23 Ağustos – 22 Eylül arasında mı doğdunuz! Harika! Ancak, doğum taşına doğru adım atmadan önce, burcunuza bir göz atalım..

Bu dönemde doğanlar için Başak burcudur. Başaklar çok mantıklı ve düzenlidir. Benzer şekilde, Başak için doğum taşı eskidir ve onlar için uğurlu bir tılsım olduğunu kanıtlamıştır. Başak, toprakla ilgilidir ve duygusal ve ruhsal güç gibi nitelikler taşır. Bu nedenle, aşağıdaki gibi seçebilecekleri birkaç doğum taşı vardır..

Son Başak Doğum Taşı:

Burada, size en uygun olanı seçebilmeniz için Farklı Tasarımlardaki en iyi 9 Başak Doğum Taşının bir listesi var..

1. Carnelian Başak Doğum Taşları:

Carnelian Başak Doğum Taşları

Tutku taşı olarak da bilinen Carnelian, hem Batı hem de Hindu kültürlerinde Başak doğum taşı olarak atanmıştır. Doğum taşı, Ağustos ayı için geleneksel bir taştır. Doğum taşı motivasyonu, liderliği, cesareti ve dayanıklılığı sembolize eder..

2. Yeşim Başak Doğum Taşları:

Yeşim Başak Doğum Taşları

Başak burçları arasında Yeşim, servet taşı olarak bilinir. Çoğunlukla yeşil renkte görünen taş, sarı ve beyaz renklerde de giyilebilir. Yeşim burç taşı erdemi ve sevgiyi sembolize eder; ve kullanıcıyı fiziksel olarak güçlü ve aktif tutan vücut gücünü arttırdı.

3. Jasper Başak Doğum Taşları:

Jasper Başak Doğum Taşları

Jasper, vücuttaki negatif ve pozitif titreşimler arasında bir dengenin korunmasına yardımcı olan bir kan taşı olduğu söylendiği için Başak burç taşı kolye tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu dünyevi doğum taşı yaşamı, gücü, tutkuyu ve cesareti sembolize eder..

4. Yosun Akik Başak Doğum Taşları:

Yosun Akik Başak Doğum Taşları

Başak burcunun bu doğum taşı aynı zamanda dostluk taşı olarak da bilinir. Bu taşın, kullanıcının iç yaşamında huzur getirdiğine ve belirli bir göreve konsantre olmalarına yardımcı olduğuna inanılıyor. Kullanıcıdaki gerginliği ortaya çıkarır ve arzularını elde etmesini sağlar..

5. Mavi Safir Başak Doğum Taşları:

Mavi Safir Başak Doğum Taşları

Bu Başak burç taşı yüzüğü Mavi Safir ile yapılmıştır. Bu taş, Başak’a iç huzuru ve ruhsal aydınlanma vererek her türlü depresyon veya zihinsel strese karşı savaşmasına yardımcı olur. Taşın Başak’a hediye edildiğinde iyi şanslar, ruhsal aydınlanma ve koruma getirdiği söylenir..

6. Sitrin Başak Doğum Taşları:

Sitrin Başak Doğum Taşları

Sitrin burç taşı Başak, Merkür’ün karasal taşıdır. Başak için uğurlu bir taş olduğu söylenir. Bu taş, zihinsel olarak aktif olmayan Başak ile kişiliğin açıkça gelişmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, kullanıcının kendini imha etme eğilimlerini büyük ölçüde azaltır. Bu nedenle taş koruma, iyi şanslar, sevgi ve şefkati simgelemektedir..

7. Zirkon Başak Doğum Taşları:

Zirkon Başak Doğum Taşları

Zirkon Başak burç taşı renk tonları, aralarından seçim yapabileceğiniz mavi, kırmızı, sarı, siyah ve yeşil gibi renkleri içerir. Taş, kullanıcının yaşamına barış ve refah getiren yüzük tasarımları için geniş çapta işlenmiştir. Taş, zihinsel sorunları iyileştirme konusunda büyük bir eğilimi olan büyülü güçlerle birlikte gelir..

8. Amazonit Başak Doğum Taşı:

Amazonit Başak Doğum Taşı

Amazonit Başak Doğumtaşı, insan vücudunun kalp çakrası, timus ve boğaz çakrası ile bağlantılıdır. Bu doğum taşı, negatif enerjileri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Taş, sağlıklı bir yaşam için gerçeğin, bütünlüğün ve dengenin simgesidir..

9. Peri nokta Başak Doğum Taşı:

Peridot Başak Doğum Taşı

Başak için peri nokta burç taşı, hayatınızda nimetlerin akışını ve iyi şansları artıran büyük miktarda pozitif enerji ile gelir. Başak için en güçlü taş olduğu için arzularınızı olumlu yönde gerçekleştirmenize yardımcı olurlar. Meditasyon için otururken, size maneviyat hissi veren vücut çakralarına odaklanmanızı sağlar..

Başak burcunun doğum taşı, gezegenlerden gelen pozitif ışınları emme ve onları Başak taşı takan kişinin üzerine yağdırma özelliğine sahiptir. Bu, Başak burçlarının gerçek bir nimet ve iyi şans tılsımı olduğunun kanıtlandığı anlamına gelir. Hepsi zenginlik, iyi sağlık ve lüks yaşam, profesyonel yaşamda başarı ve kullanıcı için şans nezaketinin toplanmasına yardımcı olur..