Vyrai dešimtmečius plačiai naudoja diržus. Jie padeda tinkamai laikyti kelnes ar džinsus ant juosmens. Tačiau atsižvelgiant į judėjimo tendenciją, paprasti diržai taip pat puošti žavingomis sagtimis, kad atrodytų puošniai ir stilingai. Jis priimtas nuo kaubojų ar piratų kartos iki Michaelio Jacksono eros 80 -ųjų pabaigoje ir iki šiol jis turi savo išraišką. Internetas siūlo daugybę pasirinktinių diržų sagčių, kurios labai skiriasi, todėl gali būti labai sunku pasirinkti vieną jums.

diržo sagtys

Naujausios ir skirtingų tipų diržų sagtys su vaizdais:

Šiame straipsnyje jūsų žinioms priskiriamos diržų sagčių kolekcijos.

1. Vintage odos diržo sagtis:

vintažinės odos diržo sagtis

Diržo sagčių kolekcija yra vienas iš šiuolaikinio amžiaus menų. Įvairaus amžiaus žmonės visame pasaulyje stengiasi praturtinti savo sagčių kolekciją. Ši senovinė odinė diržo sagtis yra rankų darbo su odiniais dirželiais. Šis rudas diržas puikiai tinka sidabruotoms sagtims. Ši rankų darbo diržo sagtis suteikia madingą jūsų aprangos išvaizdą.

2. Vyrų žvaigždžių karų sukilėlių aljanso diržo sagtis:

žvaigždžių karai-maištininkų-aljanso-diržo sagtis

„Star wars“ sukilėlių aljanso diržo sagtis yra pagaminta rankomis iš sidabro ir ši sagtis tinka juodos arba rudos odos diržams, o tai suteikia stilingą išvaizdą dėvėtojams. Šis sidabrinis sagties diržas pagamintas iš metalo gabalo ir priverčia dėvėtoją didžiuotis.

3. Kaukolės diržo sagtys paaugliams:

kaukolė-diržas-sagtis

Kaukolės sagtis yra viena mėgstamiausių paauglių sagčių; plačiai jį gali naudoti bet kokio amžiaus vyrai. Ši kaukolės diržo sagtis yra populiariausia rinkoje parduodama rankų darbo diržo sagtis. Ši diržo sagtis puikiai tinka dėvėti bet kuriuo metų laiku.

4. Vyrų turkio spalvos diržo sagtis:

turkio spalvos diržo sagtis

Diržo sagčių nešiojimo tikslas šiek tiek pasikeitė, palyginti su ankstesniu laiku. Diržo sagtys padidina asmenybę ir šiandien vyrams yra daugybė diržų sagčių. Ši turkio dizaino sagtis yra panaši į kaubojų sagtį; suteikia akį traukiantį sidabro toną su turkio spalvos dizainu. Šią sagtį galite pateikti kaip dovaną savo artimiesiems

5. Individualizuota graviruota diržo sagtis:

personalizuota graviruota diržo sagtis

Individualizuota graviruota diržo sagtis yra pagaminta rankomis iš auksu padengtos medžiagos ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Ši graviruota sagtis suteikia savininkams unikalią išvaizdą. Šios sagtys yra puiki dovana bet kokiai progai.

6. Tuščios sidabro diržo sagtys vyrams:

tuščia diržo sagtis

Jaunoji karta demonstruoja save kaip pamišusią, dėvėdama puošnias ir tuščias diržo sagtis. Tai taip pat galima rasti pigiai. Sidabrinė rankų darbo diržo sagtis puikiai tinka jūsų kasdieniams kostiumams.

7. Drugelio diržo sagtys moterims:

drugelis-diržas-sagtis

Pagal užsakymą pagamintos sagtys dabar yra tarp moderniausių aksesuarų, kuriuos naudoja moterys ir vyrai. Moterims siūlomos įvairios pagal užsakymą pagamintos diržų sagtys. Nuostabi drugelio diržo sagtis dekoruota sidabrine medžiaga, papuošta drugelio sparnų dizainu, todėl dėvėtojui suteikiama stilinga ir patraukli išvaizda

8. „Boho“ diržo sagtis:

boho diržo sagtis

„Boho“ diržo sagtis, pagaminta rankomis iš natūralių medžiagų, buvo dekoruota kontrastingomis spalvomis, kurios suteikia akį traukiantį efektą. Sagtis gali būti pagaminta iš molio, dekoruota įvairių formų ir dydžių akmenimis. Pusbrangių akmenų sudėtyje yra koralų, pagamintų iš netauriųjų metalų ir juodos spalvos.

