Įsikūręs trijų kalnų upelių – Muthirapuzha, Nallathanni ir Kundala – santakoje, „Munnar“ yra kalvos stotis, turinti puikų vaizdingą grožį, priskirtą jo pavadinimui. Turistai lanko šią kalvos stotį dėl ramybės, kuri yra jos aplinkoje. Rajone veikia keli arbatos sodai ir gaminama viena geriausių Indijos arbatų! Jis įsikūręs Vakarų Gatuose, o geriausias laikas aplankyti Munnarą yra nuo rugsėjo iki gegužės.

Gražios turistų lankomos vietos Munnar:

Munaras yra daugybė gražių ir nuostabių lankytinų vietų Keraloje. Čia yra geriausių lankytinų „Munnar“ turistinių vietų, kurios gali patenkinti jūsų malonų turą, sąrašas.

1. Mattupetty:

Munnar turistinės vietos

Mattupetty yra netoli Munnar ir yra verta aplankyti. Tai nedidelė vieta, iš kurios atsiveria puikūs vaizdai ir rami aplinka praleisti dieną. Mattupetty užtvanka yra didžiausias šios vietos viliojimas ir puiki vieta iškylai. Šioje srityje taip pat yra labai specializuotas pieno ūkis, kurį lanko daugybė turistų. Teritorijoje taip pat yra keletas arbatos sodų, kuriuos galite aplankyti.

2. Pothamedu:

pothamedu_munnar-tourist-places

Pothamedu yra dar viena puiki vieta aplankyti, netoli Munaro. Tai puiki vieta žygiams, iškyloms ar ilgiems pasivaikščiojimams. Jis įsikūręs tarp vešlių žalių kalnų ir iš jo atsiveria gražūs vaizdai į aplinkinius kraštovaizdžius ir Munnar miestą, kuris yra labai arti šio taško. Tai viena iš geriausių ir puikiausių turistų lankomų vietų.

3. Kundalos ežeras:

kundala-lake_munnar-tourist-places

Tai dirbtinis žmogaus sukurtas rezervuaras, esantis tarp dviejų kalnų. Jis yra netoli Munnaro ir yra dar viena puiki vieta iškylai. Šiame regione siūlomos valtys. Pasivažinėjimas Shikara ežeru yra nuostabi patirtis! Kvapą gniaužiantis vaizdas į aplinkines uolas ir kalnus suteikia nuostabias sąlygas spustelėti nuotraukas. Oras yra švarus ir gaivus, o šalia esanti tyla leidžia tiesiog atsisėsti ir atsipalaiduoti. Turite žiūrėti šią vietą, nes ji yra viena iš geriausių Munnar vietų, kurias reikia aplankyti.

4. Eravikulamo nacionalinis parkas:

eravikulam-national-park_munnar-tourist-places

Parkas plinta didžiuliame 97 kv. Jis įsikūręs Devikulam Eravikulam Taluk. Jame yra labai retų rūšių, tokių kaip Nilgiri Tahr, kuri yra reta kalnų ožkų veislė. Šis parkas yra gamtos mylėtojų rojus, kurį galite praleisti visą dieną, tiesiog vaikščiodami po parką, mėgaudamiesi įvairių gyvūnų lankytinomis vietomis. Anamudi viršukalnė taip pat yra parko viduje ir smagu lenktyniauti iki šios kalvos viršūnės.

5. Echo taškas:

echo-point_munnar-tourist-places

Aidai yra gana įprastas reiškinys. Visi girdėjo apie aidus, bet jei jūs, vaikai, būtinai turite juos nuvesti į aido tašką! Jei pirmą kartą lankotės kalvos stotyje, jūsų aido balso aiškumas čia jus visiškai šokiruos! Negana to, taškas taip pat siūlo puikų vaizdą į aplinką dėl jo aukščio.

6. Radžamala:

rajamala_munnar-tourist-places

Tai vieta, kur natūraliai egzistuoja Nilgiri Tahr. Tačiau dauguma šios retos veislės buvo perkelta į Eravikulam nacionalinį parką. Radžamala yra 2695 m virš jūros lygio. Iš jo atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į aplinkinius kalnus, ežerus ir slėnius. Ore galite užuosti motinos gamtos laisvę. Tai viena iš aukščiausių turistų vietų netoli Munnar, todėl jūsų regėjimas jaučiasi labiau alkanas.

7. Lakkam krioklys:

lakkam-waterfall_munnar-tourist-places

Lakkam kriokliai yra Eravikulam nacionalinio parko dalis. Tai puiki vieta tiesiog sėdėti ir atsipalaiduoti. Gurgždantis baltų vandens ruožų garsas suteikia ramybės jausmą. Aplinkinė žaluma rami ir rami. Daugelis pamišusių turistų šokinėja tiesiai į vandens kritimą! Dauguma turistų patvirtino, kad tai yra vienas gražiausių munnar turistų vietų, kurias reikia aplankyti nuostabiai.

8. „Chinnar Wildlife Sanctuary“:

chinnar-wildlife-sanctuary_munnar-tourist-places

Jis yra Idukki rajono Marayoor ir Kanthalloor Panchayats, visai netoli Munaro. Čia gyvena nykstanti grizusi milžiniška voverė. Be to, čia yra keletas kitų retų veislių. Kai kurios iš jų yra panteros, dėmėtieji elniai, drambliai, tigrai. Be laukinės gamtos, parke netrūksta ir žalumos!

