Valentino diena, meilės diena buvo mėgstamiausia diena įsimylėjėliams žemėje. Tai diena, kuri suteikia įsimylėjėliams galimybę išreikšti savo meilę tam, kurį myli. Tačiau pagrindinė problema, trikdanti įsimylėjėlius, yra Valentino dovanos, nes rinkoje yra įvairių variantų. Romantiškos dovanos padeda jūsų jausmus paversti žodžiais romantiškai jūsų gyvenimo pradžiai.

Praėjo tos dienos, kai Valentino diena buvo švenčiama keičiantis gėlėmis. Į šiuolaikines Valentino dienos dovanų idėjas įeina vakarienė žvakių šviesoje, porų šokiai, brangios dovanos ir kt., Kurios padeda padaryti Valentino dieną klestinčią..

Valentino dienos dovanų idėjos

Geriausios Valentino dienos dovanos ir unikalios idėjos:

Norite išrinkti geriausią dovaną Valentino dienai savo mylimam žmogui! Peržiūrėkite toliau pateiktas Valentino dovanų idėjas, kad pasirinktumėte geriausią.

1. „Milestone“ karolių dovana:

„Milestone“ karolių dovana

„Milestone“ karoliai buvo madingiausi tarp įvairių Valentino dovanų idėjų. Kaklo papuošalas yra sidabrinis, su išskirtinio dizaino piešiniais, išmargintais įvairiais spalvingais akmenimis. Šiam etapui taip pat galima suteikti ant jo sukurtą pavadinimą. Karolių rinkinį taip pat galima įsigyti dviem etapais su panašiais akmenimis ir pavadinimais.

2. Siūlomas meškiukas:

Valentino dienos dovana-„Teddybear“

Ar pirmą kartą siūlote savo svajonių merginą! Padarykite akimirką ypatingesnę dovanodami Valentino dieną geriausias dovanas – meškiuką. Didžiuliame meškiuke yra širdis su etikete, būk mano Valentinas, kad galėčiau perduoti romantišką žinią. Meškiukai buvo pati gražiausia mergaičių priimta dovana, kurią galima įsigyti įvairių spalvų, dydžių ir etikečių.

3. „Baby Keepsake“ dėžutės:

Dėžutės kūdikiams

Tai buvo plačiai pripažinta Valentino dienos dovana besilaukiančioms mamoms. Dėžutėje yra pora mažų batų ir kūdikio kojinių. Dėžutėje taip pat gali būti etiketės su tėvų pasirinktais vardais ir numatoma pristatymo data. Tai geriausia jaudinanti dovana nėščioms moterims, kurioje yra mažų kojinių, kūdikių drabužių, buteliukų ir daug daugiau.

4. Smėlio rėmas Valentino dovanai:

Smėlio rėmas Valentino dovanai

Gana populiari Valentino dienos dovana ką tik susituokusioms poroms yra smėlio rėmas, pridedamas prie poros santuokos paveikslo. Rėmelį sudaro širdis, pagaminta iš smėlio, ant kurios taip pat yra abiejų vardai. Sistema taip pat gali būti sudaryta su jūsų pasiūlyta citata, kad ji taptų ypatingesnė jūsų meilei.

5. Meilės istorijos pagalvė:

Meilės istorijos pagalvė

Norite padovanoti ką nors, kas perduoda jūsų pranešimą su jūsų vardais! Pagalvė yra viena iš įvairių Valentino dienos dovanų idėjų, padedančių jums perduoti meilės pranešimą su savo vardu ir santuokos data arba pasiūlyti. Pagalvės yra įvairių formų, tokių kaip apskritimas, širdis, kvadratas ir pan..

6. „Disney Land“ puodeliai dovanai:

„Disney Land“ puodeliai dovanai

Ieškote dovanos, kuri apibrėžia jūsų abiejų santykius! Mikio ir mini įkvėptos puodelio dovanos Valentino dienai yra tobula. Prie puodelių pridedamas Mickey ir mini atspaudas su širdies formos laikikliu jam ir jai. Puodelius taip pat galima įsigyti įvairiais simboliais, susijusiais su Disnėjaus kraštu, pavyzdžiui, antis, kvailas ir tt, kad puodeliai taptų žavesni.

