Rakhi dovanos !!!! Rakhi šventė yra vienintelė proga, kai galite padovanoti savo seseriai visus ritualus ir tradicijas. Tikrai labai svarbu įsitikinti, kad dovana bus tikrai ypatinga. Sujungti Rakhi grupę pradėjo savo kelionę kaip gana paprastą ir atrodė paprasta gija, kurią seserys surištų ant savo brolių riešų. Ir tai žada jiems visą gyvenimą trukusią apsaugą Raksha Bandhan festivalyje. Žodis Raksha Bandhan yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis „apsaugos kaklaraištis ar mazgas

Geriausios Rakhi dovanų idėjos seserims Indijoje:

Čia rasite paminėtų 15 geriausių „Raksha bandhan“ dovanų jūsų broliams ir seserims.

1. Rakhi dovana madingiems broliams:

Rakhi dovana madingiems broliams

Broliai, kurie labai mėgsta sportuoti, stilizuoja kai kurias madingas dovanas, kurios yra labai pageidautinos, atsižvelgiant į jūsų brolių ir seserų pasirinkimą. Be to, tuo pačiu metu ir tada pasidalykite įvairiomis raksha bandhan dovanomis, kurias galima įsigyti rinkoje. Pasirinkite dovaną, kuri tuo pačiu metu yra geros kokybės ir madingo stiliaus dovanos.

2. Vyresniųjų ir blaivių brolių dovanos Rakhi:

Vyresniojo ir blaiviojo brolio dovanos Rakhi

Didieji broliai, kaip madingi vadovų marškinėliai, bus geros rakhi dovanos broliui. Pasirinkite marškinius ir išlyginkite juosteles ar čekius pagal savo brolio skonį. Raksha-bandhan tai turi daug daugiau reikšmės, nes broliai ir seserys daug emocijų teikia Rakhi dovanoms mūsų broliams.

3. Rakhi dovanos vedusiems broliams:

Rakhi dovanos vedusiems broliams

Susiriškite savo broliui juostą ir padrąsinkite juos visais aukštyn ir žemyn. Jei tau pasisekė, kad tavo gyvenime yra tokia miela sesuo. Tada paprasčiausia rakhi ypatinga dovana broliui ir pradžiuginkime visą gyvenimą šeimoje.

4. Vaikų brolių Rakhi dovanos:

Vaikų brolių Rakhi dovanos

Pateikite savo jaunesniam vaikui broliui keletą žaidimų. Arba pasirinkite žaislinę dovaną raksha bandhan, kuri dažniausiai buvo mėgstami animacinių filmų personažai. Kai kurie šokoladiniai saldainiai ir kiti saldainiai jiems patiks. „Rakhi“ dovana yra ne tik kita dovana, bet ir seserų bei brolių atspindys.

5. Individualizuotos Rakhi dovanos:

Individualios Rakhi dovanos

Nuo vaikystės rodomi kūriniai, kuriuose užfiksuotos visos linksmos akimirkos tarp jūsų ir jūsų brolio/sesers, iki naujausių miniatiūrinių suasmenintų antklodžių ir geriausia dovana raksha bandhan, kuri asmeniškai paliečia ir kuri visada palieka žymę. Jie buvo labiau prieinami, nes lengvai atšventė raksha bandhan

6. „Smart Watch“ dovanos Raksha Bandhan:

„Smart Watch“ dovanos Raksha Bandhan

Pagalvokite, kad brangios dovanos variantas yra labai tobulas jūsų seserims ir broliams. Nesvarbu, ar jie yra keistuoliai, ar fitneso, ar tiesiog apstu malonumo dėvėti kelių užduočių rankinį laikrodį rakhi proga. Pasirinkite išmaniuosius laikrodžius, skirtus „Rakshabandhan“ dovanoms, kurios atrodo labai profesionaliai ir yra skirtos įvairiems tikslams, labai palengvina „Raksha Bandhan“ gyvenimą.

7. Tradicinės Rakhi dovanos:

Tradicinės Rakhi dovanos

Pristatydami rakhi, džiaugsimės gražia maža dovana seseriai ant rakhi apie kokybiško laiko praleidimą, kuris yra daug vertingesnis. Kai kurios geriausios dovanos, kurias kiekvienas gali įteikti Rakshabandhano proga, gali būti dievas, kad iš tikrųjų prisimintų su broliu ir seserimi.

