„Gucci“ yra itališkas prekės ženklas, kuris keletą metų tiekia įvairius prabangius priedus bet kokio amžiaus asmenims. Madingi diržai labiausiai puošia moteris ir vyrus. Jei pasirinksite tinkamą diržą, tas diržas suteiks akį traukiančio stiliaus modelį net ir nuobodžiam bei netinkamam drabužiui. Kai rinkoje ieškome gero produkto, tuometinis prekės ženklas gali suprasti, ko tiksliai reikia moterims ar vyrams – modelio diapazonas taip pat yra nuo spausdintų iki vientisų spalvų. Kai tuo metu planuojame naudoti įprastą aprangą, galime naudoti platesnį diržą, kuris yra aptakus.

Gryna medžiaga ir išskirtinis dizainas, su kuriuo jie tarnauja, pavertė juos labiausiai parduodamu italų prekės ženklu visame pasaulyje. Tarp įvairių produktų, kuriuos ji siūlo, „Gucci“ diržų dizainas yra labai šiltai sutinkamas dėl jo savybių. Šie diržai suteikia stulbinančią išvaizdą kiekvienai aprangai.

Naujausi „Gucci“ diržų modeliai vyrams ir moterims Indijoje:

Štai keletas Indijos dizaino „Gucci“ diržų, kuriuos galbūt norėsite įtraukti į savo drabužių spintą,

1. Grubus Gucci diržas:

Grubus Gucci diržas

Gucci diržas vyrams, pagamintas iš odos ir audinio mišinio, sukuria nuostabų dizainą. Centrinė diržo dalis pagaminta iš audinio, padengto odiniu kraštu.

2. Gucci paprastas diržas:

Paprastas diržas iš Gucci

Paprastas vyriškas „Gucci“ diržo dizainas puikiai tinka jūsų oficialiai asmenybei. Diržas pagamintas iš storos odos su paprasta sidabrine sagtimi su lygia tekstūra su „Gucci“ etikete.

3. Juostelės diržas iš Gucci:

Juostos diržas iš Gucci

Oda su audinio centru yra geriausias derinys vyriškam „Gucci“ diržui gaminti. Diržas turi dvigubus galus iš odos ir centrinę dalį iš audinio su dvigubomis spalvomis, kad būtų galima nešioti kasdien.

4. Velvet Gucci diržas:

Aksominis Gucci diržas

Mėlynas „Gucci“ diržas, suteikiant aksominę odos tekstūrą, atrodo sklandžiai. Ant diržo išgraviruotas įmonės logotipas ir panašaus logotipo dizaino nerūdijančio plieno sagtis.

5. Blokuojantis diržas baltos spalvos:

Blokuojantis diržas baltos spalvos

Baltas „Gucci“ diržas, kai yra sujungtas dizainas, daro stebuklus naudotojo pasaulėžiūrai. Paprastas baltos spalvos diržas yra suprojektuotas su kreminio dizaino logotipu ir panašia sagtimi.

6. Platus juosmens diržas:

Plataus juosmens diržas

Ieškote kitokio tipo diržo šokių aprangai lydėti! Raudonas Gucci diržas su plačiais V kirpimais yra tai, ko ieškote. Storas diržas taip pat turi plonus diržo sluoksnius, skirtus dvigubam diržo dizainui.

7. „Gucci“ maro diržo dizainas:

„Gucci“ maro diržo dizainas

Vakarėlio išvaizda tikrai gaunama iš dizainerio „Gucci“ vyriškų aksesuarų. Maro dizainas suteikia rudam diržui spindinčius mažus kvadratėlius, kurie suteikia blizgantį efektą dėvėtojui.

8. „Gucci“ diržo šveitimas:

Šveičiantis Gucci diržas

Pilkos ir juodos spalvos „Gucci“ diržų dizainas yra gana madingas tarp jaunuolių rengiant oficialius renginius ir konferencijas. Diržui suteikiama šveičiamoji tekstūra su prekės ženklo logotipu, su juoda metaline sagtimi.

