Arkadaşlıkların temeli güvendir ve bu bozulduğunda kıyametler kopar. İki kişi arasındaki güvenin artması güvenle olur ve onu ihlal etmek normları bozar. Onları geri almak bir angaryadır ve bazen hiç işe yaramaz. Ancak, siz veya tanıdığınız biri, ikisi arasındaki şanlı geçmişi yeniden canlandırmak istiyorsanız, hiçbir şey imkansız değildir..

Bir deneyin ve bunu yaparken çok sabırlı olun, ancak unutmayın, ikinizin birbirinizle konuşabileceğini düşünseniz bile, şu anda işler farklı olurdu. Bu nedenle, kabul edin ve devam edin, işlerin ne zaman aslına ve sonsuza kadar geri döneceğini asla bilemezsiniz. Aşağıda, Bir Dövüşten Sonra Bir Arkadaşlığı Nasıl Onaracağınıza dair bazı ipuçlarını listeledik.?

neden oldu?

Yapmanız gereken ilk şey oturup ne olduğunu ve neden olduğunu anlamaktır. Bu size diğer kişiyle, arkadaşınızla neden kavga ettiğinize dair cevaplar verecektir. Özürler burada kayıtsız görünebilir, çünkü diğer kişiye özrün bu noktada neden uygun göründüğünü söyleyemezsiniz. Ve bu, iki kızgın kafa tarafından yanlış yorumlanabilir ve yoktan daha büyük bir mesele haline gelebilir. Ancak, oturun ve onunla veya onlarla konuşun ve onlara ne hissettiğinizi söyleyin..

Onlara işlerin çözülmesi gerektiğini ve etrafta olmadığında neleri özlediğinizi açıklayın. Onlara bir kez sarılın ve konuşun, sarılmak uzun bir yol kat edebilir ve birçok şeyi çözebilir. Dürüst olmak gerekirse, kavga ne kadar kötü olursa olsun, yüz yüze bir konuşmanın her şeyi çözebileceğine dair her zaman bir umut vardır. Bire bir konuşmanın neye yol açabileceğini asla bilemezsiniz ve bağlar yeniden kurulabilir..

İlk adımı atın, proaktif olun ve bozuk görünen şeyi düzeltmek istediğinizden emin olun. Akıl oyunları oynamayın; arkadaşların birbirleriyle yaptıkları bu değil. Arkadaşlar birbirlerini koşulsuz severler ve bu yüzden düzenli olarak birbirleriyle iletişim halinde olmak isterler..

Bu nedenle, bir sonrakine açıl ve net ol ve eğer gerçekten üzgünsen, ciddi ol ve söyle. Onları kandırmaya çalışmayın çünkü ruh gerçekten üzgün olup olmadığınızı yakında anlayacaktır ve eğer olumsuzluk görülürse durum daha da kötüleşebilir..

Ya Kurban Olursan?

Özür dilemek, alıcı tarafta olsanız bile sizi küçültmez. Unutma, insan egosunun öfke ve nefretle değil sevgiyle sulanması gerekir. Ve hüzün, sevgi ve anlamla geçtiğinde, gurur erir ve egoist çatışmaları ortadan kaldırırdı. Bunu yaparken sakinlik önemlidir, bu nedenle yapmadığınız bir şey için suçlandığınızda savunma yapmayın. Dikkatlice dinleyin ve ne olursa olsun sakin bir zihinle konuşun. Bu daha sonra açık bir tartışma başlatacak ve bu da ileride daha iyi sonuçlara yol açacaktır..

Konuşmadan sonra bir süre verin. Belki bir hafta veya daha fazla, ama onlara zaman ve yer verin. Unutmayın, bozulan bir arkadaşlığın iyileşmesi gerekir, bazılarının kısa sürede iyileşmesi ve geri kalanının uzun zaman alması gerekir. Gerçek arkadaşlar sizi öylece terk etmezler, bu nedenle akıllı olun ve özür dilediğinizde söylediklerinizi düzeltin. Bu, yalnızca görüntünüzü önlerinde güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, sizin gerçekten güvenilebilecek ve özüne sadık biri olduğunuzu bilirler..

Son olarak, bu aynı zamanda size ne olmanız ya da olmamanız gerektiğini öğreten bir yaşam bölümüdür. Bu nedenle, kavga üzerinde durmak yerine, onu çalışın ve hayatı mutlu edin..