Dişleriniz için hangi diş macununu kullandınız? Diş macununuza tüm dikkatinizi veriyor musunuz? Evet, diş macunu diş bakımında önemli bir rol oynar. Diş macunları, bir kişinin hayatının geri kalanında birlikte yaşadığı birkaç üründen biridir..

Bildiğiniz gibi diş macunu markaları yıllar içinde büyük rakamlarda büyümüştür. Farklı diş sorunlarıyla başa çıkmak için yapılan birçok diş macunu türü vardır. Hangi diş macununu kullanırsanız kullanın, aileniz için de size taşıyabileceği güvenliğin yanı sıra etkinliğini de her zaman düşünmelisiniz..

Dişler İçin En İyi Diş Macunları:

1. Sensodyne:

dişler için en iyi diş macunu

Bu diş macunu ürünü, hassas dişler tarafından insanlar tarafından güvenilir olduğu kadar kabul edilmektedir. Diş hassasiyetine bağlı ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Sensodyne ayrıca beyazlatıcı diş macununa ve ayrıca çocuklar ve yetişkinler için diş minesini birlikte koruyan diş macununa sahiptir. Çürük durumlarında diş ağrısını gidermeye yardımcı olmak, diş etinden ve diş minesinden korumak için tıbbi olarak kurulmuştur..

2. Su tazeleme:

su tazeliği

Bununla birlikte, bugünlerde önde gelen diş macunu geliştirilmiş markalarından biridir. Çok çeşitli diş macunları, beyazlatma işlevi gören diş macunları ve ayrıca ciddi temizlik için özel aromalı diş macunları içerir, ayrıca her yaştan çocuklar için eksiksiz bir diş macunu yelpazesi, güven düzeyinin yanı sıra ününe de katkıda bulunur..

3. Ksilitol:

ksilitol

Bu, incelemeyi çeken en yeni diş macunu öğesidir. Bilimsel okumalar, bu doğal şekerin, esas olarak şekerlerin yaptığı gibi zararlı bakterileri beslemekten ziyade, boşlukları ve diş eti iltihabını önlemeye yardımcı olduğunu kanıtlıyor. Son Çalışma çalışmaları, ksilitol artı florürün başlıca değerli bir karışım olduğunu göstermektedir..

4. Colgate:

Colgate

Colgate markası, tüketiciler arasında yıllardır çok popülerdir ve dünya çapında diş hekimleri tarafından en çok tavsiye edilen markadır. Colgate diş macunları dişlerinizi beyazlatmak, diş minesini güçlendirmek ve nefesinizi tazelemek için üretilmiştir. Colgate, diş hekimlerinin neredeyse tüm favori markalarından biridir ve dişleri güçlendirmek için kapsamlı bir şekilde önerilir.

5. Kol & Çekiç:

Kol Çekiç

Bu, dişleri beyazlatmak için ikinci el doğal bir element olan kabartma tozu kullandığından, çeşitli doğal diş macunudur. Ayrıca bu iş, dişleri güçlendiren diş macunları ile birlikte beyazlatıcı diş macunlarını da yapar..

6. Jason:

Jason

Bu, hassas dişler için diş macunu ve diş eti bakımına ve korumaya ihtiyaç duyan dişler için diş macunu yapan daha doğal tek diş macunu markasıdır. CoQ10, karanfil ve mavi – yeşil algler, tarçın gibi doğal elementler, ayrıca perilla tohumlarının uzaklaştırılması diş macunu bileşeni olarak kullanılmaktadır..

7. Kapatın:

Kapatmak

Bu marka, boşlukları ve çürümeyi durdurmak için jellerle birlikte çeşitli diş macunları sunar. Bu markanın diş macunları ayrıca gargara bileşenlerini saymakla da ünlüdür. Bu ürün, gargara bileşenlerini saymakla tanınır. Bu diş macunu markası çürükleri önlemek, taze bir nefes yaratmak ve dişleri beyazlatmak için planlanmıştır..

8. Kret:

kret

Bu, örneğin florürlü diş macunları, beyazlatıcı diş macunları, tartar oluşumuna karşı koruma sağlayan diş macunları ve çocuklar için diş macunu açıkça lezzet veren diş macunu gibi geniş bir amaç koleksiyonu sağlayan ek bir markadır..

9. Tom’un Maine’i:

Maine'in Tomları

Bu diş macununda hem doğal hem de hayvan dostu bileşenler bulunur. Bu Tom’s of Maine diş macunu, meyveler ve şifalı otlar ile tatlandırılmıştır. Bu diş macunu ağız kuruluğu olan kişiler için üstündür; üstelik insanlar için dişleri ve diş macununu beyazlatmak için fayda sağlar ve diş hassasiyeti olan kişiler için en iyisidir. ADA onaylı diş macunu sakarin içermez, ksilitol ile birlikte tatlıdır, onları beslemek yerine zararlı bakterilerle savaştığını kanıtlayan doğal bir şekerdir..

10. Pepsodent:

pepsodent

Bu, plak artışını ortadan kaldırmayı, dişleri beyazlatmayı ve diş minesini güçlendirmeyi sunan bir diş macunu markasıdır..