HCG arba žmogaus chorioninio gonadotropino dieta yra labai mažai kalorijų turintis dietos planas, skirtas svorio mažinimui ir organizmo imuninės sistemos palaikymui. HCG iš pradžių yra nėštumo metu gaminamas hormonas, kuris yra paskirtas vaistas vaisingumo problemoms gydyti.

Kas yra hcg dietos planas

HCG dieta apriboja kalorijų suvartojimą nuo 500 iki 800 kalorijų per dieną. Jei laikotės HCG dietos plano, tikėtina, kad per labai trumpą laiką galite numesti daug svorio. Tačiau jis nerekomenduojamas nėščioms moterims ir žmonėms, turintiems rimtų virškinimo ir širdies problemų. Mitybos planas turėtų būti vykdomas kelis kartus, o ne labai ilgai, kad būtų išvengta blogo poveikio kitiems organams.

HCG dietos planas:

HCG dieta skirta numesti svorio laikantis tam tikro plano. Pažiūrėkime, kaip tai veiks.

1 etapas. Parengiamasis laikotarpis:

Hcg dietos planas prasideda nuo kūno paruošimo pokyčiams, kuriuos jis patirs artimiausiu metu. Norint padidinti vandens suvartojimą, reikia reguliariai vaikščioti rytais bent 30 minučių ir pradėti kvėpavimo pratimus. Be to, norint išvalyti sistemą, reikėtų padidinti duonos vaisių ir obuolių suvartojimą. Dauguma šio etapo yra valymo etapas, leidžiantis jūsų kūnui atsikratyti visų papildomų priemaišų ir mikrobų, dėl kurių atsiranda pilvo pūtimas..

Laikykitės bent 6 stiklinių vandens kiekvieną dieną ir bent tris kartus per savaitę pasivaikščiokite trumpais, greitais tempais. Kalbant apie kvėpavimo pratimą, iškvėpimas iškvėpus, kai kelias sekundes sulaikote kvėpavimą, turėtų padėti. Kai kyla klausimas, kokia yra HCG dieta, šis etapas nėra labai svarbus, todėl jūsų mityba dar neturi būti pakeista. Tai tik paruošia jūsų kūną HCG dietos planui.

2 etapas: padidinkite energiją:

Šios fazės metu siekiama, kad kūnas per 3 dienas sukauptų daug energijos, kol pereis prie riboto maisto įpročio. Tikriausiai turite valgyti viską ir viską, ką galite, kad išlaikytumėte aukštą energijos lygį. Nuo ketvirtos dienos VLCD planuojama ir tęsiama iki 25–45 dienų, atsižvelgiant į tikslą numesti svorio. Mityba turėtų būti sudaryta iš 500 kalorijų dietos visą dieną, padalyta į 3 pagrindinius valgius ir reguliariai valgant užkandžius. Pusryčiams iš HCG dietos valgykite žaliąją arbatą arba lengvą kavą. Venkite cukraus. Vietoj to galite pereiti prie dirbtinių saldiklių.

Per pietus 100 g baltymų turėtų būti mažiausiai jūsų dienos HCG dietos plane. Norėdami tai padaryti, rinkitės protingai ir kas antrą dieną keiskite vištieną, krevetes, tuną ar lašišą. Kartu su baltymais turite paimti 1 daržovę. Salotoms rinkitės špinatus, salotas, kopūstus, pomidorus ir agurkus. Tai ne tik lengva paruošti, bet ir tarnauja tikslui. Per pertraukas tarp pietų ir vakarienės kaskite vaisius, tokius kaip obuoliai, vynuogės, bananai ir granatai. Tačiau vakarienės metu stenkitės, kad kalorijų kiekis būtų kuo mažesnis. Tai turėtų padaryti duonos lazdelė ir vaisius. Turėkite omenyje, kad laikantis HCG dietos draudžiama naudoti kepimo aliejų. Atitinkamai būkite kūrybingi.

3 etapas: grįžimas prie įprasto mitybos plano:

Šis mitybos planas tęsiamas 3 savaites. Per tą laiką jūs pereinate prie įprasto maisto, kuris yra sveikas ir suteikia energijos. Tačiau visiškai draudžiami maisto produktai, kuriuose yra dirbtinių saldiklių, daug kalorijų, greitas maistas, šalti gėrimai ir daug transriebalų. Šis etapas iš esmės yra ankstesnio etapo perkėlimas ir padeda išlaikyti jūsų HCG kontrolę, nes dieta veikia..