7. Sodo akmens Valentino dovana:

Valentino dovana sodo akmeniui

Sodo akmenys buvo nauja Valentino dienos dovanų idėjų tendencija, skirta meniškam jūsų dovanos prisilietimui. Pilkas sodo akmuo su meilužių vardais širdyse, suprojektuotas su mažomis širdelėmis aplink. Iš sodo akmenų taip pat gaminami rankų atspaudai, kojų atspaudai ir kt., Kad būtų galima įamžinti įsimintiną dieną akmens pavidalu, kuris toliau naudojamas namų ar sodų dekoravimui.

8. Užraktas ir raktas pritvirtintas raktų pakabukas:

Užraktas ir raktas pritvirtintas raktų pakabukas

Norite įteikti dovaną, kuri lieka su jumis ir jūsų mylimuoju visą dieną! Spyna ir raktas su širdimi, kuriuos galima pritvirtinti vienas prie kito, patenkins jūsų ypatingą Valentino dovanos troškimą. Raktų pakabukas yra sidabro spalvos. Spyna ir raktas visada atskleidė faktą, kad moterys turi raktą į vyrų širdį.

9. Romantiškų knygų kolekcija Valentino dovanai:

Romantiškų knygų kolekcija Valentino dienai

Ar jūsų meilužis yra knygnešys! Romantiškų romanų kolekcija yra ideali idėja romantiškoms Valentino dovanoms jam/jai. Kolekcijoje yra įvairių rašytojų romanų, iš kurių galima rinktis. Yra įvairių jausmingų rašytojų, galinčių išreikšti meilę kerinčių žodžių pagalba, kad galėtumėte pasirinkti savo kolekciją ir dovanoti.

10. Akrilo blokų dovana:

Akrilo bloko dovana

Akrilo kaladėlės yra kažkas naujo, galvojant apie Valentino dienos dovanų idėjas. Krištolo dėžutė yra įvairių spalvų atspalvių su asmeniniu pranešimu. Yra pavyzdžių, kai blokai taip pat turi pavadinimus ir datas. Blokas gali būti suprojektuotas naudojant meilės pranešimus ir citatas, kad unikaliu būdu pasidalytų savo meilės emocijomis.

11. Sieninis padėklas Valentino dienai:

Sieninis padėklas Valentino dienai

Ieškote romantiškų Valentino dienos dovanų, atskleidžiančių jūsų meilės kelionę! Medinis sienų padėklas suteikia jums tokį malonumą. Prie jo pridedama žyma, kurią reikia laikyti, po kuria galite įtraukti vaizdus, ​​rodančius jūsų meilės istoriją.

12. SPA rinkiniai jai:

SPA rinkiniai jai

SPA rinkiniai savo vardus įtraukė į Valentino dienos ypatingų dovanų kategoriją. Nieko negali būti žavingiau už rinkoje esančius SPA rinkinius. Dovana parodys jūsų rūpestį ja ir suteiks jai šiek tiek laiko atsipalaiduoti. Rinkoje yra įvairių rinkinių su įvairiais ingredientais, skoniais ir esencija, kuriuos galima pasirinkti pagal jūsų pasirinkimą.

13. Šokoladinis krepšelis Valentino dienai:

Šokolado krepšelis Valentino dienai

Krepšelis, kuriame yra įvairių skonių šokolado, yra geriausia Valentino dienos dovana tarp paauglių mylėtojų. Dėžutėje taip pat yra mažas mielas meškiukas, kuriame yra širdies formos pagalvėlė, pažymėta meile. Rinkoje esančias šokolado dėžutes galima rinktis iš įvairių skonių, pavyzdžiui, paprasto juodojo šokolado, sausų vaisių šokolado ir dar daugiau.

