Šiandien diržai skirti ne tik išlaikyti kelnes, bet ir tapo svarbiu aksesuaru vyrams ir moterims. Diržai atlieka labai svarbų vaidmenį, kad bet kokia apranga taptų įdomesnė. Diržai tiek vyrams, tiek moterims yra labai reikšmingas mados aksesuaras. Vyrai ir moterys pasirenka dėvėti net autentiškus rankų darbo diržus, vaizduojančius bet kurį teisingą pasirinkimą tinkamu laiku. Žmonės taip pat matomi ar atpažįstami pasirinkus firminius diržus ir taip sukuria pirmąjį įspūdį. Kiekvieną dieną į rinką patenka įvairiausių odinių diržų, o tai leidžia ieškoti pagalbos renkantis tinkamiausią. Šis straipsnis padės jums pasirinkti tinkamą diržo dizainą.

Madingi ir patogūs diržai vyrams „Trend“:

Pažvelkime į 25 geriausius mados vyrų diržus.

1. Individualus vyrų odos diržas:

Individualus vyriškas odinis diržas

Vyrams diržai visada pasirodė esąs madingas kūrinys ant kūno. Individualūs odiniai diržai, kurie gali būti juostiniai ar audiniai, geriausiai tinka bet kuriai funkcijai. Vyriškas diržas suteikia dėvinčiam asmeniui geresnę asmenybę. Šis individualizuotas vyriškas odinis diržas suteikia oficialią jūsų aprangos išvaizdą. Šis prabangus rankų darbo odinis diržas yra puiki dovana visiems, kurie gyvenime vertina smulkmenas.

2. Degančių vyrų odinis diržo diržas:

Deginantis vyriškas odinis diržo diržas

Odiniai diržai yra puikus aksesuaras jūsų aprangai. Vyrams yra įvairių tipų diržų, kurie pagerina jų asmenybę. Šis degantis vyriškos odos naudotas diržas naudojamas komunalinėms paslaugoms, jis turi kišenes, kad būtų užtikrinta apsaugota ir saugi padėtis, kad galėtumėte laikyti savo daiktus kelyje.

3. Geometrinis diržas su auksine sagtimi:

Geometrinis diržas su auksine sagtimi

Geometrinis raštas ant auksu dengtos diržo sagties prasideda ranka nupiešta iliustracija, kuri yra iškirpta lazeriu ir išgraviruota į paauksuotą medžiagą, šis diržas suteikia daugiau apsaugos ir ilgaamžiškumo. Diržo sagtis suteikia geometrinio modelio išvaizdą, todėl gali būti vadinama geometriniu diržu.

4. Vielos apvyniotas dizaino odos diržas:

Vielos suvynioto dizaino odinis diržas

Šis viela suvyniotas dizaino diržas, pagamintas iš susuktos odos medžiagos, suteiks minkštą, blizgančią ir vienspalvę apdailą, šis diržas yra puikus aksesuaras bet kokiai progai ir galite dėvėti šį diržą savo kasdieniams drabužiams.

5. Juostos juostos raudonas diržas:

Juostos juostos raudonas diržas

Diržai vyrams yra įvairių spalvų, oda kaip medžiaga jau seniai pasirodė populiari dėl savo elastingumo, bet ir tvirtos bei patvarios, vyrams tinkamiausi yra odiniai, nerūdijančio sidabro diržai ir medvilniniai drobės diržai. patvaresni.

6. Vakarų vyrų diržas:

Vakarų vyrų diržas

Diržai išdidžiai rodomi visiems pamatyti. Daugelis diržų gaminami vyriškiems drabužiams. Tai leidžia atrodyti paprastai ir stilingai. Šis vakarietiškas vyrų diržas buvo rankiniu būdu dekoruotas smulkiais dizainais ir dekoruotas tamsiai mėlynos spalvos dizainu, kuris suteikia oficialų vaizdą.

7. Plakta sagtis su diržu:

Plakta sagtis su diržu

Vyriški diržai yra įvairių spalvų, pločių ir apdailos. Rinkoje yra daugybė geriausių vyriškų diržų, galite pasirinkti savo unikalų dizainą ir atrodyti taip pat, kaip ir vyriškai. Šie diržai yra pagaminti iš odos, o sagtis yra padengta auksine medžiaga, kurios dizainas yra plaktukas.

