Ekim Doğum Taşları, ışık taşa çarptığında rengarenk renkler yayan ve erkekler ve kadınlar arasında dikkatini çeken yanardöner renk tonu yayan ve gerçekten de onlara harika bir takı tasarımının yanı sıra giyim de kazandıran en belirgin ve göz kamaştırıcı değerli taştır. Aksesuarlar.

Ekim ayının doğum taşı hakkında konuşmak gerekirse, renk veya renk yaymama özelliklerine göre çeşitli tiplere ayrılan Opal ve Turmalin Değerli Taşlardır..

En sonuncu & Ekimde Doğanlar İçin Şık Ekim Doğum Taşları Takı Tasarımları:

İşte Ekim ayı için en iyi doğum taşları.

1. Opal Çivili Gümüş Unisex Yüzük:

Opal Çivili Gümüş Unisex Yüzük

En yaygın opal rengi, kalın bir gümüş yüzüğün ortasındaki mücevher parçası olarak çivili koyu mavi renkli taşa gök mavisidir. Yüzüğün genişliği yaklaşık 3 mm’dir ve normal dişi yüzük tiplerinden daha ağırdır, bu da bu yüzük tipinin unisex yüzük olarak sınıflandırılmasına yardımcı olur..

2. Turmalin Kolye Zinciri:

Turmalin Kolye Zinciri

Bu çok renkli Turmalin, gökkuşağı gibi çeşitli renkler yayan ve onu çok çekici kılan ve aynı zamanda ince bir görünüm veren Turmalin değerli taş türlerinden biridir. Kolyenin boyutu, gümüş veya altın astarlı bir kolye olarak bir zincirle asılı olan farklı bir şekle oyulabilir..

3. Mavi Perulu Opal Asılı Küpeler:

Mavi Peru Opal Askılı Küpe

Sade bir elbise veya jean kombinli bir üst ile en çok yakışan tasarım kombinlerden biri de opal askılı yüzük. Bu küpe, renk oyunu yaymayan Ortak opal kategorisine giren mavi Peru opal halkasından yapılmıştır. Bu taş barış yaratmaya yardımcı olur.

4. Çok Renkli Opal Bilezik:

Çok Renkli Opal Bileklik

Opal, ışığa maruz kaldığında renk yayma özelliğine sahiptir, kırmızı, Siyah opal veya beyaz bir arka plana sahip beyaz opal olabilirler, renk tasarımı oyunu ile. Bu bileklik, sade bir elbise ile birlikte kadınların saf feminen kalitesini ortaya çıkarıyor..

5. Siyah Turmalin Streç Bilezik:

Siyah Turmalin Streç Bileklik

Siyah turmalin, siyah renkli yuvarlak turmalin taşından elastik bir bant halinde yapılan çok basit bir bileklik tasarımıdır. Taşın boyutu küçükten büyüğe değişebilir ve azalan ve artan düzende düzenlenebilir..

6. Gül Altın-Beyaz Opal Şerit Kolye:

Rose Gold-Beyaz Opal Ribbon Kolye Ucu

Kurdele şeklindeki tasarım, değerli taş işinde bile dikkatini çeken bayanlar arasında çok popüler. Şerit şeklindeki tasarım saf gül altından yapılmıştır ve şerit askıları beyaz bir arka planda farklı renkler yayan dairesel bir beyaz opal taşla eklenmiştir..

7. Karpuz Turmalin Kol Düğmeleri:

Karpuz Turmalin Kol Düğmeleri

Erkekler ve kadınlar için ana iş kıyafeti aksesuarlarından biri kol düğmeleridir. Erkekler farklı taşları denemeyi ve tasarım kol düğmelerini sevdikleri için daha sık giyerler, bu rengarenk karpuz kare formlu tek taşlı kol düğmesi erkek gardırobunun olmazsa olmazı..

8. Rubellit Turmalin Altın Bileklik:

Rubellit Turmalin Altın Bileklik:

Rubellit taşları, yakut gibi eşit derecede pahalı olan kırmızı renkli değerli taşlardır. Taş yakutla karşılaştırıldığında daha az parlaktır. Taş, çeşitli tasarımlara oyulabilir ve düzgün ve hassas bir sonuç veren lazer teknolojisi kullanılarak altın çerçeve bileziğe işlenebilir..

9. Yeşil Turmalin Gümüş Küpe:

Yeşil Turmalin Gümüş Küpe

Yeşil turmalin veya verdelit değerli taş olarak adlandırılan değerli taşlardan birinden yapılan bu tek çivili küpe. Bu değerli taş, bayanları bu renk için çıldırtan basit ama zarif bir görünüm verir..

Uygun bir gemolog tavsiyesi almak ve doğru renkli değerli taşı satın almak çok önemlidir. Ekim ayında doğanlar lütfen bunu Vurgulanan bir not olarak yazın. Turmalin taşı, sağlık ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan kızılötesi iyonları yaymak anlamına gelir. Opal taşı, saharsa çakrayı harekete geçirmede ve evrensel barış yaratmada görev yapar..