14. Meilės kalbos Valentino dovana:

Meilės kalbos Valentino dovana

Valentino dovanos romantiškiems sidabro ar platinos daiktams yra puiki dovana. Apyrankės dizainui skirtingomis kalbomis suteiktas žodis meilė, todėl tai tampa meilės elemento kalbomis. Taip pat yra sidabro. Apyrankę taip pat galima įsigyti iš aukso, platinos ir sidabro, taip pat pasirenkant dizaino formas.

15. Priežastis akmenims Valentino dovana:

Priežastis Stones Valentino dovana

Priežastis, kodėl akmenys pasirodė geriausia Valentino dovana jūsų mylimam žmogui, suteikė jam maksimalias priežastis, kodėl įsimylėjote. Galite suprojektuoti kelis akmenis, panašius į daugybę priežasčių, kurias turite mylėti.

16. Vyno taurės Valentino dovanai:

Vyno taurės Valentino dovana

Čia pateikiama asmeninė laimingos Valentino dienos dovana, kuri geriausiai tinka vyno mėgėjams. Ant krištolo stiklų yra užrašai, kuriuos galima modifikuoti taip, kad dovanai būtų suteiktas individualus prisilietimas.

17. Golfo kamuolių rinkinys Valentino dienai:

Golfo kamuolių rinkinys Valentino dienai

Ar jūsų meilužis yra golfo meistras! Golfo kamuoliukų dėžutė jam būtų geriausia Valentino dienos dovana. Dėžutėje yra beveik 12–13 rutulių, kuriems galima suteikti asmeninių pranešimų, vardų, datų ir dar daugiau, kad jūsų diena būtų įsimintinesnė.

18. Kadagio bonsai dovana:

Kadagio bonsai dovana

Ekologiškas kadagio bonsai būtų geriausia dovana Valentino dienai. Medis laikomas meilės simboliu, kuris suteikia aplinkiniams ramybę, meilę ir pozityvumą. Sakoma, kad tai geriausia dovana augalų mylėtojams.

19. Kišeninio laikrodžio dovana Valentino dienai:

Kišeninio laikrodžio dovana Valentino dienai

Galvojate padovanoti laikrodį! O kaip kišeninis laikrodis! Širdies formos kišeniniai laikrodžiai yra labai paklausūs Valentino dovanai iš sidabro ir aukso. Kai kuriuose iš jų taip pat yra deimantų, pritvirtintų prie panašaus dizaino plokštės su užrašu.

20. Saulės akiniai Valentino dienai:

Akiniai nuo saulės Valentino dienai

Akiniai nuo saulės taip pat gali būti įtraukti į Valentino dienos dovaną tiek vyrams, tiek moterims. Galima rinktis iš daugybės įvairių akinių nuo saulės. Taip pat galite naudoti porinius akinius, kad suteiktumėte bendrumo jausmą.

21. Širdies žiedas jai:

Širdies žiedas jai

Žiedai atlieka svarbų vaidmenį siūlydami savo mylimąjį. Valentino dienos dovanos jos romantikei žiedo pavidalu būtų geriausia jausminga dovana. Žiedas taip pat turi paslėptą pranešimą vidinėje dalyje su raudona širdimi.

22. Kūdikių dramblio žiedo laikiklio dovana:

Kūdikių dramblio žiedo laikiklio dovana

Norite padovanoti savo mylimajai mielą dovaną, kuri padėtų jai saugoti žiedus! Kūdikių dramblio žiedo laikiklis iš sidabro yra geriausias, atitinkantis jūsų kategoriją. Prie dramblio taip pat pridedama lėkštė kitiems papuošalams.

23. Pažadėk figūrėlę Valentino dovanai:

Pažadėkite figūrėlę Valentino dovanai

Norite pažadėti keletą žodžių savo meilei! Medinė pažadų figūrėlė būtų ideali Valentino dovanų idėja tokioms poroms. Figūrėlė pagaminta iš medžio, o pora laikosi viena kitos pažadėti.

