş Boncuklar:

İşte herhangi bir mücevher tasarımcısı için en iyi seçim olan kaliteli taş boncuklardan bazıları. En iyisini seç ve giy.

1. Kuvars Değerli Taş Boncuklar:

Kuvars Taş Boncuk

Bu doğal taş boncuklar meditasyon ve şifa amaçlı yaygın olarak kullanılmaktadır. Değerli taş boncuk, sizi doğru ve olumlu yola yönlendiren yaratıcılıkla oldukça bağlantılıdır. Aynı zamanda güç için en iyisidir ve öğrenmeyi teşvik eder. Boncuklar sevgi ve endişeyi simgeliyor.

2. Ametist Değerli Taş Boncuklar:

Ametist Değerli Taş Boncuk

Bunlar mükemmel mücevher taşları ve boncuklardır. Narin morumsu kristal berraklığında boncuklar gösterişli, direnmesi zor ve çekici. Birine veya basiret için ilham vermek için çok kullanılır. Psişik güçler içerir ve ayrıca kullanıcıya refah getirir..

3. Sitrin Değerli Taş Boncuklar:

Sitrin Değerli Taş Boncuk

Sitrin yarı değerli taş boncuklar kategorisine girer. Güneşli boncuklar çeşitli olumlu niteliklerle doludur ve bu nedenle başarı taşı olarak da bilinir. Boncuklar para ve cömertlik tılsımı olarak kullanılır. Boncuk takmak, pozitivistleri, kendine güveni ve düşüncede netliği destekler..

4. Safir Değerli Taş Boncuklar:

Safir Değerli Taş Boncuk

Yaygın olarak Refah Taşı olarak bilinen Safir boncuklar, değerli taş boncuklardır. Boncuklar, hayallerini tatmin etmelerine yardımcı olmak için sevdiklerine yaygın olarak hediye edilir. Boncuklar iç huzur, sezgi ve mutlulukla bağlantılıdır. Değerli taş umut ve özeni simgelemektedir..

5. Aytaşı Değerli Taş Boncukları:

Aytaşı Değerli Taş Boncuk

Aytaşı boncukları çeşitli su rengi tonlarında veya beyaz kristal renginde mevcuttur. Bu taşın boncukları algı, yaratıcılık ve asil talih ile birlikte gelir. Beslenmeyi teşvik eder ve sevgi, sempati ve şefkat gibi duyguları çeker. Tutku taşı aynı zamanda evli çiftlere cinsel yaşamlarına renk katması için çokça hediye edilir..

6. Garnet Değerli Taş Boncuklar:

Garnet Değerli Taş Boncuk

Garnet, kahverengimsi ve sıcak kırmızı renkte gelen popüler yarı değerli değerli taş boncuklardır. Sevgiyi, sadakati ve tutkuyu temsil ederler. Şifa taşı olarak kanın arındırılmasında ve hayal gücünü arttırmada da kullanılırlar. Mücevher tutkusunu teşvik etmek ve yaptığı sihri görmek için bunları kullanın.

7. Kaplan Gözü Değerli Taş Boncuklar:

Kaplan Gözü Taş Boncuk

Kaplan Gözü boncukları, olumsuz titreşimlere karşı koruma sağlayan doğal değerli taş boncuklardır. Duygusal, güven ve eğitim açısından dengeyi korumaya yardımcı olurlar. Ayrıca doğru kararlar alma yeteneğini arttırmak için giyilir..

8. Turmalin Değerli Taş Boncuklar:

Turmalin Değerli Taş Boncuk

Bu güzel boncuklar zihni ve bedeni güçlendirmeye yardımcı olur. Sinirleri yatıştırmaya, kederi yatıştırmaya, dengelemeye ve özgüvene yardımcı olurlar. Durumları anlama ve karar alma gücünü artırmak için zihin huzurunu korur..

9. Akuamarin Değerli Taş Boncuklar:

Akuamarin Taş Boncuk

Bu taş boncuklar, kullanıcının zihninde netlik, kendini ifade etme ve huzur içinde ona yardımcı olan büyük bir kontrole sahiptir. Boncuklar stres ve gerilimi serbest bırakarak zihne huzur verir; dolayısıyla, meditasyon için kullanılır. Boncukların rengi, boncukları Deniz Tanrıçası ile ilişkilendirmiştir..

Bundan böyle, farklı değerli taş boncukların insan vücuduna kendi faydalarının yanı sıra farklı iyileştirici özellikleri de vardır. Sonsuz huzuru sağlayan boncuklar, meditasyon için dua malası yapmak için yoğun olarak kullanıldığı gibi, çabuk sinirlenen kişilere de sakinleşmeleri için verilir. Kendiniz için boncuk şeklindeki en iyi değerli taşları seçin ve yaşam ilkelerinizi geliştirmek için onlardan tasarlanmış en iyi mücevherleri alın..