9. Pothamedu požiūris:

pothamedu-viewpoint_munnar-tourist-places

Jei jums patinka vaikščioti per pavojingas ir nuotykių kupinas kalnų perėjas, Pothamedu požiūrio taškas jums ne vieta. Šioje vietoje gausu vaizdingo grožio, arbatos, kardamono ir prieskonių plantacijų, kurios papildo vietos aurą. Ši vieta skirta gamtos mylėtojams, fotografams ir asmenukių mėgėjams ir būkite tikri, kad nepaliksite šios vietos, nebent naktis pradės šliaužti arba jūsų telefono baterija išsikraus..

10. Viršutinė stotis:

top-station_munnar-tourist-places

Daugeliui žmonių nereikia nuotykių sporto, kad jie sujaudintų. Jie susijaudina vien būdami ant kalvos. Kalnų mylėtojams, kaip šie žmonės, ir tiems, kurie nustebina vaizdingomis grožybėmis, „Top Station“ yra viena iš geriausių vietų, kurias galima pamatyti Munnar mieste. Ankstyvosiomis dienomis „Top Station“ buvo įkurtas kaip prekybos centras. Dabar jis tapo gerai žinomu turistų traukos objektu dėl 180 laipsnių, o tiksliau – panoraminio vaizdo. Paprastai jis yra perpildytas meilužių, fotografų ir akivaizdžiai asmenukių karalių bei karalienių. Vaizdas iš „Top Station“ yra didingas ir atrodo, tarsi gamta būtų padengusi žemę vešliu žaliu kilimu, o ore tvyranti migla papildytų vaizdingą vietos grožį.

11. Cheeyappara kriokliai:

cheeyappara-waterfalls_munnar-tourist-places

Čia yra poetų paskirties vieta. Cheeyappara krioklys yra vienas iš daugelio Munnar krioklių. Krioklio vaizdas ir natūrali atmosfera aplink krioklį yra malonumas žiūrėti ir pasirodo esąs puikus įkvėpimas poetams. Jei jums visiškai nuobodu prabangus viešbutis, kuriame apsistojate, išsinuomokite palapinę ir pasistatykite stovyklą 500 arų plote netoli Cheeyappara krioklių ir mėgaukitės gamta bei mėgaukitės krioklio muzika..

12. Marayoor:

marayoor_munnar-tourist-places

Jei esate archeologijos ar Indianos Džounso gerbėjas, Marayoor yra vieta, kurią privalote aplankyti. Jame yra ilgas sandalmedžio miškų ruožas ir senoviniai raižiniai, struktūros, taip pat abstraktūs uolų paveikslai, datuojami akmens amžiuje, tai yra rojus archeologijos studentams, taip pat archeologams ir. Marayoor yra vieta net gamtos mylėtojams, nes čia yra sandalmedžio miškas ir būsite sužavėti miško išvaizdos. Taip pat, jei turistai ieško geros kokybės sandalmedžio aliejaus ir kitų sandalmedžio gaminių, jie gali jį nusipirkti iš sandalmedžio sandėlio. Marayoor gali būti laikoma viena geriausių Munnar lankytinų vietų.

13. Užrakinkite širdies tarpą:

lock-heart-gap_munnar-tourist-places

Tarp „Munnar“ lankomų vietų „Lock Heart Gap“ yra geidulinga atrakcija žygeiviams ir gamtos mylėtojams. Vaizdingame, bet laukiniame ir nepriekaištingame miške, kuriame gausu floros ir faunos, galima ištirti įvairius takus. Tai svajonės išsipildymas jaunimui, norinčiam nuotykių miške, ir jei jums patinka rasaus oro oras ir jo atsiveriantis nuostabus vaizdas, lėtai įsitaisius ant medžių ir atrodant taip, tarsi perlai nukristų iš dangaus, tada užrakinkite širdį „Gap“ yra viena gražiausių visų turistų vietų Munnar mieste.

14. Muniyara Dolmens:

muniyara-dolmens_munnar-tourist-places

Nepasisekė tokiems žmonėms kaip mes, kurie gimė ne geležies amžiuje, kitaip būtume buvę egzotiškai palaidoti Muniyara Dolmens laidojimo kamerose. „Muniyara Dolmens“ yra mamutų laidojimo kameros, esančios Marayoor, viena iš lankytinų vietų netoli Munaro. Gražus takas eina palei šias laidojimo kameras, tačiau jis nėra baisus, o tai nuostabus vaizdas, nes netoliese taip pat yra sandalmedžio miškas. Ši vieta buvo nekenčiama primityviose kultūrose ir praktikoje, todėl archeologams ir antropologams ji gali būti laikoma dangumi.

15. Linksmas miško nuotykių parkas:

linksmas-miškas-nuotykių-parkas_munnar-turistinės vietos

Dabar tai yra tik nuotykių ieškantiems žmonėms skirtas daiktas ir tai nėra vieta žmonėms su silpna širdimi. „Linksmasis miško nuotykių parkas“ yra puiki turistinė vieta žmonėms, ieškantiems nuotykių, tokių kaip laipiojimas uolomis, vaikščiojimas slėnio pakraščiu, laikant virvę ir pan. Tačiau dėvėkite batus, kelnes ir, jei įmanoma, viso ilgio marškinėlius, nes kitaip eisite namai su bėrimais, žaizdomis, susukta kulkšnimi ir daugybe natūralių tatuiruočių, tad būkite nuotaikingi, o ne kvaili.

Tai buvo vienos garsiausių turistų vietų Munare. Dabar nustokite delsti namuose ir atsikelkite ir keliaukite po šias nuostabias vietas Munare!