24. Kupono knyga Valentino dienos dovanai:

Kupono knyga Valentino dienos dovanai

Norite savo staigmenoms suteikti nepakartojamo prisilietimo! Romantiška kuponų knyga tikrai išpildys visas jūsų Valentino dienos dovanų idėjas. Knygoje yra įvairių kuponų, kuriuose yra keletas netikėtumų, tokių kaip vakarienė, naktiniai filmų šou, iškylų ​​datos ir kt.

25. Pliušiniai žieminiai chalatai Valentino dovanai:

Pliušiniai žieminiai chalatai Valentino dienai

Šią žiemą Valentino dieną planuojate aplankyti šaltą vietą! Kaip dovanoti savo meilei žieminį pliušinį chalatą! Rožinis chalatas suteikia šiltą jausmą su pūkuota iškirpte ir kartu su šlepetėmis.

26. Rožių kibiras Valentino dovanai:

Rožių kibiras Valentino dienai

Rožės vaidina svarbų vaidmenį bet kurioje meilės istorijoje. Ir padovanoti savo kampui krepšelį, kuriame yra įvairių spalvingų rožių, būtų gana jausminga pradėti geriausią įsimintiną jūsų gyvenimo dieną. Jis plačiai naudojamas siūlant, žadant ir pan.

27. Meilės kupidono sienų dekoras Valentino dovanai:

Meilės kupidono sienų dekoras Valentino dienai

Persikelkite į savo naujus namus! Sienų dekoro lipdukai buvo geriausia dovana Valentino dienai jūsų mylimam žmogui. Sienos lipdukas pateikiamas su meilės kupidonu kūdikiams, ant kurio kabo širdis. Jei norite, kad jis būtų suasmenintas, galite pridėti savo vaizdus prie širdžių.

28. Auksinės rankogalių nuorodos Valentino dovanai:

Auksinės rankogalių nuorodos Valentino dovanai

Sąsagos ir taip pat aukso spalvos! Kokia prabangi dovana jūsų pono teisei šiam Valentino dienai. Rankogalių grandinės pagamintos iš aukso, sulankstomos grandinės, kartu su centralizuotu akmeniu, atspindinčiu dėvėtojo ar dovanotojo inicialus.

29. Muzikinė dėžutė Valentino dovanai:

Muzikinė dėžutė Valentino dienai

Niekas negali būti jausminga kaip romantiška muzika, o muzikos dėžutės kristaluose gali būti geriausia Valentino dovana jos romantikei. Įvairių spalvų kristalas taip pat gali būti pasirinktas pagal jūsų meilės gimimo akmens spalvą.

30. Monograminė perlų apyrankė:

Monograminė perlų apyrankė

Jaunuoliai plačiai naudoja monogramines apyrankes kaip dovaną Valentino dienai. Apyrankėje yra šviesiai rožinio atspalvio perlų, sujungtų su sidabro spalvos monogramos žavesiu, taip pat pritvirtintais šviesiais žvangučiais.

31. Romantiški galvosūkiai Valentino dienai:

Romantiški galvosūkiai Valentino dienai

Norite namuose pasigaminti ką nors savo geresnei pusei šiems Valentino dienoms! Čia yra naminis galvosūkių žaidimas, skirtas jam ar jai smagiai praleisti laiką romantiškomis akimirkomis. Galite padaryti galvosūkius įvairių formų, tokių kaip širdis, apskritimas ir tt, kad žaidimas būtų įdomesnis.

32. Koliažo amatas Valentino dienos dovanai:

Amatas iš koliažo Valentino dienos dovanai

Koliažas padeda prisiminti visus gražius prisiminimus, o Valentino koledžas būtų geriausias būdas išreikšti savo meilę savo partneriui. Koliažas sudarytas iš įvairių mažų paveikslėlių, formuojančių širdį.

33. Valentino dovanos slapti pranešimai:

Valentino dovanos slaptos žinutės

Nori nutempti savo mylimą žmogų į reikiamą vietą! Čia smagu pažaisti dovanų idėjas Valentino dienai. Pūstai gaminami iš projektavimo popieriaus, kuriame yra paslėpta žinutė. Galima įsigyti įvairių spalvų ir dizaino, taip pat galite pasigaminti šių pufų su savo žinute.

