30 yaş, herhangi bir kişinin hayatındaki en önemli yaştır. Bunlar, bir kişinin hayatından tam anlamıyla zevk almaya başladığı yıllar ve bu nedenle bu yaştaki hediyelerin özel olmaktan daha fazlası olması gerekir. Ayrıca son teknoloji ve serin olması gerekiyor. 30 yaşındaki insanlar doğum günlerini 50, 60 ve hatta 75 yaşındakilerden daha farklı yaşarlar. Dolayısıyla hediyelerin de farklı olması gerekir. Bu 30. doğum günü hediyeleri listesi, her birini gözden geçirecek ve o özel kişi için mükemmel olanı seçmenize yardımcı olacak..

En İyi 30. Doğum Günü Hediyeleri ve Mevcut Fikirler:

Erkekler ve kadınlar için en iyi 9 en iyi 30. doğum günü hediyesini burada bulalım.

1. E-Okuyucu:

E-okuyucu

30. doğum günü hediyesi fikirleri mi arıyorsunuz? Bu yeni e-okuyucuyu edinin. Çeşitli renklerde mevcuttur, 7 inç ekrana sahiptir ve doğrudan güneş ışığında görülebilir. IPX8 su geçirmez ve Bluetooth desteği de var. Tek bir şarj haftalarca sürer ve iki depolama seçeneği vardır – 8GB veya 32GB. Kağıttan tasarruf edin, ağaçları koruyun ve bu e-okuyucuyu hediye edin.

2. Kablosuz Kulaklık:

Kablosuz Kulaklık

Kablosuz bir kulaklık her zaman gelmiş geçmiş en muhteşem 30. doğum günü hediyesi fikirlerinden biri olacaktır. Bunlar, aralarında böyle bir kablo olmayan gerçek kablosuz kulaklıklardır. Güvenli ve rahat bir uyum sağlar. Hızlı şarj ve 12 saat pil ömrüne sahiptir. Ayrıca ter geçirmez ve suya dayanıklıdır. Spor salonları ve koşu için harika. Ayrıca mükemmel bir sesi var.

3. Kablosuz Hoparlör:

Kablosuz Hoparlör

Karınız veya kız kardeşiniz müzik dinlemeyi seviyorsa, bu konuşmacı onun için en eşsiz 30. doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Mükemmel ses kalitesi ile 5 saatlik şarj döngüsüne sahiptir. Çok küçük, kompakt bir şekle sahiptir ve Bluetooth ile çalışır. Ses seviyesini ve telefon görüşmesini de kontrol edebilir. Kesinlikle onun için her zaman en müzikal 30. doğum günü hediyesi fikirlerinden biri.

4. Akıllı Saat:

Akıllı saat

Bu akıllı saat, erkekler için en güzel 30. doğum günü hediyelerinden biri olacak. Tamamen siyah görünümlü bu saat suya ve sıçramalara karşı dayanıklıdır. Işık ve ortam sensörü gibi bir çok sensöre ve ayrıca bir kalp atış hızı monitörüne sahiptir. Tam alüminyum kasaya sahiptir ve bir spor bandına sahiptir.

5. Dizüstü bilgisayar:

dizüstü bilgisayar

Babanız veya kocanız için küçük, akıllı bir hediye mi arıyorsunuz? Bir dizüstü bilgisayar onun için her zaman en büyük 30. doğum günü hediyesi fikirlerinden biri olacak. Bu dizüstü bilgisayar, 16 gigabayt belleğe, 512 gigabayt depolama alanına ve bir AMD grafik kartına sahip bir Intel i7 işlemci ile birlikte gelir. Ayrıca, mükemmel bir yapı kalitesine ve hoş görünümlü bir ekrana sahip, tamamen alüminyum bir muhafaza içinde gelir. Kesinlikle onun için en iyi 30. doğum günü fikirlerinden biri.

6. Akıllı Telefon:

Akıllı Telefon

Tüm kadınlar iPhone’u sever. İşte bu yüzden bu, onun için en popüler 30. doğum günü hediyelerinden biri olacak – kız kardeşiniz veya karınız olsun. 12 mega piksel kamera ile 5.8 inç LED ekrana sahiptir. Kablosuz şarj özelliği ve suya dayanıklı olması da cabası. Kamera lensi de safir kristal bir kapağa sahip. Günlük ihtiyaçları için mükemmel olacak.

7. Ayakkabı:

Ayakkabı

Kadınların bir ayakkabı fetişi vardır ve bu yüzden bu onun için en mükemmel 30. doğum günü hediyesi fikirlerinden biridir – ya eşiniz ya da kız kardeşiniz. Gerçekten deriden yapılmış ve aynı zamanda deri tabana sahip. Topuk boyu yaklaşık 4 inçtir ve sevdikleriniz için mükemmel bir ayakkabı olacaktır..

8. Kamera:

Kamera

Kocanız fotoğraf çekmeyi seviyorsa, bu kamera onun için en yaratıcı 30. doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Tam kare görüntü sensörü ile 24,2 mega piksele sahiptir. Çok iyi kontrasta ve otomatik odaklamaya sahiptir. Çok iyi görünümlü, profesyonel videolar ve fotoğraflar çekebilir ve aile gezileri için de harika olacaktır..

9. Güneş gözlüğü:

Güneş gözlüğü

Bir çift güneş gözlüğü, erkekler için en havalı 30. doğum günü fikirlerinden biri olacak. Tamamen metalden yapılmıştır ve kristal lense sahiptir. Ayrıca UV kaplamaya sahiptir ve lens de reçeteye hazırdır. Hem havalı hem de şık görünüyor. Her erkek için mükemmel yaşlanmayan hediye.

Yukarıdaki listeye baktıktan sonra, kesin olan bir şey var – 30 yaş, en enerjik ve teknolojik olarak maceracı bir zaman noktasıdır. 30 yaşındaki çoğu insan sosyal olarak da çok aktiftir. Bu nedenle, bu yaştaki bir kişiye hediye vermek, daha fazla alete ve havalı, şık şeylere ve diğer normal şeylere daha az ihtiyaç duyacaktır. İşte bu yüzden bu öneriler listesi size yardımcı olmak için burada..