8. Dvasinės dovanos Raksha Bandhan:

Dvasinės dovanos Raksha Bandhan

Dvasinės dovanos rakhi šventėje tikrai suteiks jūsų šventajai seseriai palankų šventumą. Jai reikia daug palaiminimų ir geriausių linkėjimų nuo tada, kai davė pradžią, ir toliau duoda geriausią dovaną seseriai ant rakhi. Nuo pat pradžių ir toliau atiduoti jai viską į naujus santykius. Per šią šventę nusiųskite dvasinę dovaną savo mielai seseriai.

9. Juvelyriniai dirbiniai Rakhi dovana seseriai:

Juvelyriniai dirbiniai Rakhi dovana seseriai

Broliai, jūs ieškote brangaus & ilgalaikės dovanos tavo seseriai. Tada nuspręskite nupirkti jai nuostabų juvelyrą. Ji gali išsigelbėti papuošalais ar bet kokiais kitais dizainerių papuošalais, nes bijo rašos bandhan dovanų seseriai. Jei norite elegantiškos išvaizdos, galite apsvarstyti galimybę įsigyti madingus ir madingus papuošalus savo stilingai seseriai.

10. Rakshabandhan dovana ištekėjusioms seserims:

Rakshabandhan dovana ištekėjusioms seserims

Jei jūsų sesuo ištekėjo ir planuojate įteikti profesinę dovaną dėl rakshabandhano. Tada stebėkite ir pagalvokite, kokia geriausia rakhi dovana seseriai. Tada mes nusprendžiame augti giliai supratę ir mylėti su mielomis seserimis. Jei mums pasisekė jūsų gyvenime turėti mielą seserį, tuomet jūs turite gauti jai ypatingą rakhi dovaną.

11. Individualios Rakhi dovanos seseriai:

Individualios Rakhi dovanos seseriai

Rakshabandhano šventėje užfiksuota daug gražių dovanų akimirkų. Tada geriausia proga ir turbūt sunkiausia rakhi dovanų kliūtis, suteikianti broliui jos mielą seserį. Naujoviška idėja padovanoti broliui ir seseriai jiems bus džiaugsminga.

12. Rakhi grąžinimo dovanos seseriai:

Rakhi grąžinimo dovanos seseriai

Ypatinga Rakshabandhan diena – tai gilus meilės ir meilės jausmas tarp sesers ir brolių, kurie nepaisė vienas kito begalinių ginčų ir muštynių. Diena, kai seserys pririša rakhi prie savo brolio, yra simbolinis jų mirštančio tikėjimo, meilės ir daugybės brolių ir seserų emocijų gestas ir išrenka geriausią rakhi dovaną.

13. Rakhi dovanos kūdikio seseriai:

Rakhi dovanos kūdikio seseriai

Didžiąją dieną daugelis brolių laukia švęsti rakshandhan su mažaisiais kunigaikščiais ir mainais brolis įsipareigoja apsaugoti ją nuo negandų ir iššūkių jos gyvenime. Dažnas brolis, duodamas šioms mylinčioms seserims tokį planą kaip „Raksha Bandhan“ dovanų idėjos, kaip pasigaminti saldumynų, taip pat tampa viena iš labiausiai laukiamų festivalio progų.

14. Rakhi dovana seseriai- sveikinimo atvirukai:

Rakhi dovana seseriai- sveikinimo atvirukai

Tegul jūsų santykiai gali būti iš daugelio metų. Sveikinimo atvirukai gali būti dar vienas geras pasirinkimas rakhi dovanų idėjoms seseriai. Užrašykite visus savo jausmus ir emocijas Rakhi sveikinimo atvirukuose, kad galėtumėte perduoti visus savo širdies norus savo seseriai. Tai geriausias būdas prisiminti gražų laiką, kurį abu praleidote kartu daugybę kartų per metus

15. Šokolado dovanų plaktukas Rakshabandhanui:

Šokolado dovanų rinkinys Rakshabandhanui

Merginos labai priklausomos nuo šokolado. Jie atrodo kaip klišiškiausia dovana, dažnai tai yra kvailas įrodymas. Raksha bandhan progos dažnai prasideda nuo Cadbury amžiaus, nes ji lieka mums įteikti puikią dovanų pakuotę įvairių saldainių. Be to, šokoladiniai rakhi dovanos trukdo ir geriausia dovana kiekvienai merginai visą gyvenimą jausis labai laiminga.

Švęskite laimingą Raksha Bandhan visiems geriausiais atvejais, kurie sukels mielą šypseną kiekvieno veidui. Brolis grįžta ir pasiūlo dovaną, taip pat žada ją apsaugoti ir prižiūrėti.