Aslan, tüm hayvanların Kralı, güç ve gücün birincil sembolüdür. “Ormanın kralı”nı ve cesaret, bilgelik ve hayranlık uyandıran bir liderin niteliklerini ifade eder. Birçok insan aslanla, bu üstün aslan nitelikleri, otorite, metanet, gurur ve koruma ile ilgilidir. Bu özelliklerin her biri, farklı bireyler tarafından benzersiz bir şekilde ilişkilendirilebilir. Bu nedenle, dövme tasarımları söz konusu olduğunda aslan bu nedenle en popüler seçimdir. Aslan dövmesi anlamı kendi içinde oldukça önemlidir, bu da birçok kişiyi kendisine çeker..

“Aslan”ın farklı biçimlerini kendilerine aşılayan insanlar, gücün ve cesaretin önemine saygı duyarlar. Kendilerini aslan gibi, yani korkusuz ve kelimenin tam anlamıyla ‘Kral’ olarak görenler, bu tasarımlarla en çok ilgilenenler. Dahası, henüz o kadar güçlü olmasa da, bir gün dünyaya hükmetmek ve cesaretin Mekke’si olmak isteyenler, aslan dövmesi yaptırmak için bir araya gelenlerdir..

Aslan Dövme Tasarımları

İşte cesaretle ilgili olanlar için favori aslan dövme tasarımlarımızdan bir seçki. Yapısı, şekli, rengi ve anlamı ve önemi bakımından birbirinden farklı tasarımların bir listesini size getirdik. Aşağıdaki aslan dövmesi resimleri, dövme yaptırdıktan sonra tam olarak nasıl görüneceğini size söyleyecektir. Okumaya devam edin ve mükemmel eşleşmenizi bulun:

Lioness ve Lion Tattoo Tasarımlarının Farklı Türleri:

İşte en iyi aslan dövme tasarımları ve resimlerle anlamları aşağıdaki gibidir.

1. Bilekte Sanatsal Siyah ve Nokta Çalışması Aslan Dövmesi:

Bilekte Siyah Noktalı Aslan Dövmesi

Geometrik ve mükemmel simetrik, bu enfes dövmenin konusu. Öte yandan, noktalı teknik, sofistike cesaret ve yaratıcılığın ekstra kenarını harekete geçirir; yüz detaylandırma, ince noktalar kullanılarak geliştirilmiştir. Özellikle aslanın yüzünü seviyoruz: oldukça sevimli ve çekici olan tutkulu gözleri. Çarpıcı mandala çalışması, noktalı ve simetrik bir desende yüzün her yerine uzanır ve daha da büyüleyici ve vurgulu görünmelerini sağlar..

 • İçin en iyisi: Aslan yüzü ve geniş tasarım düzeni bu dövmeyi erkekler için mükemmel kılıyor..
 • Tercih edilen mürekkep rengi: Noktalı ve tek renk tabanlı olduğundan, şeffaf koyu siyah bir mürekkep ideal olacaktır.
 • Nereye: Bu geometrik aslan dövmesinin şekli ve tasarımı, erkeklerin bileklerinde mürekkeplenmeyi en iyi hale getirir..
 • Boy: Bu aslan bilek dövmesi için müşterinin bilek ölçüsüne bağlı olarak orta ila büyük bedenler önerilir..
 • Cilt tonu: Erkekler için yapılan bu aslan dövmesi, Buğdaydan açık ten rengine sahip olanlar için en uygun olanıdır..

2. Kızlar için Lioness Omuz Dövmesi:

Kızlar için Lioness Omuz Dövmesi

Aslan kız dövmesi mi arıyorsunuz? Bu dişi aslan dövmesi, gölgeleme tekniği kullanılarak karmaşık bir şekilde yapılır. Sanki bir şey için nöbet tutuyormuş gibi oldukça koruyucu bir pozisyonda bir dişi aslandan oluşur. Kürk, kulaklar ve bıyık detayları tasarımı oldukça çekici kılıyor. Gözler, hemen dikkat çeken güzel bir ifade yakalar (her zaman iyi bir dövmenin işareti). Bu, kadınlar için açık ara en iyi aslan dövmelerinden biridir. Dişi aslan, nazik, sevecen doğasıyla da bilinir ve bu dövme tasarımı, hayvanın yumuşak bir tasviri ile tüm bu niteliklerin bir karışımını ortaya çıkarıyor gibi görünüyor..

