Jei patogumo ieškote džinsuose, tai jūsų atsakymas yra maišyti džinsai. Išbandykite naują pavasarinę maišiškų džinsų kolekciją, kad gautumėte vėsią ir atsipalaidavusią išvaizdą. Anksčiau juos dėvėjo jaunoji „The Streets“ karta. Paprastai juos dėvi hiphoperis (tam tikra muzika), roko žvaigždės, sporto asmenybės ir įžymybės. Tai buvo vyro stilius, bet dabar net moterys mėgsta išbandyti šį naują stilių. Tai taip pat buvo žinoma kaip „dramblio džinsai“, nes ji turi plačias kojas.

apkritę džinsai

Įvairių tipų moteriški ir vyriški džinsai:

Čia yra 9 laisvų ir aptemptų džinsų berniukams ir mergaitėms sąrašas.

1. „Low Drop Crotch Baggy“ džinsai berniukams:

„Low Drop Crotch Baggy“ džinsai berniukams

„Baggy“ džinsai su mažu tarpukojiu iš esmės yra džinsai su žemu juosmeniu. Šis maišiškas džinsas yra prarastas, o žemas, su užtrauktuku. Jis dėvimas su laisvais marškinėliais, dažniausiai per dideliais. Jie būna įvairių spalvų ir atspalvių, tačiau šviesa yra daug geresnė.

2. Slouchy Baggy džinsai vyrams:

Slouchy Baggy džinsai vyrams

„Slouchy Baggy Jeans“ yra laisvai priglundančios, šilkinės kelnės, kurios tiesiog patenka aplink arba virš kulkšnies. Jie tinka biure ir yra lengvai mesti. Šio tipo „Baggy Jeans“ yra prabangesnis nei odiniai bėgimo bateliai. Galite derinti su bet kokiu kirpimu ar bet kokio stiliaus avalyne.

3. Naujausi kulkšnies ilgio Baggy džinsai:

Naujausi kulkšnies ilgio Baggy džinsai

Kulkšnių ilgio Baggy džinsai yra tiesiai virš kulkšnies. Paprastai jie yra laisvi nuo juosmens iki kelio ir siaurėja nuo kelio iki galo. Šis džinsas yra naujas šaunus džinsų mados dalykas. Trumpas kirpimas arba marškinėliai be rankovių yra idealus pasirinkimas. Šį kuprinį džinsą dėvi ir vyrai, ir moterys.

4. „Bikers“ vyriški džinsai:

Bikers Vyriški kupriniai džinsai

Baikeriai Baggy Jeans dėvi baikeriai ar raiteliai, kaip žinome, taigi ir pavadinimas. Paprastai jis turi daug kišenių. Šio tipo džinsai yra patogesni ir lengvesni ilgiems važiavimams. Prie išvaizdos pakanka išmanios odinės striukės. Taip pat galite sujungti su jojimo batais.

5. Suplėšyti Baggy vyrų džinsai:

Suplėšyti Baggy vyriški džinsai

Šie džinsai yra šauni „Baggy Jeans“ versija. Jie yra baisūs, sunaikinti, sudaužyti kelio džinsai. Tokie džinsai dažniausiai yra aukšti. Paprastai dėvite paprastus marškinėlius. Pageidautina balta. Nors taip pat galite dėvėti bet kokią pėdą pagal savo patogumą, tačiau drobiniai batai geriausiai dera su suplėšytais kupriniais džinsais.

6. Skateboard Style Baggy Jeans:

Riedlentės stiliaus Baggy džinsai

Aptemptas, ribojantis džinsas nėra tinkamas riedlenčių laipiojimui. Tai laisvai priglundantis, su plačiomis kojomis. Riedlentininkas renkasi šį stilių, nes jis apsaugo batus. Todėl jis turi platesnes kojas. Paprastai ant jų dėvėtumėte laisvus marškinėlius, bet manau, kad trumpi marškinėliai taip pat atrodys šauniai.

7. Oficialūs „Baggy Jeans“ vyrai:

Oficialūs vyriški kupriniai

Geros naujienos kiekvienam, nauja pertrauka nuo nuobodaus biuro yra oficialūs kupriniai džinsai. Šis džinsas yra patogus ir patogus sėdėti. Tai dažniausiai nuo aukšto iki vidutinio aukščio. Jie puikiai dera su įvilktais marškiniais, su išmaniu aksesuaru.

8. Baggy džinsai moterims:

Baggy džinsai moterims

„Women Baggy Jeans“ yra kupriniai džinsai moterims. Anksčiau „Baggy Jeans“ tendencija buvo skirta tik vyrams. Prasidėjo kupini džinsai moterims 2014 m. Jie yra viduryje su užtrauktuku. Jį galite dėvėti su viršutiniais kelnais, trumpomis arba apkarpytomis palaidinukėmis ir net patogiais marškinėliais. Jis gali būti įvairių atspalvių ir stilių, kaip ir vyrai. Jie taip pat yra suplyšę, šešėliai ir kulkšnies ilgis.

9. „Corduroy Womens Baggy Jeans“:

Corduroy moteriški džinsai

Šie džinsai yra pagaminti iš velveto medžiagos. Veliūriniai maišiniai džinsai yra lengvai kvėpuoti. Puikiai tinka vasarai ir darbui. Tai kažkas, ką galite dėvėti net miegoti ar žygiuoti. Paprastai jie yra ištempiami. Galite dėvėti paprastą viršų arba sluoksnius.

Šią vasarą rasti tinkamą porą kuprinių džinsų yra labai įdomu. Įsitikinkite, kad skalbimas yra lengvas ir susidėvėjęs. Atnaujinkite savo drabužių spintą šiuo nauju stiliumi. Atėjo laikas pailsėti savo aptemptiems džinsams ir pasveikinti savo tingius, jaukius, pasipūtusius, patogius kuprinius..