Fazla kilolu olmak sizi çok mu zorluyor? Enerji seviyesinin sık sık düştüğünü görüyor musunuz? Fazla kilo nedeniyle özgüven eksikliği ve depresyon mu yaşıyorsunuz? Ardından üzülmek yerine Isagenix diyetini tercih edebilirsiniz. Bu diyet sadece kilo vermeyi amaçlıyor.

Bu diyet aynı zamanda vücudunuzdaki tüm kirleri detoksifiye etmek ve temizlemek için tasarlanmıştır. Diyet, temizlik ve detoksifikasyonun yanı sıra, vücudunuzu size daha sağlıklı bir yaşam sağlayacak temel besinler, mineraller ve vitaminlerle değiştirmeyi de amaçlar. Her gün farklı tipte toksinlere maruz kalıyorsunuz. Yoğun ve stresli yaşamınız nedeniyle uzun süreli bir diyete konsantre olmanız mümkün değildir. Böylece daha kısa süre için kolay isagenix diyeti seçme seçeneği sağlıklı kalmanıza yardımcı olur..

Isagenix Diyet Planı ve Nasıl Çalışır?

Isagenix Diyeti Nedir??

Isagenix diyet programı temel olarak 9 gün ile 30 gün arasında değişebilen kısa süreli bir diyettir. Bu diyet planı, vücuttaki yabancı maddeleri temizlemeye yardımcı olan ve aynı zamanda vücuttaki yabancı maddeleri gerekli besinlerle değiştiren Isagenix diyet karışımlarından oluşur..

Isagenix Diyetinin Faydaları:

Diyetin sonunda, enerjik, gençleşmiş ve daha sağlıklı hissedeceksiniz. Daha iyi bir kas tonusuna ve daha net bir cilt tonuna sahip olacaksınız. Diyet, kilonuzu ve sağlığınızı kontrol altına almanızı mümkün kılar. Şimdiye kadar temel diyetiniz olan bu zararlı yiyecekler için özleme direnebileceksiniz. Diyet, aşermeyi azaltmaya ve programa bağlı kalma motivasyonunuzu güçlendirmeye yardımcı olur. Tüm Isagenix ürünleri, bir bireyin ağırlığını azaltmada çok güvenli ve etkilidir..

Isagenix Diyeti Kadınlara Ek Fayda Sağlar:

Günlük makyajla cilt tarafından emilen bazı kimyasalların varlığı nedeniyle kadınlar hastalıklara daha yatkındır. Toksinlerin ve zehirlerin dışarıdan girişinin yanı sıra, her birey gibi kadınlar da kimyasallardan gelen yiyecekleri tüketiyorlar. Bunlara balık, et, meyveler, sebzeler, içecekler ve diğerleri dahildir. Vücudu bu toksinlerden korumak için insan vücudu yağ üretir. Böylece vücudunuz yabancı maddeleri temizlemeye başladığında, zehirlerle savaşmak için o miktarda yağ üretmesi gerekmeyecektir. Böylece Isagenix ürünlerini kullanmak vücudun kilo vermesine yardımcı olur..

Isagenix Yemek Planı Sırasında İzlenecek İpuçları:

1. Program boyunca daima bol su içiniz.

2. Programa bağlı kalın ve takip etmek için Isagenix planlayıcısını takip ettiğinizden emin olun.

3. Küçük açlık sancılarını doldurmak için tercihen yalnızca E-shot gibi Isagenix atıştırmalık seçeneklerinde atıştırma yapın

4. Abur cuburlardan veya konserve meyve sularından kaçının ve plana sadık kalın

Programın Süresi ve Süreci:

Isagenix diyet programı bir haftadan bir aya kadar takip edilebilir. Vücudunuzu detoksifiye etmek için tek bir günlük planı takip edebileceğiniz bir arınma günü bile sunar..

