Kızlar ve erkeklerin birlikte olmaları için sevgili olmaları gerekmez, onlar da en iyi arkadaş olabilirler..

Bununla birlikte, iş kızlarla arkadaş olarak arkadaş olmaya gelince, çoğu erkek utangaçtır ve eğer bu senin hikayense, lütfen okumaya devam et ve bir kızla arkadaş olarak nasıl akort edileceğine dair bilgi sahibi ol. Hoşlandığı kızla gizlice arkadaş olmak isteyen çok erkek var, kızı esprili ve iyi bir sohbetçi buldukları için onlarla konuşmayı seviyorlar, o halde neden onunla arkadaş olmayasınlar? Erkekler eğlenmeyi seven, esprili ve kibar kızlardan ve bir ara kahve içmek ve film izlemek için birlikte vakit geçirebilecekleri birinden hoşlanırlar. Bunun nereye varacağını kim bilebilir, ama işte siz de onunla nasıl arkadaş olabilirsiniz?.

İşte Yapmanız Gerekenler:

1. Neyi sevdiğini, nerede takılmayı sevdiğini ve onunla arkadaş olmak için öne çıkan bilinmeyen bir kişiyle iyi olup olmadığını biliyor musunuz? Bununla birlikte, tüm bunları öğrenmek için onu çevrimiçi veya başka bir şekilde takip etmeyin, çünkü öğrenirse sizden içten içe nefret eder ve bu da suçtur. Çoğu kız, bir erkek yabancının yanlarına gelip onunla arkadaş olmak istemesi gibi rahat olmaz. Bununla birlikte, kız sizi onunla aynı yerde takıldığını gördüyse veya belki onunla ortak arkadaşlarınız varsa, o zaman bir engele veda edebilir ve kibarca ondan arkadaş olarak istemek için önden yürüyebilirsiniz..

2. Kendini onun yerine koy ve seninle arkadaş olmak isteyip istemediğini anlamaya çalış. Ne tür insanlarla etkileşime girmeyi sevdiğini, ne yemeyi sevdiğini, hobilerinin neler olduğunu, bir hafta sonu eğlencesi için arkadaşlarıyla nereye gider ve daha fazlasını deneyin ve fark edin? Onunla aynı sınıfı paylaşıyorsanız, nerede oturduğunu kontrol edin, ona yakın bir yerde oturmayı deneyin ama varlığınızla onu çok boğmayın, yoksa kaçar..

3. Artık gülümseyip ilk adımı attığınıza ve sizi arkadaş olarak kabul ettiğini varsayarsak acele etmeyin. Bir seferde bir şey alın; onunla etkileşime geçerek ve küçük konuşmalar yaparak onu daha iyi anlayın. Küçük başlayın ve çok akıcı bir şekilde iletişim kuramıyor olsanız bile korkmayın, kendi hatalarınıza gülün ve kendi kusurlarını kabullenmekten çekinmeyen biri olduğunuzu ona gösterin. Bunu yaparken size daha fazla saygı duyacaktır ve bir şey daha, kızlar gösterişten ve gösterişten nefret eder, bu nedenle basit ve doğal olun. Arkadaşı olmak için saçını boyamaya, piercing takmaya ve havalı bir araca binmeye gerek yok; onun bir palyaçoya ya da şoföre değil bir arkadaşa ihtiyacı var.

4. O bir kız ve ona özen ve saygı göstermelisiniz. Cesur ol ve onun için kapıyı aç, bir lokantada rahatça oturması için sandalyeyi çek ya da belki evine yürü. Unutma, onun için her şeyi yaptığında kendini iyi ve güvende hisseder ve sana daha çok saygı duyar ve güvenir. Onu güldürün, kadınlar kendilerini gıdıklayabilecek komik bir kemiği olan erkekleri sever. güzel zamanları gerçekleştirin, birlikte gülün, bir dondurma paylaşın, hamur işlerine dalın, gerçek niyetlerle yaptığında bir köpek yavrusu evcilleştirin ve size nasıl aşık olduğunu izleyin.

Eğlenin ve zorlamayın:

Bütün bunlarda, bazen ona karşı sevgi duyguları besleyebilirsiniz. DEVAM ETMEK; şimdilik hiçbir şeye acele etmeyin. Aşıklar bir zamanlar en iyi arkadaşlardı, saygı duymanız ve anlamanız gereken şey bu!!