Parmak yüzükler, herkesin çok sevdiği ve satın alıp takmaya karşı koyamadığı bir takıdır. Bayanlar güzel yüzükler takarak gösteriş yapmayı severler. Değerli taşlar ve incilerle süslenmiş altın, gümüş, platin karşı konulmaz. İnci setli inci yüzükler çok narin, sade ve kendilerine has bir çekicilik ve zarafete sahiptir. Onlar göz alıcı.

Hintli Kadınlar İçin Farklı İnci Yüzük Tasarımları:

Aşağıda, koleksiyonunuz için harika bir tane seçmenize yardımcı olacak birkaç inci yüzük verilmiştir..

1. Akoya İncisi & Elmas yüzük:

Akoya İnci & Elmas yüzük

Bu narin İnci Pırlanta yüzüğe bir göz atın. Beyaz Altın içine gömülü Japon Akoya İncisinden yapılmıştır. Zarif bir parçadır. Yüzüğe ekstra bir çekicilik kazandırmak için orta kabuğun her iki yanında yüksek kaliteli iki yuvarlak kesim pırlantaya sahiptir..

2. Beyaz İnci Yüzük:

Beyaz İnci Yüzük

Bu harika bir beyaz inci yüzük. Bu yüzük, 18 ayar altınla süslenmiş 8 mm’lik işlenmemiş hoş bir inciye sahiptir. Parlak beyaz inci, güzel kesim pırlantalarla çevrilidir. Yüzük ayrıca gömülü elmaslara sahiptir. Bu yüzük, inanılmaz güzelliğe sahip olduğu için kaybolacağınızdan emin olduğunuz yerlerden biri.

3. Pembe İnci Yüzük:

Pembe İnci Yüzük

Kızların pembe renge özel bir düşkünlüğü vardır. Yani bu inci yüzük tasarımı mükemmel. Bu sevimli yuvarlak 9 mm tatlı su kültür incisi, 14 ayar pembe altından yapılmıştır. İnci ile birlikte parıldayan armut biçimli morganit taşı ve elmaslar da yer almaktadır..

4. Bambu İnci Yüzük:

Bambu İnci Yüzük

İşte harika ve eşsiz bir nişan ya da alyans parçası. Bu zarif inci alyans, siyahımsı bir renk tonu ile açık yeşil bir inciden yapılmıştır. İnci, bambu tasarım deseninin beyaz altına gömülüdür. Hayatınızın unutulmaz anı için çok basit ama nadir ve yeni bir parça..

5. Tatlı Su İnci Yüzük:

Tatlı Su İnci Yüzük

Bu gümüş inci yüzük ve kültürlü, düğme şeklinde bir tatlı su incisine gömülüdür. Karmaşık kafes işçiliği ile benzersiz bir “Sultan” tasarımına sahip olan yüzük, çok şık. Giydiğinizde kendinizi kesinlikle çok özel ve üstün hissedeceksiniz. Gümüş rengi bu inci yüzük tasarımına sahip olmayı çok seveceksiniz..

6. Siyah Beyaz İnci Yüzük:

Siyah Beyaz İnci Yüzük

Bu güzel klasik inci yüzük modern bir dokunuşa sahiptir. Bu yüzük zarif göz kamaştırıcı bir görünüme sahiptir. 14 ayar beyaz altından yapılmıştır ve biri siyah diğeri beyaz olmak üzere iki yuvarlak tatlı su incisine sahiptir. Kesilmemiş pırlantalar, üst kısımda çapraz gelen incilerin kenarlarına yerleştirilir..

7. İnci ve Markazit Yüzük:

İnci ve Markazit Yüzük

Parti için çarpıcı ve güzel bir şekilde zarif görünmek istiyorsanız, bu zarif İnci ve Markazit yüzüğü takın. Bu yüzük etkileyici bir vintage dokunuşa sahiptir. Yüzük, güzel markazit taşlarla hazırlanmış labirent benzeri bir tasarıma ve merkezde kraliçe kraliçesi olan çarpıcı, oval şekilli bir Sedef Ana’ya sahiptir..