9. Gucci gyvatės diržas:

Gucci gyvatės diržas

„Gucci belt India“ suteikia išgalvotą išvaizdą su gyvate. Paprastam audinio diržui suteikiami „Gucci“ atspaudai su gyvate, suprojektuota centre ir priekyje, kad jūsų žudančiai išvaizdai būtų pridėtas pavojingas efektas. Šio tipo diržai patenka į dizainerių diržus, raskite šį dizainą bet kokiai aprangai.

10. „Gucci“ grandinės diržas:

„Gucci“ grandinės diržas

Čia stilingų vyrų išvaizda yra kitokia, su unikalia diržų kolekcija. Odinis „Gucci“ diržas yra pritvirtintas stora auksine grandine nuo vieno krašto iki kito, ant jo kabo maži pakabukai ir panašaus modelio sagtis.

11. Tigro odos „Gucci“ diržas:

Tigro odos „Gucci“ diržas

Kai prie paprasto paprasto diržo pridedama elegantiška sagtis, ji dėvėtojui suteikia drastišką išvaizdą. Paprastam juodam „Gucci“ diržui čia suteiktas pasagos magnetas, kaip sagtis su tigro veidais abiejuose galuose, kurie daro „Gucci“ parašą. Jaunimas gali išbandyti šį diržą reguliariai.

12. Gucci apskrito dizaino diržas:

„Gucci“ apskrito dizaino diržas

„Gucci“ davė kitokią kolekciją su odiniais diržais, padengtais derva, ant kurių yra apskrito dizaino. Diržui taip pat suteikiama plati sidabrinė sagtis su visu prekės ženklo pavadinimu. Tai šiek tiek skiriasi ir, jei norite eiti kitu keliu, gaukite šį diržą, kad kažkas sužavėtų.

13. Krokodilo Gucci diržas:

Krokodilo Gucci diržas

Mėlyna „Gucci“ diržo konstrukcija, sukurta iš blizgančios odos, suteikia dėvėtojui švytinčią išvaizdą. Diržui suteikiama mėlynos spalvos krokodilo odos tekstūra su paprasta vidutinio ilgio plieno sagtimi. Tai patrauklus diržas, o vaikai taip pat gali tai išbandyti savo aprangai.

14. Taškinis diržas iš „Gucci“:

Taškinis diržas iš Gucci

Rudas „Gucci“ diržas vyrams, turintis aiškų taškuotą dizainą, suteikia dėvėtojui subtilų išvaizdą. Taškeliai ant diržo prisegti sidabro spalvos danga, kad jis būtų lygus ir suteiktų nespalvotą efektą. Šį diržą galite išbandyti prie savo dizainerių džinsų ar kelnių, įprasto naudingo diržo kartu su kitomis kolekcijomis.

15. Gatvės dizaino juosta:

Gatvės dizaino diržas

Audinio „Gucci“ diržo vyrams suteikiamas tiesios linijos raštas, formuojantis skirtingus gatvės kelius su horizontaliomis ir vertikaliomis storomis stygomis. Tamsios spalvos diržui suteikiamos šviesios stygos, kad šiurkšti tekstūra atrodytų kvadratiškai. Šis modelis yra naudingas kasdieniam ar oficialiam drabužiui. Vyrai gali tai pasirinkti dėl įprastų biuro drabužių.

„Gucci“ vyriškų diržų kolekcija suteikė trokštamų dizainų, kurie yra elegantiški ir autentiški, kad užbaigtų išvaizdą. „Gucci“ taip pat pristatė naują diržų asortimentą, pagamintą iš drobės ir medvilnės, kurie suteikia patvarumą, panašų į džinsinį audinį. Šie diržai parduodami su plačia paprastų ir prabangių modelių kolekcija, nes pagal jūsų poreikį taip pat pabandykite pasirinkti gerą diržą iš elektroninės prekybos svetainės parinkties. Su šiais „Gucci“ diržais įgaukite stulbinančią išvaizdą.