Doğum taşı, birinin doğum ayını temsil eden değerli bir taştır. Kolye ve mücevher olarak takılabilirler. Doğum taşlarının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Eski zamanlarda on iki taşı tutmak ve her ay takmak bir gelenekti..

doğum taşı yüzükler

Bununla birlikte, gelenekler, zevkler ve çeviriler nedeniyle değiştirildiği için tek bir doğum taşı takmak birkaç asırdır..

Erkekler ve Kadınlar için Birthstone Yüzük Tasarımları:

Doğum taşları yüzükler uzun zamandan beri kullanılmaktadır. İşte birkaç doğum taşı yüzük tasarımı:

1. Çiftlerin Baş Harfleri Birthstone Yüzükler:

çiftler-baş harfleri-birthstone-halkaları

Bu doğum taşı yüzükler pembe altından yapılmıştır ve üzerlerinde bir çiftin baş harfleri vardır. Her yüzüğün baş harfine bağlı bir doğum taşı vardır. Bu çok tatlı bir fikir ve bu yüzükler birlikte giyildiğinde iyi görünüyor. Çiftlerin isimlerinin baş harflerine göre kişiselleştirilebilir..

2. Gümüş Birthstone Aile Ağacı Yüzüğü:

Gümüş Birthstone Aile Ağacı Yüzük

Bu güzel gümüş yüzüğün üzerinde bir soy ağacı var. Aile üyelerinin her birinin doğum taşı ağaca çivilenmiştir. Yüzük ağacın güzel bir tasarımına sahip ve çok şık görünüyor. İnsanların taktığı tek kişisel doğum taşlarından farklı olarak güzel bir fikir ve ailenin herhangi bir üyesi tarafından giyilebilir..

3. Basit Çift Doğumtaşı Yüzükler:

Basit Çift Birthstone Yüzük

Bu yüzük gümüşten yapılmıştır. Her iki partnerin de doğum taşına sahip olduğu için çiftler için bir yüzük. En basit doğum taşı yüzük tasarımlarından biridir ve günlük olarak takılabilir..

4. Sonsuzluk Doğumtaşı Yüzükler:

Sonsuzluk Doğumtaşı Yüzükler

Bu gümüş yüzüğün önünde sonsuzluk şekli vardır. Sonsuzluk boyunca düzenlenmiş iki tür doğum taşı vardır. Zarif ve güzel görünüyor. Sıradan taşlı yüzük tasarımlarından farklıdır ve harika bir aksesuardır..

5. Kalp Taşlı Kafes Yüzük:

Kalp Taşlı Kafes Yüzük

Bu eşsiz bir burç taşı yüzüğü. Gümüşten yapılmıştır ve çiftin iki doğum taşını tutan kafes benzeri bir yapıya sahiptir. Taşlar kalp şeklinde ve son derece güzel görünüyor. Bu yüzük partilere ve diğer durumlara takılabilir. Bir çift için güzel bir hediye.

6. Erkekler için Doğumtaşı Yüzükler:

Erkekler için Doğumtaşı Yüzükler

Bu yastık kesim erkekler için altın yüzük, şık ve heybetli bir görünüme sahiptir. Merkezde, her iki tarafında da elmas çivili bir sitrin doğum taşı vardır. Asil bir görünüme sahiptir ve sade burç taşı tasarımlarından farklıdır. Erkekler için en iyi doğum taşı yüzüklerinden biridir..

7. Vintage Gümüş Doğumtaşı Yüzük Tasarımı:

Vintage Gümüş Doğumtaşı Yüzük Tasarımı

Bu antika ateş opal yüzüğü, vintage bir görünüme sahiptir. Telkari yüzüktür ve ayarlanabilirdir. Hassas ve güzel bir tasarıma sahiptir. Yüzük gümüş kaplama pirinçten yapılmıştır. Gençlerde olduğu kadar yetişkinlerde de iyi görünecek.

8. Doğum Taşlı Narin Gül Yüzük:

Doğum Taşlı Narin Gül Yüzük

Bu burç taşı yüzük, gümüşten yapılmıştır ve ortasında beyaz safir bir burç taşı vardır. Yüzük iç içedir ve ortasında bir gül ve her iki yanında yapraklar vardır. Bu mükemmel bir nişan yüzüğü.

9. Aytaşı Doğumtaşı Yüzüğü:

Aytaşı Doğumtaşı Yüzük

Bu eşsiz açıklama yüzük, som gümüşten yapılmıştır ve Haziran ayı için Aytaşı doğum taşına sahiptir. Boho telkari bir tasarıma sahiptir ve her yaştan insan üzerinde güzel görünür..

Doğumtaşı yüzükler daha önce oldukça batıl bir şekilde giyilirdi, ancak bu günlerde modaya uygun bir mücevher haline geldiler. İnsanlar doğum taşlarını yüzük, kolye, küpe vb..