8. İnci ve Pırlanta Alyans:

İnci ve Pırlanta Alyans

Düğününüz için mutlaka bu güzel inci ve pırlanta yüzüğü seçeceksiniz. Kültürlü tatlı su incileri, pırlantalarla süslenmiş bandın üzerine dizilmiştir. Bu güzel yüzük 14 ayar pembe altından yapılmıştır ve pırlantaların toplam ağırlığı 15 karattır..

9. V- İnci Yüzük:

V-İnci Yüzük

Bu benzersiz, V şeklinde bir inci ve pırlanta yüzük. Pembe altın metal yüzük, pırlantalarla ve ortasında hoş bir kültürlü tatlı su incisiyle süslenmiştir. Yüzük kırılgan görünümlü ve lüks. İşçilik muhteşem ve narin görünümünüze zarafet katıyor.

10. Doğal İnci ve Eski Kesim Pırlanta Alyans:

Doğal İnci ve Eski Kesim Pırlanta Alyans

Bu güzel Viktorya tarzı yüzükle düğününüzde son derece çarpıcı görünün. Bu inci alyans, güzel Eski kesim pırlantalar ve parıldayan doğal incilerle süslenmiştir. Elmas ve incilerin dönüşümlü olarak üç sıra halinde düzenlendiği bir dama tahtası düzenine sahiptir. Halka, sivrilen bir bant ile geniş bir üst uca sahiptir.

11. Bilezikli İnci Yüzük:

Bilezikli İnci Yüzük

Kızılderililer, düğün sezonunda gösterişli güzel mücevherleri sergilemeyi severler. İşte Hint düğün kıyafetlerine mükemmel şekilde uyan bileziğe takılan göz alıcı bir yüzük parçası. Güzel yüzük, incilerle süslenmiş bir çiçek zinciri ile benzer tasarıma sahip bir bileziğe bağlanır..

12. İnci Nişan Altın Yüzük:

İnci Nişan Altın Yüzük

Bu çok basit ve güzel bir inci nişan yüzüğü. Yüzük, armut biçimli bir inci ile el yapımıdır. Kullanılan altın 14 ayardır. Bu yüzük ayrıca doğum günü, Sevgililer Günü, Noel vb. gibi durumlar için mükemmel bir sürpriz hediye olabilir..

13. Erkek Siyah İnci Yüzük:

Erkek Siyah İnci Yüzük

Şimdi çağdaş siyah erkek inci yüzüğe bir göz atalım. Sade ama klasik tasarımlı bu yüzük 14 ayar sarı altından yapılmıştır. En üstteki siyah inci, üzerinden ince bir altın şerit geçecek şekilde yerleştirilir. Siyah incinin her iki tarafındaki bantta üç küçük elmas gömülüdür..

14. Kumlanmış İnci Yüzük:

Kumlanmış İnci Yüzük

Altın rengi bu güzel inci yüzük tasarımı, güzel tasarımlar ve dokular sergiliyor. Yüzükte Arap kaba kesim incileri ve pırlantalar bulunmaktadır. Kullanılan metal 18 ayar pembe altındır. Yüzüğün üst kısmı kaba kumlanmış ve içi parlak bırakılmıştır. Bu benzersiz bir kontrast etkisi sağlar.

15. İnci Gözyaşı Alyans:

İnci Gözyaşı Alyans

Bu güzel inci alyans 14 ayar sarı altından yapılmıştır. Bu bir yığın parmak yüzüğüdür. 2 yuvarlak tatlı su incili on dört yuvarlak kesim pırlantaya sahiptir. Yüzüğün üst kısmı, elmaslı rodyum kaplama açık gözyaşı şekillerine sahiptir. İnci yüzük ortada yığılmış ve ayrı olarak da takılabilir..

Birçok tasarım ve desen buluyoruz ve çoğu zaman hepsi güzel olduğu için kafa karıştırıcı. İnci yüzükler her durum için mevcuttur – düzenli kullanım, nişanlar, düğünler ve partiler. Ayrıca İnci yüzüklerde çeşitli tasarımlar elde ediyoruz ve bunlar ağırlıklarına ve kalitelerine göre fiyatlandırılıyor..