Diržai yra paprasčiausi dalykai, kurie gali trukdyti puikiai atrodyti. Tai ne tik praktinio naudingumo dalykai, bet ir geras diržas, kurio niekas niekada nepastebės, nes jis sugeba sustiprinti išvaizdą ir užbaigti. Jie yra esminiai elementai, padedantys paprastus dalykus bet kokiam dėvėjimui. Unikalios tekstūros ir estetika suteikia drabužių spintai gyvumo.

Geriausi dizainerių diržai vyrams ir moterims

Nesvarbu, ar tai rafinuotas oficialus drabužis, ar paprasta atsitiktinė išvaizda, diržai bus geriausias drabužių spintos įrankis, palaikantis oficialius susitikimus ir atsitiktinius vakarėlius lauke.

Populiariausi ir stilingi dizainerių diržai vyrams ir moterims:

Čia mes išvardijome keletą labiausiai dėvėtų dizainerių diržų, kurie tinka bet kokiai progai ir yra geriausi savo klasėje vyrų ir moterų drabužių spinta.

1. Dizainerių paprasti vyriški diržai:

Dizainerio paprasti vyriški diržai

Bet kokios rūšies austas diržas geriausiai tiks vasaros aprangai ir suteiks atsitiktinį vaizdą. Austas diržas suteiks gerą tekstūrą bet kokiam drabužiui. Jis tiks prie kontrastingų kelnių spalvų ir įprastų tos pačios spalvos.

2. Brooks Brothers Seersucker diržas moterims:

Brooks Brothers Seersucker diržas moterims

Ar ieškote šiek tiek kitokio diržo šią vasarą? seersucker yra gera idėja. Geriausiai tiks prie panašaus storio dryžuotų kelnių. Tai bus geriausia laisvalaikio drabužių pora ir atrodys nuostabiai.

3. Dvigubi „Gancini“ zomšos diržai vyrams ir moterims:

Dvigubi „Gancini“ zomšos diržai tiek vyrams, tiek moterims

Seksali zomša nėra tokia pigi, tačiau jos minkšta zomša ir puošni emalio danga ant sagties taps geriausia vakarėlio aprangos dalimi. Kol karinis jūrų laivyno komplektas gyvas, šis diržas nebus kompromisas su jokiais kitais rinkoje esančiais, kad būtų sukurtas elegantiškas drabužis.

4. „Lock-at-Me“ diržas:

„Lock-at-Me“ diržas

Diržas sujungė 60 -ojo dešimtmečio GG logotipą su tamsaus šokolado rudos odos dirželiu, todėl atrodė elegantiškai. Baigiantis diržo prisilietimui, į bet kokius džinsus bus įpurškta rimtų šukuosenų, kad jūsų juosmuo atrodytų puikiai.

5. Dizainerio plunksninis odos diržas:

Dizainerio plunksninis odos diržas

Ar ieškote rudo batelio diržo repertuaro? Čia yra tobulas atitikmuo. Nesvarbu, ar nesate oficialiai apsirengęs, jis taip pat bus artimiausias bet kurio rudo batelio, bet kokio proginio drabužio ir geriausių spalvų derinio atitikmuo.

6. „Gap Stripe“ juostos diržas:

Juostos juostos tarpas

Ryški spalvų juostelė juosmenyje kartais bus puikus būdas išsiskirti iš minios šią žiemą. Marškiniai trumpomis rankovėmis, laisvalaikio šortai ir teisinga skandalų pora padarys geriausią laisvalaikio aprangą su nebrangiu diržu.

7. Dizainerio vakarietiškas odinis diržas:

Dizaineris „Western“ odinis diržas

„Top shop western“ diržas yra draugiškas gyvūnams diržas, pagamintas iš patvaraus poliuretano ir iš metalo išdrožtos sagties. Tai labai patraukli akiai ir geriausiai tinka prie visos laisvalaikio aprangos, prakaito dėvėjimo ir batų. Jis sukurtas pagal geriausią meistriškumą, kuris atitiks visus vartotojų skonius ir apskritai puikiai atrodys.

8. Moterų dizainerio Bri Bri Bri diržas:

Moterų dizainerė Bri Bri Bri Belt

„Bri Bri Bri“ diržas yra Kendall Jenner išvaizdos stiliaus piktograma. Jame yra elegantiškai atrodanti sagtis, pagaminta iš aukso spalvos metalo ir natūralios juodos odos. Rinkoje taip pat galima įsigyti mažesnę „Baby Bri Bri Bri“ versiją. Jis taip pat yra sidabrinės ir auksinės spalvos, todėl elitas žvelgia į vakarėlį.