9. Šauni kulkų diržo sagtis berniukams:

kulkos diržo sagtis

Šios kulkų diržo sagtys sukurtos naudojant įvairias šaudomas kulkų galvutes ir „Swarovski“ kristalus. Kiekvienos kulkos matmenys, dydžiai ar spalvos gali šiek tiek skirtis dėl jų rankų darbo gaminių savybių. Ši kulkų diržo sagtis suteikia kietą išvaizdą, todėl šios diržo sagtys vadinamos vėsia diržo sagtimi.

10. Apskrito diržo sagtis moterims:

apskritimas-diržas-sagtis-moterims

Yra įvairių diržų sagčių, tokių kaip užsegama sagtis, užsegama sagtis, užsegama sagtis ir tt Ši apskrito diržo sagtis tinka visų rūšių drabužiams. Šią diržo sagtį galite dėvėti bet kokia proga. Šios diržo sagtys taip pat yra įvairių spalvų. Be to, moterų diržai buvo įvairių medžiagų, stilių ir spalvų, jie dažnai puošiami blizgiais daiktais, tokiais kaip auksas, sidabras, turkis, deimantai ir kt..

11. Unikali plastikinė sagtis moterims:

unikali plastikinė sagtis moterims

Unikalios plastikinės mėlynos sagtys puikiai tinka mergaitėms, kurios nežino mados su savo aksesuarais. Ši maža, gražiai atrodanti plastikinė sagtis suteiks vėsios išvaizdos, kai bus sujungta su baltais ar kitos švelnios spalvos diržais. Tai gali būti suprojektuota su žalvario šakute ir puikiai tinka retro įkvėptoms suknelėms ir striukėms, taip pat lengviems paltams.

12. Sidabrinės sagties diržas:

sidabro diržo sagtis

Sidabrinė diržo sagtis dažniausiai naudoja tiek vyrai, tiek moterys. Tokios sidabrinės diržo sagtys suteikia stiliaus jausmą ir vėsumą. Jis gali būti sukurtas iš sidabro medžiagų ir dekoruotas daugybe smulkių gėlių piešinių. Šios diržo sagtys tinka tradiciniams ir oficialiems kostiumams.

13. Holly Bow sagties diržas:

Holly-lankas-sagtis

Svogūninė lanko diržo sagtis tinka ant keičiamo ir reguliuojamo diržo diržo, kartu su sagtimi pridedama juoda diržo juostelė, papuošta koralų akmenimis, netauriųjų metalų alavo lydinys yra padengtas auksu arba sidabru ir yra pritvirtintas kabliu. akis su dviguba juosta iš abiejų pusių, kad sriegiuotumėte juostelę.

14. Madinga diržo sagtis:

madinga diržo sagtis

Žmonės taip pat daro savo pareiškimą dėvėdami sagtis. Kai sportuojate pagal individualią diržo sagtį, jei norite, galite suplanuoti likusią aprangos dalį. Ši madinga diržo sagtis tinka prie džinsų ir neutralių spalvų marškinėlių. Ši sagtis pagaminta iš siūlių ir gali būti įvairių spalvų.

15. Unikali juoda sagtis:

unikali juoda sagtis

Šios paauksuotos individualiai pritaikytos dizaino diržų sagtys yra sujungtos su juodos spalvos oda, kuri dėvėtojams suteikia unikalią išvaizdą. Šias sagtis galite dėvėti kasdienėms ir oficialioms suknelėms. Taip pat galite užsegti savo inicialus ar savo artimuosius.

Šiandien beveik ne tik vyrai, bet ir moterys bei vaikai naudoja įvairaus dydžio ir stiliaus diržus. Sagtys pagamintos iš metalo, vario, pluošto ir tt Vaikams, kurie yra animacinių filmų personažų dizaino, taip pat yra išgalvotų sagčių. Panašiai moterų diržų sagtys taip pat yra įmantrios ir dizainerės. Taigi paimkite tinkamą diržo sagtį, kad gražiai aprengtumėte savo aksesuarus.