34. Piniginė Valentino dienos dovanai:

Piniginė Valentino dienos dovanai

Odinė piniginė būtų dar viena brangi dovana jūsų vyrui šiems Valentino dienoms. Įvairių tamsių ir šviesių atspalvių piniginėse yra įvairių kišenių, kurias galite pasirinkti pagal savo poreikius, kad galėtumėte saugoti savo vertingą turtą.

35. Valymo rinkinys Valentino dovanai:

Valymo rinkinys Valentino dovanai

Firminiai priežiūros rinkiniai padėtų jūsų vyrui pribloškiančiai atrodyti šiam Valentino laikui. Rinkinys yra geriausia Valentino dovana, kurią sudaro šampūnas, kondicionierius, apsauga nuo saulės, lūpų balzamas, drėkinamasis kremas, kūno prausiklis ir daug daugiau, kurie gali būti įtraukti į dėžutę pagal jūsų pasirinkimą.

36. Drobės laikrodžių dėžutės:

Drobės laikrodžių dėžutės

Turite įvairių laikrodžių! Kodėl gi ne padovanojus savo meilei laikrodžių dėžutę, kad jo kolekcija būtų graži? Drobės laikrodžių dėžutės užėmė gerą vietą Valentino dienos dovanų kolekcijoje. Jis yra įvairių spalvų ir žiūrėjimo kanalų, jis yra plačiai naudojamas.

37. Lūpų žvakutės jai:

Lūpų arbatiniai žvakės jai

Lūpų arbatos žibintai taip pat yra viena romantiškiausių Valentino dienos dovanų, kuria galite nustebinti savo meilę. Pakuotėje yra nustatytas skaičius lūpų atspalvių, kurie gali suteikti jums tobulą lūpų liniją, įskaitant blizgesį, kad jūsų lūpos būtų neorganinės..

38. Priminimas apie datą Medinis rėmas:

Priminimas apie datą Medinis rėmas

Gražus rėmelis, kuris padėtų prisiminti visas pasimatymus, būtų nuostabi dovana tam, kurį įsimylėjote. Priminimas apie datą yra pagamintas iš medinės medžiagos, ant kurios išraižyti arba nupiešti skaičiai kartu su tądien įvykusiu įvykiu.

39. Siuvinėtas metimas Valentino dovanai:

Siuvinėtas metimas Valentino dovanai

Ar jūsų jubiliejus ir Valentino diena patenka tą pačią dieną! Čia yra nuostabių Valentino dienos dovanų idėjų paketas, kurį reikia įgyvendinti abiem. Dovanoje yra metimas, kuriam suteikiami kreivi šriftai su asmeniniu pranešimu, kuris yra išsiuvinėtas.

40. Džeko Danielso dovanų dėžutė Valentino dienai:

Džeko Danielso dovanų dėžutė Valentino dienai

„Jack Daniels“ daiktai Valentino dienos dovanoms suteikė jausmingo žavesio. Rinkinyje yra firminis kaklaraištis, būtinas cigaras ir viskio butelis. Dėžutėje taip pat gali būti pateiktas individualus pranešimas.

41. Valentino dienos pagalvės:

Valentino dienos pagalvės

Pagalvės Valentino dienos dovanų idėjos visada pavogė įsimylėjėlių širdis. Pagalvei gali būti suteikti įvairūs jūsų meilės ir prieraišumo išreiškimo modeliai, naudojant meilės citatas, norus, meilę, suasmenintus vardus ir dar daugiau.

42. Valentino pyrago pasiūlymo dovana:

Valentino pyrago pasiūlymo dovana

Norite pateikti mielą pasiūlymą savo meilei! Puikus pyragas būtų geriausias būdas išgirsti „taip“ iš jo. Pyragui suteikiama širdies forma su meškiuku, laikančiu širdies balionus su prašančia eilute, būk mano Valentinas.

