Dovanos gali būti asmeninės ir vertos, kai jos graviruojamos. Graviravimas yra žodžių kūrimo procesas ant turimo metalo ar medžio. Šio tipo dovanos suteikia asmeniškesnio prisilietimo, kai bet kuri įmonė nori padovanoti savo darbuotojams, tada jie naudoja tokio tipo dovanas, nes gali įdėti savo įmonės logotipo pavadinimą ar įmonės kabučius ir pan. Išgraviruotos dovanos, labiau pritaikytos individualizuojant unikalią dovanojimo idėjos kategoriją. Peržiūrėkite šias nuostabias graviruotas dovanas, kurias galite padovanoti savo mylimam žmogui.

Geriausios graviruotos dovanos jam ir jai:

Čia rasite paminėtų 15 geriausių graviruotų dovanų jam ir jai vestuvių ir gimtadienio proga.

1. Širdies dėžutė:

Širdies dėžutė

Čia yra romantiška graviruota dovana jai, kuri bus labai mylima. Širdies formos dėžutėje galima laikyti niekučius ir grandines. Graviravimas ant dėžutės paprastai nurodomas asmens vardui. Galite suasmeninti šią dėžutę arba įdėti imtuvo nuotrauką į dėžutės dangtelį, ji atrodo puikiai ir patraukliai.

2. Kišeninis laikrodis:

Kišeninis laikrodis

Padovanokite šį nuostabų kišeninį laikrodį kaip sužadėtuvių dovaną savo mylimam vyrui. Jei jūsų vyras yra verslininkas, tai tikrai bus gera idėja apie šią dovaną. Tai yra išgraviruotas romantiškomis eilutėmis scenarijuje. Laikrodį galima dėvėti oficialiomis progomis ir puikiai tinka nešioti vestuvių dieną.

3. Pranešimų akmenys:

Pranešimų akmenys

Paplūdimio akmenys yra puikus pavyzdys. Kai jie yra išgraviruoti galingais žodžiais, jie tampa asmeninėmis graviruotomis dovanomis visiems. Pasirinkite akmenis su prasmingais žodžiais ir padovanokite juos mielose dėžutėse. Šio tipo demonstracija padidins salės ar miegamojo dekoravimo jausmą, citatos padeda tinkamai išlaikyti jūsų kasdienę veiklą. Šio tipo akmenys yra tarsi priminimai.

4. Medinės dovanos:

Medinės dovanos

Kita šauni jubiliejinė dovana yra medinė graviruota dovana, kurioje taip pat yra išgraviruotas poros paveikslas. Prie medinio rėmo galite pridėti gražių žodžių ar nedidelį eilėraštį. Tai nesenstantis kūrinys, kurį pora pamėgs. Galite padovanoti tokią dovaną savo tėvams artėjančių santuokos metinių proga, tai padeda išreikšti savo mintis tėvams. Gaukite šią dovaną savo tėvams bet kuriuo metu.

5. Individualizuotos raktų pakabos:

Individualizuotos raktų pakabos

Gaukite keletą pasirinktinių raktų pakabukų, kurie bus išgraviruoti scenarijaus forma su parašu ar vardais. Šios graviruotos dovanos, kurias parduoda Indija, yra prieinamos internete, jas galite nusipirkti ir pritaikyti. Pasirinkite norimą metalą, pavyzdžiui, sidabrą, aliuminį ar žalvarį. Taip pat gausite nuolaidą didmeniniams užsakymams, pasiimkite šią raktų pakabuką visiems raktams, kuriuos galima reguliariai naudoti.

6. Individualus rašiklio dėklas:

Individualus rašiklio dėklas

Rašiklių rinkinys-tai laiko patikrinta dovana vyrams. Ši graviruota dovana vyrams taip pat yra nuostabi ir naudinga. Graviravimas ant sidabro dėklo atrodo stulbinančiai ir įmantriai. Padarykite žodžius paprastus ir tai bus vertinama. Jei jūsų tėvas mėgsta rašyti dienoraščius ar dienoraščius, ši dovana bus tinkama padovanoti tėčiui, gaukite šį rašiklį savo tėvui jo gimtadienio proga.