8. Juostelės diržas:

Juostelės diržas

Pastaruoju metu vykstant tendencijai, galima rinktis iš įvairių diržų stilių, naudojant įvairių tipų diržus, kurie gaminami mirštant. Juostinius diržus plačiai naudoja visų amžiaus grupių vyrai ir paaugliai.

9. Vyrų karinis diržas:

Vyrų karinis diržas

Diržai atlieka svarbų vaidmenį karinėje jėgoje; dauguma paauglių yra suinteresuoti dėvėti tokius karinius diržus. Šį diržą galite dėvėti bet kokia proga; tai suteikia madingą ir madingą jūsų aprangos išvaizdą.

10. Koralų ir karinio jūrų laivyno žiedo diržas:

Koralų ir karinio jūrų laivyno žiedinis diržas

Šis koralų, jūrinio jūrinio žiedo diržas pagamintas iš medvilnės spausdintos medžiagos. Tai gali būti įvairių dydžių ir spalvų. Šis diržas buvo dekoruotas tamsiai juodu inkaro dizainu, kuris suteikia patrauklią išvaizdą. Šį diržą galite dėvėti bet kokiai laisvalaikio aprangai.

11. Rudos odos senovinis diržas:

Rudos odos Vintage diržas

Rudas odinis diržas suteikia oficialią ir tradicinę išvaizdą. Šis senovinis vakarietiškas diržas yra aukščiausios kokybės karvės odos ir pagamintas JAV. Šiek tiek sunerimusi dėl įdegusios odos, geros būklės.

12. Juoda oda su sidabro diržu:

Juoda oda su sidabro diržu

Tikros kokybės rankų darbo odinio diržo išvaizda taip pat suteikia jums neblogą išvaizdą, todėl esate ryškus žmogus bet kur ir visur, kur tik norite susitikti ar dirbti su žmonėmis. Šis juodas odinis diržas yra pagamintas iš sidabro dizaino, kuris suteikia stulbinančią jūsų juosmens išvaizdą.

13. Medinė sagtis su odiniu diržu:

Medinė sagtis su odiniu diržu

Rankų darbo medinė sagtis su odiniais diržais leidžia jums stovėti išskirtinai tarp visų kitų, esant galimybei ar susitikimui ar tiesiog einant gatve. Šis mažas medinis sagties diržas pagamintas iš odos ir baigtas medinės sagties dizainu, kuris suteikia kaimišką išvaizdą. Ši tamsiai ruda oda suteikia gražią senovinę struktūrą, tai gali būti pagaminta elegantiškai ir kokybiškai, su išlenktais kraštais.

14. Tamsiai mėlynas diržas su baltu nuplėštu dizainu:

Tamsiai mėlynos spalvos juostelė

Klasikiniai diržai, tokie kaip tamsiai mėlynos ir baltos spalvos dryžuoti, tinka prie visko; tai gali būti nauja originalių karinio jūrų laivyno tautų versija, ji buvo sukurta baltai dryžuota juostele su smaragdo žalia juosta su nikelio žiedu. Galite pasirinkti savo juostelės spalvą, atitinkančią jūsų kostiumo spalvą.

15. Unikalus juodas ir baltas diržas:

Unikalus juodas ir baltas diržas

Šis unikalus juodas ir baltas diržas yra puikus malonumas diržo mėgėjams; diržas pagamintas iš medvilninės drobės medžiagos ir sukurtas su baltos ir juodos spalvos langeliu, kuris suteikia madingesnę jūsų aprangos išvaizdą. Šis diržas gali būti patogus dėl savo kreivės, kuri puikiai tinka.

16. Vandens spalvos juosta:

Vandens spalvos diržas

Diržai gali atspindėti jūsų skonį ir pageidavimus. Diržus galite dėvėti bet kokiai progai ir reguliariai naudoti. Vandens spalvos diržas pagamintas iš grynos odos ir suprojektuotas su reguliuojamu sidabro spalvos kabliuku. Šis vandens spalvos diržas suteikia puikiai atrodančią jūsų aprangos išvaizdą.