43. Mario žaidimas per porą marškinėlių:

Mario žaidimas virš poros marškinėlių

Mario marškinėliai buvo puiki dovanų idėja Valentino dienai Mario mėgėjams. Berniukui ir mergaitei skirti marškinėliai yra juodos ir rožinės spalvos, atitinkamai su Mario ir pilies princesės atspaudais, o žemiau nurodyta data bus ypatinga..

44. Chromosomų rankšluosčiai Valentino dovanai:

Chromosomų rankšluosčiai Valentino dovanai

Padovanoti medvilninius rankšluosčius tikrai yra kažkas naujo Valentino dovanoms. Ant rankšluosčio yra XX ir XY etiketės, nurodančios, kas yra kam. Rankšluosčiai yra įvairių spalvų ir dizaino. Kai kurie iš jų taip pat turi galvos servetėles.

45. „Crystal“ telefono dangteliai Valentino dovanai:

„Crystal“ telefono dangteliai Valentino dienos dovanai

Ar abu nešiojate tą patį mobilųjį telefoną! Ši dovana Valentinui tikrai privers išprotėti. Dovana turi du mobiliųjų telefonų dangtelius, už kurių žodis parašytas dviem abėcėlėmis kiekviename telefone. Merginoms kristalai yra rausvi, o berniukui – balti virš juodo viršelio.

46. ​​Poros hamakas Valentino dovana:

Pora hamakas Valentino dovana

Norite ją nustebinti puošniu sodu šį Valentino dieną! Šiam sezonui hamakas būtų ypatinga Valentino dovana. Hamake yra lengvai sulankstomos ir nešiojamos priemonės, kurias galima naudoti miške, prie baseino, soduose ir tt, kad praleistumėte įsimintiną laiką vienas su kitu.

47. Plaukiojantis kubas Valentino dienos dovanai:

Plaukiojantis kubas Valentino dienos dovanai

Magnetiniai kubeliai buvo gana pritaikomi laimingos Valentino dienos dovanai, kuri pateikiama kartu su laikikliu medyje. Kubas nuolat sukasi su pasirinktais vaizdais, naudojamais kuriant. Kubo stovas yra įvairių konstrukcijų ir konstrukcijų, pagamintų iš medžio arba pluošto.

48. Keraminės širdies formos dizainerių plokštės:

Keraminės širdies formos dizainerių plokštės

Ar tavo pusė yra geras dekoratorius! Keraminė širdies formos lėkštė jai būtų geriausia Valentino dovana. Vietoje yra dizaino, padengto dailiu piešiniu, kuris atskleidžia gėlių ir drugelių dizainą. Plokštelė taip pat gali būti individualizuota su pavadinimais.

49. Individualūs kauliukai Valentino dovanai:

Individualūs kauliukai Valentino dovanai

Norite padovanoti jausmingą žmogų, kad mylėjimasis taptų žaidimu! Čia yra geriausia romantiška Valentino dovana tokioms poroms kauliukų pavidalu. Kauliukai atlieka įvairią veiklą ir užduotis, kurios jūsų žaidimui suteiktų šiek tiek jausmingumo ir gražios miego pradžios.

50. „Crystal Heart Sand“ laikmatis:

„Crystal Heart Sand“ laikmatis

Krištoliniai širdies smėlio laikmačiai buvo geriausia dovana Valentino dienai, ypač mėgėjams, kurie nuolat stebi laiką susitikti vienas su kitu. Krištolinio smėlio laikmačiai taip pat yra su spalvingu smėliu, kurį galima pasirinkti pagal jos mėgstamą spalvą ar kambario spalvą.

Valentino dovanos visada buvo kažkas ypatingo mėgėjams. Turguje gausu įvairių dovanų, kai ore tvyro meilė. Tačiau dabar dauguma dovanų perkamos poromis, taip pat labai išaugo tokių dovanų kaip marškinėliai, žiedai, karoliai ir kt. Pardavimas. Kartu su pasiruošimu gauti dovanų taip pat yra medžiagų, skirtų konkrečioms dovanų idėjoms Valentino dienai.