9. Vyrų grūdėtos odos diržas:

Vyriškas odinis diržas

Šis diržas pasižymi ryškiu dryžuotu raštu, žaismingu dizainu ir sumaniomis ryškiomis spalvomis. Jis turi platų segtukų asortimentą ir yra biudžetinis bei ekstravagantiškas. Tai bus tinkamiausios tamsiai pilkos spalvos kelnės. Gražios tekstūros oda padidins jūsų patrauklumą.

10. Klasikinio dizaino odinis diržas:

Klasikinio dizaino odinis diržas

Plonas odinis diržas su klasikine skoninga sagtimi visada bus jūsų arsenale, nesvarbu, kiek jam metų. Tai derliaus įkvėpta sagtis su lengvai nuimama sagtimi ir drąsiau keičiama iki juosmens. Tai geriausiai tiks prie visų jūsų dėvimų apartamentų. Tai padidins žiūrovų patrauklumą, suteikdama paprastą elegantišką išvaizdą ir klasikinę aprangą.

11. „Hermes Designer Gold H“ diržas vyrams:

„Hermes Designer Gold H“ diržas vyrams

Nuostabi ir ikoniška puiki „Hermes“ diržo sagtis privers vartotoją neignoruoti diržo. Tai daro galutinį pareiškimą įeinant į kambarį. Tai puikiai derės prie auksinių ornamentų ir žiūrovams suteiks malonų elitinį apdarą. Jie bus tinkamiausi pritaikytiems kasdieniams kostiumams vakarėliams ir renginiams.

12. Juostelių tinklo diržas:

Juostelių tinklo diržas

Diržas su juostele geriausiai atitiks NATO laikrodžio dirželį. Norėdami suteikti elegantišką išvaizdą kasdieniam drabužiui su puošniais chino šortais. Ar esate laikrodžių entuziastas? Turėdami laiko mažai išleisti skalbiniams, tada rinkitės „Stripe Web“ diržą, jis suteiks elegantišką išvaizdą ir gerą aprangą.

13. Tvirtas džinsinis diržas:

Tvirtas džinsinis diržas

Tvirtas džinsinis diržas puikiai tiks kasdieniam savaitgaliui su džinsais ar kitomis darbo drabužių įkvėptomis suknelėmis. Pagaminta iš 100% natūralios storos, tvirtos kamanos odos, kuri kartais pagerina aprangą ir bus patobulinta naudojant tos pačios spalvos batus.

14. Dizainerių vasaros audinių diržai vyrams:

Dizainerių vasaros audinių diržai vyrams

Dėl vasaros aprangos kodų ir jis tampa šiek tiek atsitiktinis. Jūsų diržas taip pat turėtų turėti prasmę. Šį lengvą audinį, pvz., Medvilnės pynimą ar paprastą grosgrain tekstūrą, geriausia dėvėti vasarą. Tai taip pat patenkins poreikį ieškoti vasaros aprangos ir laisvalaikio drabužių.

15. Plonas senovinis diržas:

Plonas senovinis diržas

Senovinėse parduotuvėse yra geriausias kasti aksesuaras – diržai. Pažymėtina, kad naudojama natūrali oda ir ji jums puikiai tinka. Šie ploni senoviniai diržai geriausiai tiks prie kostiumų ir vakarėlių. Tai bus geriausias pasirinkimas visiems atsitiktinai susiūtiems lininiams kostiumams, pritaikytiems nestruktūruotiems drabužiams. Pintas odos diržas taip pat turės tokį patį efektą kaip ir senoviniai dizainerių diržai, kurie dabar yra labiausiai mėgstami internete.

Siuvėjai dažniausiai turi daug vidinių reguliatorių ir kelnių, kurios tinkamai priderintos prie mūsų juosmens. Kai kuriose kelnėse yra kilpos diržui laikyti, tokiais atvejais aukščiau pateiktas straipsnis labiausiai padės išsiaiškinti madingą geriausių dizainerių diržą, tinkantį įvairioms progoms. Dizainerio diržai yra vienas iš svarbių aksesuarų, kurie pagerina žmogaus aprangą ir suteikia jiems visiškai užbaigtą išvaizdą.