17. „Macrame“ vyrų diržas:

„Macrame“ vyrų diržas

Patogus, gražus ir praktiškas „macrame“ diržas puikiai tinka tiek prie klasikinių kelnių, tiek prie džinsų. Šis diržas yra su pilkos spalvos minkštais virvelėmis, jis leidžia naudoti diržą turistams, statybininkams ir kitiems, kuriems reikia pritvirtinti prie diržo pasirenkamą įrangą ir įrankius. Šį diržą galite įsigyti įvairių spalvų ir dydžių.

18. Rankų odinis odos diržas:

Rankų darbo odinis diržas

Odinis diržas, sukurtas rankomis, yra pagamintas iš odinės medžiagos ir turi smulkių rankų darbo gėlių dizainų, kurie suteikia tradicinę ir oficialią jūsų aprangos išvaizdą. Tokius diržus galite dėvėti vestuvių metinėms ir kitoms vakarėlių šventėms, kurios suteikia visišką individualų vaizdą. Šis rankinis diržas neabejotinai suteikia jums nepakartojamą minios išvaizdą.

19. Afrikos karoliukų vyriškas diržas:

Afrikos karoliukų vyriškas diržas

Nuostabų karoliukų diržą plačiai dėvi įvairaus amžiaus vyrai ir paaugliai, šis diržas pagamintas iš minkštos drobės medžiagos ir dekoruotas mažais baltais karoliukais, jei esate žmogus, mėgstantis parodyti savo išvaizdą tiek, kiek unikalus, eikite su šiuo karoliukų diržu, tai tikrai suteiks jums vyrišką išvaizdą.

20. Daugiaspalvis tempimo nailono diržas:

Daugiaspalvis elastingas nailono diržas

Jei jums reikia ilgiau dirbančio diržo, nailono diržai yra puikus pasirinkimas, turintis ilgalaikį efektą. Rinkoje yra įvairių dekoruotų diržų, tokių kaip kalnų krištolas, kniedės ir dažytos konstrukcijos. Šis daugiaspalvis tamprus nailono diržas yra idealus pasirinkimas kasdieniam ar verslo drabužiams. Nailono sankaba yra ištempiama ir suteikia patogų jausmą dėvėtojams. Nors oda baigiasi metaline sagtimi, ji skatina ilgaamžiškumą ir rafinuotumą

21. Tikros baltos odos diržas:

Natūralus baltos odos diržas

Be spalvoto diržo, šis baltas diržas suteiks tvarkingą ir puikų vaizdą jūsų aprangai; galite dėvėti tokius diržus savo kontrastingos spalvos kostiumams. Šis tikros baltos odos diržas suteikia lygų ir poliruotą jūsų juosmens išvaizdą. Spalvų derinimas yra geriausias jūsų diržo pasirinkimas. Nors galite nusipirkti diržą, įsitikinkite, kad diržo spalva.

22. Dygliuota Kelly žalia juosta:

Dygliuotas Kelly žalias diržas

Spalvoti diržai jūsų kasdieniam dėvėjimui suteikia šiek tiek mados, kiekvienam vyrui turėtų priklausyti diržai. Šis dygliuotas Kelly žalias diržas tautoms atrodo akį traukiantis. Šiame madingame dirže paryškintos trys sidabrinio akmens piramidės smeigių eilės. Vienos šakės sagtis užbaigia odinio diržo imitaciją ir puikiai derės prie jūsų šviesių spalvų kostiumų. Tokius diržus galite pasirinkti vestuvių ir kitoms funkcijoms.

23. Menkės žuvies odos diržas:

Menkės žuvies odos diržas

Gerai pagamintas diržas taip pat yra patogus ir saugus dėvėti net ilgą laiką. Internetinėse parduotuvėse galima rasti daug diržų medžiagų: gyvatės odos, plastiko, šluostės, tamprios, austos, pintos, reljefinės ir kt. Odinis menkių diržas suteikia savininkams unikalų vaizdą, jei esate mados žmogus, eikite naudojant šį menkių odos diržą, neabejotinai tai suteiks nepakartojamą kitų išvaizdą.

