Makiažas neišbaigtas be lūpų dažų, o moterys taip pat neįsivaizduoja savo gyvenimo. Su visomis spalvomis, žavesiu ir dramatiškumu, kurį jie prideda prie veido, šių dalykų tikrai negalima praleisti, kai galvojate apie apsirengimą. Vasara yra puikus metas demonstruoti spalvas ir gyvą makiažą, kad jaustumėtės seksualiai. Štai keletas super vasaros spalvų, kurios pagerins bendrą vaizdą ir suteiks jūsų veidui gyvybės. Šie atspalviai yra įvairių markių ir yra kreminės arba matinės tekstūros, kaip pageidaujama, kad slysta per lūpas, taip drėkina jas ir išlieka visą dieną.

Gražūs vasaros lūpų dažai ir atspalviai su vaizdais:

Pepto Pink:

Karštai rožinė spalva yra labiausiai paplitęs makiažo atspalvis. Tamsus arba šviesus atspalvis, karšta rožinė spalva tinka visoms progoms ir bet kuriuo paros metu. Nuo nagų iki akių ši rožinė spalva skleidžia gyvybingumą visų veiduose.

Koralas:

„Coral“ tinka visoms veido spalvoms ir suteikia gyvybės veidui. Jei reikia, galite naudoti koralus su raudonais arba rožiniais atspalviais, kad atitiktų odos tipą. Tamsi arba šviesi veido spalva, ji tikrai tinka visiems. Tiesiog sumaniai sujunkite ją su likusiu makiažu, kad pridėtumėte žavesio.

Alyvinė:

Šis violetinės spalvos atspalvis išsiskiria šviesia veido spalva ir šviesina veidą. Atspalvis yra, bet sudėtingas pasirinkimas, nes jis taip pat gali atrodyti tamsus. Norint pagerinti jūsų grožį, labai svarbu pasirinkti tinkamą spalvą.

Oranžinė:

Tai gali atrodyti sunkiai nešiojamas atspalvis, tačiau apelsinai dera su visais drabužiais ir tinka visoms veido spalvoms. Atspalvis yra drąsus, tačiau gali būti lengvai valdomas derinant su tinkamu makiažu. Tai suteikia gyvybingą vibraciją ir prideda subtilų ar drąsų vaizdą, priklausomai nuo aprangos ir makiažo.

Persikas:

Persikas yra geriausias šios vasaros atspalvis. Tai suteikia ramią ir paplūdimio atmosferą, kuri puikiai tinka atostogų režimui. Suderinkite jį su daugybe rožių ir blakstienų tušu, kad padarytumėte akių makiažą.

Raudona:

vasaros lūpų dažai

Raudona spalva tinka ryte, vakare ir naktį. Tai karščiausias ir visų laikų mėgstamiausias bet kuriai moteriai. Naudokite su blizgesiu dienos įvaizdžiui, o gilesniu atspalviu – karštam žvilgsniui, jei norite žvarbios datos. Geriausia raudonos spalvos dalis yra ta, kad galite dėvėti persikų ar rožinės spalvos atspalvius, kad gerai tiktų odai.

Mandarinas:

Tie, kurie mėgsta persikus, bet nori būti šiek tiek eksperimentuojantys, šią vasarą jums tinka mandarinas. Tai daro bendrą išvaizdą labai gyvybingą ir gyvą, tinka visiems odos tonams ir turi įvairius atspalvius šiltai odai. Taip pat galite tai išbandyti su drąsiu ir spalvotu makiažu, kad pridėtumėte dramos.

Violetinė:

Violetinė paprastai nėra aukštai vertinama ir pageidaujama, tačiau šią vasarą išplės daug gyvenimo. Kad atspalvis atrodytų kitaip, gali būti naudojami rožiniai, violetiniai ir levandų variantai. Tiems, kurie turi šviesią odą, slyvų tonai ar tamsesnis atspalvis pabrėžia išvaizdą.

Aktai:

Nuogi atspalviai dera prie visko. Tai gali suteikti jums tamsų ir raugintą išvaizdą, puikiai tinkančią vasarą. Tai suteikia minkštą išvaizdą, nepadarydama odos blyškios ir negyvos. Šešėlis puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta drąsių spalvų, tačiau nori lūpoms suteikti šiek tiek putlumo.

Šie lūpų dažų atspalviai puikiai tinka vasarai, nes jie suteikia raminamąjį poveikį tiek vartotojui, tiek matančiam. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti savimi pasitikinčiam ir nešti malonę.