7. Graviruotas kompaktiškas jai:

Graviruotas kompaktiškas jai

Miela graviruota vestuvių dovana yra ši graviruota ovalo formos kompaktiška kompozicija su veidrodžiu. Kompaktiška apdaila yra aiški ir puikiai tinka dovanoti savo mylimam žmogui. Išgraviruokite gražias širdis ant kompaktiško ir išvaizda bus pakelta į romantišką. Gaukite šią dovaną, kad nustebintumėte savo brangųjį.

8. Individualus kočėlas:

Individualus kočėlas

Pasirinkite paprastą kočėlą, kuris yra ypatingas, išraižant jį žodžiais tėčiui. Ši graviruota dovana jam bus labai mylima, ypač jei jis yra puikus virėjas. Taip pat galite išgraviruoti savo rašysenos stiliumi. Jūsų tėvui ši dovana tikrai patiks kitoje maisto gaminimo sesijoje.

9. Sesers rėmas:

Sesuo Rėmas

Galite padovanoti savo seseriai nuostabų graviruotą rėmelį, kad išsaugotumėte savo nuotraukas. Šis rėmas gali būti paprastas, o graviravimas atliekamas rėmo kraštuose. Galite išgraviruoti savo žodžius arba pasirinkti iš tų, kurie jau yra rinkoje.

10. Graviruotos šaudymo dujos:

Graviruotos šaudymo dujos

Šie šaudymo akiniai yra ypač ypatingi graviravimu. Akinius galima padovanoti savo pamergėms ar jaunikiams arba tiesiog išgraviruoti asmeniniam naudojimui. Norėdami gauti lengvesnį efektą, išbandykite paprastus pavadinimus ar inicialus.

11. Kišeniniai peiliai:

Kišeniniai peiliai

Vyrams patinka kišeniniai peiliai ir kuo jie labiau atrodo senoviškai, tuo geriau. Šiuose kišeniniuose peiliuose išgraviruoti žmonių vardai. Išbandykite nuostabų peilių scenarijų rašyseną, kad atrodytumėte šauniai.

12. Išgraviruota kortelės dėžutė:

Išgraviruota kortelių dėžutė

Padarykite paprastą žaidimų dėžutę, pavyzdžiui, kortelių dėžutę, ypatingą, išgraviruodami. Graviūra gali būti paties žaidimo detalės arba asmens, kuriam norite padovanoti, vardas. Išgraviravus korteles ant dėžutės, ji atrodo labai madinga ir nepakartojama.

13. Graviruotas žiebtuvėlis:

Graviruotas žiebtuvėlis

Žiebtuvėlį, kurį naudoja vyras, galima padaryti asmenišką ir pritaikytą, išgraviravus jo vardą. Šis juodas žiebtuvėlis atrodo stulbinančiai, ant jo išgraviruotas vyro vardas. Tai galite padovanoti gimtadieniui ar jubiliejui.

14. Piniginės butelio atidarytuvas:

Piniginės butelio atidarytuvas

Čia yra labai madingas daiktas visiems. Šis buteliuko atidarytuvas, kurį galima laikyti piniginėje, yra ypatinga dovanų prekė. Galite išgraviruoti šauniais žodžiais. Šiame atidarytuve naudojamas metalas yra labai tvirtas ir tarnaus ilgai.

15. Graviruoti įrankiai:

Graviruoti įrankiai

Padovanokite prasmingą pjūklą žmogui, kuris mėgsta dirbti su savo įrankiais. Šis išgraviruotas pjūklas turi Biblijos žodžius ir gerai atrodo net kaip demonstravimas. Pjūklas gali būti naudojamas, todėl jis taip pat yra praktiškas.

Pasirinkite graviruotas dovanas savo artimiesiems ir priverskite juos branginti. Dėžutės, rašikliai, įrankiai, pakabučiai ir kt. Yra graviruotų daiktų dalis.