Šokoladas kaip dovana yra visų laikų mėgstamiausias. Tai ypač tinka suaugusiesiems gimtadienio ar jubiliejaus proga. Yra daug būdų, kuriais galite nustebinti šokoladą. Tai gali būti personalizuotos šokolado dovanos arba paprastos šokolado dovanos. Galite juos pritaikyti arba pateikti tokius, kokie jie yra.

Geriausios šokolado dovanų idėjos:

Čia yra keletas atrinktų 15 geriausių šokolado dovanų amžinai,

1. Prabangūs šokoladai:

Prabangūs šokoladai

Tai nuostabios ir prabangios šokolado dovanos, kurias galite padovanoti savo artimiesiems ar net kaip verslo dovanas. Šokoladas čia būna įvairių formų ir dydžių. Kiekvienas šokoladas užpildytas skirtingu įdaru. Taip pat galite pasirinkti šokolado rūšį.

2. Dviejų aukštų patiekalas:

Dviejų aukštų patiekalas

Kitas puikus pasirinkimas dovanoti šokoladą yra šis dviejų aukštų skanėstas, kuriame gaminate stovą iš dviejų sluoksnių. Kiekvienas sluoksnis užpildomas šokolado plytelėmis, o po to apvyniojamas juostelėmis. Tai atrodo labai įspūdingai ir didingai.

3. Įvairių dovanų dėžutė:

Įvairi dovanų dėžutė

Puikus būdas pristatyti šokoladą yra šokolado dovanų dėžutės. Šią dėžutę sudaro įvairių rūšių saldainiai. Bus juodo šokolado, taip pat pieniško šokolado. Kiekvienas iš jų bus pripildytas egzotiškų ir unikalių skonių.

4. Šokolado krepšelis:

Šokolado krepšelis

Šokoladą galite dovanoti šokolado dovanų pakelių pavidalu. Čia matome nuostabų dovanų krepšelį, kuris iki galo užpildytas gėrybėmis. Įvairūs šokolado batonėliai užpildyti krepšelyje, kad atrodytų pritrenkiančiai. Tada krepšys apvyniojamas juostele, kad būtų puiki išvaizda.

5. Šokoladinis dangus:

Šokoladinis dangus

Kai dovanojate šokolado dovanų idėjas gimtadieniui ar jubiliejui, malonu, kad jis jaustųsi ypatingas. Šis šokolado dangaus skanėstas yra tinkamas. Jį sudaro šokolado dėžutės, užpildytos įvairiais šokoladais. Jis taip pat turi nuostabų minkštą žaislą, kuris sėdi viduryje. Čia galite nudžiuginti žmogų ne viena šokolado plytele, bet daugybe.

6. Slapukai ir riestainiai:

Slapukai ir riestainiai

Šokoladas dovanai yra puiki idėja gimtadieniams ir jubiliejams. Šis šokolado krepšelis yra kitoks. Jį sudaro sausainiai, sausainiai ir riestainiai, pagaminti iš šokolado. Sausainiai ir karamelė papuošti šokoladu, taip pat ir riestainiai.

7. Valentino dėžutė:

Valentino dėžutė

Kas gali būti geriau už saldžius šokoladus Valentino dieną? Na, šios šokolado dovanos taip pat gali būti pritaikytos, kad padovanotumėte savo mylimajai šią ypatingą dieną. Valentino dienos proga jo gimtadieniui galite nusiųsti šokolado dovanų, kurios yra saldūs jūsų meilės priminimai. Ši širdies formos dėžutė tinka Valentino dienai. Dėžutę sudaro šokoladukai su riešutais su aukso popieriaus danga, kurie atrodo stulbinančiai.

8. Valgomojo šokolado dėžutė:

Valgomojo šokolado dėžutė

Ši unikali šokolado dienos dovana yra tobula, nes ji taip pat valgoma. Šokolado dėžutė pripildyta įvairių skonių šokolado. Pati dėžutė sudaryta iš tuščiavidurės širdies formos šokolado. Taigi ši dėžutė yra valgoma, o pasibaigus šokoladui, ją galima suvalgyti! Kokia nuostabi dovana kam nors padovanoti.

