Sumišęs! Ką padovanoti jai sužadėtuvių metu? Visi žinote, kad mergaitei dovanos pasirinkimas nėra tokia sunki užduotis. Tačiau kai kalbama apie sužadėtuvių dovaną, dauguma berniukų susipainioja dėl dabarties. Atminkite, kad dovana yra maloni ir apimanti apgalvotą gestą. Jūs turite padovanoti jai unikalią ir nuostabią dovaną bendrais apgalvotais gestais, o ne tiksliai nustebinančiais veidą.

Taigi šiame rašte aš apžvelgiau 9 svarbiausias jos sužadėtuvių dovanas, kurios jums padės išsirinkti geriausią.

Graži sužadėtuvių dovana jai:-

1. medaliono karoliai:

sužadėtuvių dovanos jai

Kaklo papuošalas yra viena iš labiausiai paplitusių ir populiariausių sužadėtuvių dovanų merginai. Bet jūs padarėte šį karolį gražesnį, padėdami savo nuotrauką vienoje pusėje, o jos nuotrauką kitoje medaliono pusėje.

2. DKNY krištolo auksu pakabinta apyrankė:

sužadėtuvių dovana jai2

Tai blizgus pareiškimas, kuris yra putli, šlifuota auksu padengta apyrankė, papuošta krištolo pervertu pakabuku, o išoriniame krašte įspaustas DKNY pavadinimas, kad jaustumėtės nepakankamai prašmatniai.

3. „Ocean of the Heart Titanic“ įkvėpti „Sapphire CZ“ auskarai:

sužadėtuvių dovana jai3

Kaip žinote, „Titanikas“ yra turbūt vienas romantiškiausių visų laikų filmų, be to, šie auskarų pora idealiai tinka tam išskirtiniam žmogui, bet kokiai kitai moteriai, kuriai patinka gerai suprojektuotas širdies formos Rose pakabuko karoliai..

4. Begalybės pakabukas karoliai su deimantais iš sidabro:

sužadėtuvių dovana jai4

Tai tik vienas tokio tipo begalybės dizaino pakabukas, ir ji atrodo švytinti ir vargina šį begalybės dizaino pakabuką. Jis blizga deimantais tuo pačiu metu, kai leidžia jai atpažinti, kad myli ją iki mėnulio ir atgal. Tai kūrinys, kurį ji vertins daugelį metų.

5. Individualus širdies padėklas, užpildytas meilės širdies saldumynais:

sužadėtuvių dovana jai5

Ši nuostabi pagal užsakymą pagaminta lėkštė yra rankų darbo, pagaminta ne tik iš medžio, bet ir pilna apie 45 mažų „Love Heart“ saldumynų pakelių. Dėklo pagrindą taip pat galima pakeisti nuimama kortele, kuri telpa apačioje, bet kokiu iki 28 simbolių pasisveikinimu, t.y., tai reiškia, kad suteiksite pakankamai vietos savo jausmams perteikti! Ši graži dovana užpildyta gražia rožine širdies krašteliu! Jo svoris yra 650 g, aukštis – 17 cm, plotis – 21 cm

6. Auksu padengtas kadais apyrankės baltas akmuo:

sužadėtuvių dovana jai6

Ši apyrankė yra auksu padengta baltu akmeniu su lapų modeliu. Ši apyrankė paruošta iš žalvario ir vario. Ši apyrankė yra įvairių dydžių. Tai geriausiai tinka tradicinei, kultūrinei ir sužadėtuvių dovana jai.

7. Įžūli personalizuota meilės knyga:

sužadėtuvių dovana jai7

Tai unikalus būdas parodyti savo jausmus jai. Nustebinkite ją šia meilės knyga; mielas ir romantiškas prezzy, kuris tikrai patiks. Šioje Meilės knygoje rasite 15 tipiškų puslapių smulkmenų, dėl kurių jūs taip mylite savo moterį, ir tai bus puiki dovana, kurią galėsite įteikti kaip sužadėtuvių dovaną! Ši knyga parašyta visomis spalvomis, padengta kietu viršeliu. Jo matmenys yra 15 x 10,5 cm.

8. Individualus puodelio dovanų rinkinys:

sužadėtuvių dovana jai8

Tai gražus puodelio rinkinys, paruoštas iš aukščiausios kokybės Kinijos, ir jums bus nuolat primenama, kad jūs jį įsidėjote bet kuriuo metu, kai turite puodelį. Puodelio matmenys 10 x 10 x 7 cm. Ant abiejų šio puodelio galite nustatyti savo ir sužadėtinio paveikslą.

9. Individualizuota medinė niekučių dėžutė:

sužadėtuvių dovana jai9

Jis pagamintas iš beržo medienos ir pušies, jis yra gražaus dizaino ir atrodys akį traukiantis bet kokiam tualetiniam stalui, antraip bufetui, pašalins visus sumišusius papuošalus ir niekučių! Jo matmenys yra 17,8 cm pločio, 11,8 cm gylio ir 6,8 cm aukščio. Mediena yra meistriškai nupoliruota, spalvota ir vašku prieš mirtingąjį personalizuojama rankomis. Kiekvienos dėžutės dangtelyje taip pat yra labai asmeninė aliuminio juostelė, kurią galite pritaikyti imtuvui iki 24 simbolių!