4 etapas: priežiūra:

Po 3 etapo galite pajusti, kaip numetėte svorio, bet visą laiką išlikote aktyvus. Galbūt jūs taip pat pasiekėte savo tikslą ir dabar atėjo laikas tikriems išbandymams. Turite ir toliau išlikti sveikas, vadovaudamiesi įprastu gyvenimo būdu, kaip ir anksčiau, tačiau išlaikyti prarastą svorį. Šis etapas iš esmės yra pats svarbiausias ir svarbiausias jūsų HCG dietos etapas, todėl net ir pasibaigus, kitas 3 dienas turite laikytis 500 kalorijų dietos. Pasibaigus 3 3 etapo dienoms, jūs pagaliau pateksite į 4 etapą.

Čia jums lėtai leidžiama lėtai susigrąžinti įprastą mitybą, kad galėtumėte išlaikyti pastovų svorio palaikymą. Be to, jūsų suvartojamų kalorijų kiekis padidėja ir padidėja iki 1500 kalorijų. Kad subalansuotumėte papildomas kalorijas, dabar į jūsų maisto pasirinkimą gali būti įtraukti sveiki riebalai ir pieno produktai, tačiau nieko nereikėtų. Jei netoleruojate laktozės, galite rinktis daug baltymų turinčius maisto produktus, tokius kaip kepsniai ir vištienos krūtinėlės. Nepamirškite kiekvieną rytą išmatuoti ir užregistruoti savo svorio ir stengtis išlaikyti perteklinius pokyčius, atsirandančius dėl dietos aplaidumo. Į sukčiavimo dieną pridėti kiaušinių ir sūrio patiekalų, tarkime, kartą per savaitę leidžiama, jei atitinkamai laikotės savo mankštos režimo.

HCG dietos šalutinis poveikis:

Nors mitybos planą rengia profesionalai, turėdami omenyje, kiek jūsų kūnas gali toleruoti, gali būti atvejų, kai jis netinka jūsų kūnui, sukeldamas rimtų ir kai kurių ne tokių rimtų problemų. Tipiškos problemos, kurios gali kilti jūsų kelyje

Tulžies akmenų susidarymas:

Paprastai žinomas kaip akmuo tulžies pūslėje, jis gali būti rimtas, nes gali sukelti netinkamą šlapinimąsi ir infekciją, dėl kurios gali būti pažeisti kiti organai. Įdomus ir paprastas būdas to išvengti – pasikliauti daržovėmis ir vaisiais, kuriuose gausu kalorijų. Tokiu būdu, net jei išlaikysite 500 kalorijų per dieną, pertraukos metu vartojami vaisiai neleidžia jums badauti, kol atėjo laikas vakarienei. Kadangi jūsų virškinimo sistema veikia, sumažėja tulžies akmenų grėsmė.

Nereguliarus širdies plakimas:

Dėl hcg dietos pasikeitus kalorijų kiekiui ir mitybos įpročiams, galite pajusti širdies plakimo sumažėjimą ir galvos svaigimą. Norėdami išlaikyti pastovų kalorijų suvartojimą per dieną, galite užpildyti pietų ir vakarienės laiką vaisiais, kaip minėta anksčiau. Būtinai sumažinkite įprastą druskos kiekį. Taip yra todėl, kad jūsų kalorijų kiekis yra ribotas. Kuo daugiau druskos pridėsite, tuo didesnė rizika susirgti aukštu kraujospūdžiu, taigi ir širdies susitraukimų dažniu.

Raumenų veikimas:

Maistas yra tik tam, kad jūsų energija būtų pilna; ir kadangi siekiama numesti svorio, bendri raumenų mėšlungis ir skausmas yra normalūs.

Nervų suskirstymas:

Tai yra vienas iš ekstremalių atvejų, kai besaikis dietos laikymasis sukelia alpimą ir trumpą laiką praranda pojūčius. Būklė reikalauja greitos ir rimtos medicininės pagalbos.

Sąnarių skausmas:

Šis simptomas vėl yra normalus, nes kūnas netenka svorio, tačiau reguliari mankšta ir greitas ėjimas gali padėti išlaikyti kūno formą ir išvengti šių problemų.

Bendras silpnumas:

Dėl kardinalių dietos plano ir organizmo metabolizmo pokyčių silpnumo jausmas yra normalus reiškinys, o poilsis ir fizinės veiklos apribojimas turėtų būti atliekami, nebent jaučiatės geriau..

HCG dieta yra geras būdas numesti svorio, tačiau yra ir geresnių bei saugesnių būdų, kuriuos reikėtų išbandyti.