Mart ayının doğum taşı Akuamarindir ve berilyum alüminyum silikattan oluşur. Mart burç taşının rengi deniz suyu gibidir. Ve böylece Akuamarin adı deniz suyu ile ilgilidir. Mart ayında doğanlar için uğurlu bir taş olarak kabul edilir. Çok güzel bir taştır. Bu taşı takmak size birçok fayda sağlayabilir. İki çift arasındaki aşkı yeniden yaratır, tüm zihinsel sorunları iyileştirir, birçok hastalığın tedavisine yardımcı olur, vb. Soğuk rengi giyen kişinin cilt tonunu tamamlar. Bu taşı manevi yardım için de kullanabilirsiniz. Bu, hemen hemen her şeye yardımcı olan çok amaçlı bir taştır..

Erkekler ve Kadınlar için 9 Trendy Akuamarin Takı Tasarımları:

Mart ayı için en iyi 9 doğum taşına bakalım.

1. Mart Doğum Taşları Yüzükler:

Mart Doğum Taşı Yüzük

Bu, farklı şekillerde Mart doğum taşı yüzükleri. Bir parmak halkasına çivilenmiş yuvarlak, armut, kalp ve zümrüt şeklinde akuamarin taşları vardır. Yüzük, taş dışında güzel pırlantalara da sahiptir. Yüzük takıldığında harika ve harika görünüyor.

2. Kaba Mart Doğum Taşı:

Kaba Mart Doğum Taşı

Mart ayı için kaya gibi kaba bir doğum taşıdır. Bu çok sakin ve sakin görünüyor. Bu kaya daha sonra sıcaklıkta ısıtılır ve çeşitli şekiller verilir. Bu mücevher parçalarına dönüştürülür ve kullanıcı tarafından kullanılır. Bu gerçek deniz suyu renginde.

3. Mart Doğumtaşı Kolye:

Mart Doğumtaşı Kolye

Mart burç taşı kolye üzerinde kalp şeklinde bir kolye ucu bulunmaktadır. Kolye, yarım altın ve yarım elmas serisinden büyük bir kalbe sahip. Bu büyük kalbin içine akuamarin taşlı kalp şekli yapıştırılmıştır. Bluestone, beyaz elmas taşların yanında vurgulanıyor.

4. Mart Doğumtaşı Küpe:

Mart Doğumtaşı Küpe

Bu, gök mavisi kristal taş saplamalı, tek kelimeyle muhteşem martı burç taşı küpe. Çok parlak bir şekilde parıldayan bir dikmede küçük yuvarlak şekilli bir akuamarin taşı var. Bu küpeyi takmak insanların dikkatini çekecek ve bol bol güzel yorum almanızı sağlayacaktır..

5. Mart Doğum Taşları Kolye:

Mart Birthstone Kolye

Bu, çapraz bir kolyede gerçekten göz alıcı mart burç taşı takısıdır. Tüm haç kolye, akuamarin yuvarlak bir taşla süslenmiştir. Bu kolye bir Katolik kültüründe büyük önem taşımaktadır. Birkaç parlak taş bir arada gözlerinize pırıltı verir.

6. Mart Doğumtaşı Kalp:

Mart Doğum Taşı Kalp

Bu, kalp şeklinde bir bardakta sadece çarpıcı marş doğum taşıdır. Bu bardak, bir bardak üzerinde okyanus dünyasının desenini içerir. Çok derinde hissettiriyor. Tasarım okyanusun dalgaları camın üzerinden geçiyor gibi görünüyor. Bu kolyeyi takmak gerçekten şaşırtıcı.

7. Mart Doğumtaşı Meleği:

Mart Doğum Taşı Meleği

Doğum taşı yürüyüşünden melek benzeri bir yaratık yapılır. Meleğin üzerinde tatlı bir akuamarin kalp taşı asılı. Bu gösteri parçasını iyi şanslar tılsımınız için evinizde tutabilirsiniz. Bu melek camdanmış gibi görünüyor ve gerçekten çok güzel görünüyor.

8. Mart Doğum Taşları Tespih:

Mart Doğumtaşı Tespih

Bu, akuamarin boncuklarının tespih malasıdır. Bu Mart doğum taşı takıları giyilebilir ve kendini korumak için evde tutulduğuna inanılabilir. Hristiyanlıkta uğurlu olarak kabul edilir. Bu, Mart burç taşının yuvarlak şekilli kristalini içeren bir maladır..

9. Mart Kristal Doğum Taşı:

Mart Kristali Doğum Taşı

Bu büyüleyici kristal taşlar ve çok havalı mart burç taşı rengine sahip. Çok fazla kaya ve bir armut biçimli kristal akuamarin taşı var. Mücevher yapmak için armut biçimli taş kullanabilirsiniz. Bu kaba, bu taşlara çeşitli şekiller vermek için kullanılabilir..

Mart doğum taşları, Mart ayında doğan insanlar için şanslı olarak kabul edilir. Bu akuamarin taşı, kullanıcı için birçok fayda sağlıyor. Manevi ve tıbbi sorunlara yardımcı olur. Bu taşı meditasyon için de kullanabilirsiniz. Bazıları bu akuamarin kristal küresini falcılık için de kullanır. Akuamarin, vahiy gücü, savaşlara zafer getirme gücü gibi mistik güçlere sahiptir..