24. Aligatoriaus žiedo diržas:

Aligatoriaus žiedo diržas

Jei pamąstote, kad diržams gaminti naudojama tik karvės oda, tačiau diržams gaminti taip pat naudojamos buivolų, aligatorių, ryklių, stručių, driežų ir erškėčių odos. Odiniai aligatoriaus diržai padengti iš išskirtinio aksesuaro jūsų aprangai. Šie aligatoriaus diržai yra ilgaamžiai ir suteikia jiems patogesnį jausmą. Jis gali būti pagamintas iš tamsiai rudos spalvos odos ir suteikia paprastą bei elegantišką aprangos išvaizdą.

25. Individualus Amerikos odos diržas:

Individualus Amerikos odos diržas

Prie savo diržų pridėkite pritaikytą vėliavos dizainą, kuris žmonėms suteikia papildomo patrauklumo. Šis diržas pagamintas iš grynos tamsios odos ir dekoruotas Amerikos vėliavos dizainu, kuris suteikia ypatingą jūsų aprangos išvaizdą. Galite pasirinkti savo unikalaus ir pritaikyto dizaino diržus, atitinkančius jūsų sukneles ir išvaizdą. Diržas susideda iš dviejų žvaigždžių, kurios gali būti paryškintos aukso spalvos blizgučiais, suteiks sodrią išvaizdą.

Šiuolaikiniame pasaulyje diržai daugeliui žmonių yra kasdienė mados prekė. Diržai ir sagtys yra būtini vyriškų drabužių elementai, nes jie geriausiai padeda išlaikyti kelnes ir aptemptas. Tiesą sakant, diržai naudojami daugybei papildomų straipsnių, tokių kaip mobilieji telefonai, įrankiai ir galbūt kiti panašūs įtaisai. Be naudojimo būdų, tai daug daugiau pasako apie asmeninį dėvėtojo stilių. Šiandien rinkoje galite rasti daugybę diržų kolekcijų, tokių kaip stiliaus spalvotas audinys, atspausdintas dizainas ir pynimo modeliai. Turėtumėte sutelkti dėmesį į sagtį, nes tai madinga.

Praėjo laikai, kai diržai buvo naudojami kaip pagalbinis daiktas kelnėms laikyti. Šiandien tai yra mados pareiškimas ir turėtumėte pasirinkti geriausią rinkoje prieinamą. Nors jis vadinamas tik madingu aksesuaru, jis iš tikrųjų vaidina svarbų vaidmenį tobulinant jūsų aprangą. Turėtumėte pasirinkti tinkamą, kuris tampa nepakeičiamas. Kai planuojate įsigyti diržą, pirmiausia apsvarstykite jo dydį. Įsitikinkite, kad pasirinkote netinkamą ilgį ir jis turėtų būti didesnis nei jūsų juosmens dydis.

Kitą kartą, kai būsite rinkoje, norėdami nusipirkti diržą, nepamirškite teisingai nustatyti juosmens dydžio, tada pasirinkite diržą, kuris matuoja jūsų juosmens dydį nuo vidurinės skylės, kad pradėtumėte sagtis. Jei jūsų kūnas laikui bėgant pasikeis, jūs vis tiek turėsite lankstumą, kad galėtumėte sureguliuoti dvi skyles abiejose centro pusėse. Tikėkimės, kad koregavimas nebus nukreiptas į didesnę pusę. Jei perkate internetu, rinkitės dydį ir spalvą, atitinkančią jus ir jūsų aprangą. Kaip ir ilgis, reikia atsižvelgti į plotį. Būkite savotiškas, pasirinkdami spalvą, kuri dominuoja jūsų drabužių spintoje.

Kai apsimesite, kad dėvite džinsus, pasistenkite, kad vyriški laisvalaikio diržai būtų su grandinėmis, metaliniais blizgučiais ir kulkomis. Kai nuspręsite pirkti internetu, pabandykite pasirinkti parduotuvę, kuri parduoda tik. Turėtumėte didesnę tikimybę rasti geriausią tose parduotuvėse. Moterims galite rasti tą, kuri jūsų aprangai suteikia paskutinį įspūdį. Jūs galite padaryti savo investicijas vertas, įsigydami įvairių, pavyzdžiui, platesnių, liesų ir puoštų, kiekvienai progai.