30 günlük bir diyet planlıyorsanız, paketinizde bulunan ürünlerin listesi:

  • 4 IsaLean Shake
  • 2 Yaşam İçin Temizle
  • 1 Isagenix Aperatifleri
  • 1 Doğal Hızlandırıcı
  • 4 Hidrat Çubuğu
  • 1 IsaFlush
  • 1 Iconix Yüce
  • 1 Eğitim Kitapçığı

Prosedür:

Isagenix Diyet Sarsıntıları:

Isagenix diyet karışımları gerekli miktarda protein, karbonhidrat, temel vitamin ve mineral içerir. Bunlar öğün yerine geçen shakelerdir ve vücut gereksinimlerinizi karşılamaya yeterlidir..

Shake ile birlikte bir şeyler yemeyi tercih edenler için, atıştırmalık olarak sınırlı miktarda fındık veya 2’den fazla haşlanmış yumurta akı alabilirler..

İşte Örnek Isagenix Shake Diyet Planı:

1. Güne bir bardak ılık limonlu su ile başlayın

2. Kahvaltıda Isagenix Ionix Supreme ve IsaLeanShake yiyin

3. Arada biraz sebze, kuruyemiş ve Isagenix atıştırmalıkları yiyin

4. Akşam Yemeğinde IsaLean Shake için

Ne Yenir ve Nelerden Kaçınılır:

İşte bu program süresince yiyebileceğiniz yiyeceklerin bir listesi:

1. Havuç, Brüksel Lahanası, Brokoli, Fasulye, Patates, Ispanak, Su Kabağı, Soğan, Sarımsak, Zencefil, Kabak ve Bezelye gibi sebzeler

2. Meyveler: Elma, Portakal, Misket Limonu, Guava, Çilek, Karpuz, Misk Kavun, Kivi, Üzüm, Şeftali

3. Süt Ürünleri – Sınırlı miktarda az yağlı süt, yoğurt, peynir ve tereyağı

4. Kuru Otlar

5. Mercimek

6. Taze Meyve ve Sebze Suları, Hindistan Cevizi Suyu

7. Sınırlı miktarda Zeytinyağı

8. Çok Tahıllı veya Buğday Ekmeği

9. Günde en fazla iki yumurta akı

Aşağıdakilere HAYIR Deyin:

1. Abur cubur

2. Hamur işleri ve Unlu mamuller

3. Merhaba Yağlı ve Baharatlı yiyecekler

4. Sığır, Hindi, Domuz Eti gibi etler

5. Şekerler ve Şekerli Yiyecekler

Isagenix Diyet Ürünü

Isagenix diyeti bir kutu içinde gelir. Bu ürünü satın almak için departman mağazalarında vakit kaybetmenize gerek yok. Ürünü bazı güvenilir satıcılardan çevrimiçi olarak satın alabilir ve kredi veya banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ürün kapınıza kadar teslim edilecektir. Ürün, içinde kullanımıyla ilgili net talimatlar içeren kullanıma hazır bir şişe içerir. Ayrıca kaydettiğiniz ilerlemenin grafiğini de çizebilirsiniz. Kutu ayrıca izleyebileceğiniz bir DVD içerir. Şirket para iade garantisi veriyor, bu yüzden endişelenecek bir şeyiniz yok.

Isagenix Diyetinin Yan Etkileri:

Diyet programının güvenli olduğu ve tehdit edici yan etkileri olmadığı söylense de, denemeden önce kişinin yaşayabileceği olası etkileri anlamak önemlidir:

1. Laktoz intoleransı: Shakelerdeki süt ve peynir altı suyu proteini, laktoz intoleransı olan kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir..

2. Diyette aşırı dozda Protein ishale yol açan sindirim bozukluklarına neden olabilir

3. Her öğün arasında iyi yemek yememek ve sadece sallayarak gelişmek mide bulantısına, baş dönmesine neden olabilir.

4. Diyetteki yüksek protein içeriği nedeniyle günde yeterince su tüketilmediği için böbrekleriniz yorulabilir.

5. Diyet planı almanın yanı sıra zengin yiyeceklere düşkünlük kilo alımına neden olabilir

Bu basit yaklaşımı alıp hayatınıza uygulayabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak ve yaşam tarzınızda tam bir değişiklik getirecek diyetten birçok avantaj elde edebilirsiniz. Vücudunuza gerçekten hak ettiği bir muamele yapın!