9. Kalėdų šokolado dėžutė:

Kalėdinė šokolado dėžutė

Ši nuostabi trijų sluoksnių kalėdinio šokolado dovanų dėžutė yra labai graži raudona spalva. Dėžutę sudaro sluoksniai, kurie telpa į keturis mažus šokoladus. Kiekvienas šokoladas čia gaminamas įvairių formų – nuo žuvies, vėžlio ir paprastų apvalių formų. Tai puikiai tinka vaikams ir suaugusiems, kuriems patiks juodojo šokolado skonis.

10. Vaisiai su šokoladu:

Vaisiai su šokoladu

Čia yra unikali šokoladinių Kalėdų dovanų koncepcija. Dėžutę sudaro vaisiai, padengti šokoladu. Maži vaisiai panardinami į šokoladą ir laikomi išdžiūti. Kiekvienas iš jų yra sultingas centre ir saldus su šokoladu išorėje.

11. Individualus šokoladas:

Individualizuotas šokoladas

Kita idėja dovanoti kažkam šokoladą yra dovanoti jam asmeninius šokoladus. Kai kurios neįprastos šokolado dovanos yra individualizuotos. Ši graži pieniško šokolado plytelė tada žodžiais dekoruojama baltu šokoladu. Strypai gali būti įvairių formų ir dydžių. Laisvu stiliumi galite pridėti bet kokius norimus žodžius.

12. Tamsus šokoladas ir spanguolės:

Juodasis šokoladas ir spanguolė

Kai kurie skonių deriniai visada yra geriausi. Ši juodojo šokolado dovana yra tik prefektas, nes joje yra geriausias spanguolių derinys. Šokoladas ir spanguolės sumaišomos, kad susidarytų amatininkų dėžutė.

13. Individuali dėžutė:

Individualizuota dėžutė

Galite padovanoti vaikui šią nuostabią šokolado dėžutę, užpildytą šokolado kvadratais. Kai kuriuos šokolado kvadratus galima papuošti žodžiais „su gimtadieniu“. Taip pat galite pridėti vaiko vardą. Šokoladas gali būti spalvotas, kad suteiktų jam charakterį. Taip pat galite vaikams duoti animacinių saldainių. Tai gali būti gimtadienio šokoladas, esu tikras, kad vaikams jie patiks.

14. Šokolado puokštė:

Šokolado puokštė

Išbandykite šią puošnią šokolado puokštę, pagamintą įvyniojant šokoladą į popierių, ir tada įdėkite juos kaip rožes į puokštę. Tada šokolado krūva suvyniota kartu su gražiomis juostelėmis, kad gautų nuostabų efektą. Apačioje galite pridėti nedidelę žymą arba pastabą.

15. Šokolado plytelės:

Šokolado plytelės

Puiki šventinė dovana – šokolado žievė. Tai galite padaryti namuose, lydydami šokoladą ir ant viršaus pridėdami vaisių ar riešutų. Poveikis yra gana stulbinantis.

Yra įvairių šokolado dovanų idėjų, kurias galima įteikti įvairiomis progomis. Jūs taip pat galite pritaikyti šiuos šokoladus. Pasakykite tai su saldainių saldumu. Tai puiki dovana visiems, jauniems, seniems visiems patinka šokoladas. Šokolado dovanos puikiai tinka vaikams ir suaugusiems. Išbandykite šias dėžutės, puokštės ir tt galimybes. Ši idėja pasiūlyti ką nors šokolado nėra bloga arba iš tikrųjų yra pati mieliausia idėja, kurią galima padaryti. Jie gali būti suasmeninti ir pagaminti taip, kaip norite. Tiesiog išbandykite šias idėjas ir galite padaryti ką nors laimingą.