Aquamarine Gemstone okyanus görünümünde olan değerli bir taştır. Rengi de okyanus rengine benzer. Maviden açık yeşile bir tonu vardır. Giymenin çok büyük faydaları var. Şifa ve meditasyon aktivitelerinde yardımcı olur. Teoriye göre, Mart ayında doğanlar için faydalıdır. Öncelikle kaba taş olarak bulunur. Daha sonra kesilerek çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere farklı şekiller verilir. Yüzük ve kolye gibi takılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha önce, akuamarin taşı Yeşil renk olarak kabul edildi. Ama artık açık mavi renk olarak kabul ediliyor..

Resimlerle Son Akuamarin Değerli Taş:

En Son Tasarımlarda 9 en iyi Akuamarin Değerli Taşımıza bakın. Sevdiğinizi seçin ve deneyin.

1. Kaba Akuamarin Taşı:

Kaba Akuamarin Taşı

Okyanus yeşili renginde kaba akuamarin taşıdır. Daha sonra parçalara ayrılır ve farklı şekillere dönüşmesi için ısıtılır. Bu taşı takmak, cesaret ve duygusal dengesizliği iyileştirmek gibi muazzam olumlu etkiler verebilir. Mutluluğun sembolüdür.

2. Akuamarin Taş Yüzük:

Akuamarin Taşlı Yüzük

Bu, büyük akuamarin değerli taşlı çarpıcı akuamarin taş yüzük. Bu mavimsi okyanus etkisidir. Nişan yüzüğü olarak da kullanabilirsiniz. Giyildiği andan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Akuamarin taşı takanlar hızlı karara erişir.

3. Şifalı Akuamarin Taşı:

Şifalı Akuamarin Taşı

Bu akuamarin taşı, zihinsel rahatsızlığı dengelemek için şifalı bir taştır. Fizyolojik bozukluklara da yardımcı olur. Düşüncelerinizi temizler ve size iyi bir iletişim becerisi kazandırır. Sinir gerginliğinizi yatıştırmak için harika bir taştır..

4. Zümrüt Kesim Akuamarin Taşı:

Zümrüt Kesim Akuamarin Taş

Akuamarin taşının başlıca faydalarından biri, bu taşı bir bardak suya koyup o suyu içmenin göz hastalığınızı çözmenize yardımcı olmasıdır. Bu zümrüt en yaygın kesimdir. Bu şekil parmak yüzükleri için popülerdir. Bu oldukça dayanıklı ve yumuşak.

5. Akuamarin Taşlı Kolye:

Akuamarin Taşlı Kolye

Cam boncuklu akuamarin taşlı bir kolyedir. Vintage tasarım çerçevesinde kaplanmış oval şekilli akuamarin taşlı bir kolye ucu bulunmaktadır. Sarkıttaki taş vücutla doğrudan temas halindedir ve bu nedenle yatıştırıcı ve sakinleştiricidir..

6. Armut Şekli Akuamarin Değerli Taş:

Armut Şekli Akuamarin Değerli Taş

Akuamarin değerli taştan yapılan bu su mavisi rengi Armut şeklindedir. Bu taşı akuamarin burç taşı kolye yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu taş kolyenin Mart doğumlular için uğurlu olduğuna inanılıyor. Bunu günlük olarak giyebilir ve sayısız fayda elde edebilirler..

7. Trilyon Kesim Akuamarin Değerli Taş:

Trilyon Kesim Akuamarin Değerli Taş

Bu trilyon şekilli mavi akuamarin taşıdır. Mavi çok parlayan bir etkiye sahip. Koyu mavi renkli akuamarin taşı çok pahalıdır. Tam astar trilyon şekillerde görülebilir. Kişi bu taşı meditasyon amacıyla da kişinin psikolojik dengesizliğini iyileştirmek için kullanabilir..

8. Akuamarin Taş Boncuklar:

Akuamarin Taş Boncuk

Bu düzensiz şekillerdeki akuamarin doğum taşıdır. Bu düzensiz şekilli doğum taşlarını bir kasede toplayabilir ve bir gösteri parçası olarak masanızda tutabilirsiniz. Bu, insanları çekecek ve sizde güven ve cesaret oluşturacaktır. Bu taşın başka tonları da mevcuttur.

9. Yeşilimsi Akuamarin Değerli Taş:

Yeşilimsi Akuamarin Değerli Taş

Akuamarin aynı zamanda yeşilimsi efektli bir kova burcu taşıdır. Büyük armut şekline sahiptir. Doğal rengiyle ışıl ışıl. Bir yerlerde açık kahverengi çizgiler de var. Bu çok rahatlatıcı ve dokunulduğunda yumuşak bir his veriyor. Bu, olumlu faydalarının sayısı için yaygın olarak kabul edilmektedir..

Akuamarin taşı en dayanıklı taş olmasına rağmen yine de kullanımda özen gerektirir. Bu taş mücevherlerinizi süsler, bu nedenle kadınlar için her zaman favoridir. Bu çok amaçlı bir taştır. Birçok avantajı var. Genel esenlik duygusunu geliştirir ve bir kişiyi sağlıklı duruma geri getirir. Bir kişiyi fiziksel ve zihinsel dengesizlik zamanlarında teşvik eder. Sizi ruhsal olarak da iyileştirebilir. Hayatınızda iyi bir değişiklik yapabilecek mükemmel bir taştır..