 • İçin en iyisi: Bu, oradaki tüm kadınlar için. Bu dişi aslan dövmesi, nazik ama sert bayan ve güçlü, bağımsız kadın için de idealdir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme çoğunlukla siyah tonlarındadır: gölgeli kısımlar için griler ve açık siyahlar.
 • Nereye: Bu, omuz bölgelerinden birine (omuzun altında sol/sağ üst sırtta) mürekkeplendiğinde en iyi şekilde görünür..
 • Boy: Kadınlara yönelik bu aslan sırtı dövmesi, orta boyda en iyi görünüyor çünkü hafif eğimli tasarımın, doğru etki için alt omuz bölgesini önemli ölçüde kaplaması gerekiyor..
 • Cilt tonu: Bu, buğdayımsı veya açık tenli olanlar için en uygunudur..

3. Erkekler için Göğüs Kafesi Üzerine Mavi Renk Aslan Dövmesi:

Erkekler İçin Göğüs Kafesi Üzerine Mavi Renk Aslan Dövmesi

Mavi renkte, bu aslan başı dövmesi olabildiğince görkemlidir – vahşi duygusuna yakalanmış bir aslan yüzünü ve en üst düzeyde kraliyeti temsil eden mavi rengi temsil eder. Aslında, renk onları canlı ve anında dikkat çekici hale getirmek için ekler (artık aslanlar tam olarak bununla ilgili değil mi?). Yele, tasarımı modern ve cesur hale getiren korkak bir şekilde yapılır. Gözler, güçlü görünümü mühürleyen ve en çekici şekilde öne çıkan ateşli dokunuşu içine alır..

 • İçin en iyisi: Bu erkekler için başka bir çarpıcı aslan dövmesi.
 • Tercih edilen mürekkep: Bu aslan dövmesi çizimi esasen mavi renkte yapılmıştır..
 • Nereye: Bu dövme, tüm göğüs kafesinizin bir tarafını kaplayacak şekilde (sol veya sağ) mürekkeplenmelidir..
 • Boy: Tüm göğüs kafesi uzunluğunu kaplayacak şekilde şekillendirilip tasarlandığından genellikle büyük boyutlu olması gerekir..
 • Cilt tonu: Bu dövme, açık ten rengi ve buğday tonlarında işe yarayabilir..

4. Göğüste Astrolojik Aslan Dövmesi:

Göğüste Astrolojik Aslan Dövmesi

Bu aslan dövmeleri basit ve bu durumda Leo sizin mükemmel seçiminiz! Aslan burcunun sembolünün içine ve üzerine zarif bir şekilde yerleştirilmiş bir aslan yüzünden oluşur. Bu geleneksel aslan dövmesi sadece güvenli bir seçenek değil, aynı zamanda oldukça anlamlı. Kendisi seçilen sembol güzel gliftir. Bir aslanın ve yelesinin basitleştirilmiş biçimini ifade eden kavisli bir tasarımdır. Kızgın aslan yüzü ve zodyak sembolü tasarımı birlikte doğmuş liderleri ifade eder. Tasarımın üstünde doğum tarihiniz net ve güçlü bir şekilde vurgulanır, ayrıca Aslan olmanın gururunu düzenler ve dövmeyi varlığınızla ilişkilendirir..

 • İçin en iyisi: Aslan suratından oluştuğu ve çekiciliğinde oldukça erkeksi olduğu için erkekler için çoğunlukla bir aslan dövmesi tasarımı.
 • Tercih edilen mürekkep: Siyahın tonları tasarımı ortaya çıkarmak için mükemmeldir.
 • Nereye: Bu, iyi yapılı bir erkeğin sağ veya sol üst göğüs bölgesi için idealdir..
 • Boy: küçük – orta boylar, bu aslan göğsü dövmesinin en iyi göründüğü şeydir.
 • Cilt tonu: Açık tenli ton en iyisi olacaktır. Bununla birlikte, buğdayımsı tondan kahverengi tenliye de işe yarayabilir..

5. Erkekler için Çin Aslan Dövme Tasarımı:

erkekler için aslan dövmesi tasarımları

Bu eşsiz aslan dövmesi senin araman olabilir! Koruyucu aslanlar olarak anılırlar, koruma için durdular ve genellikle onları korumak için Çin tapınaklarının önüne taş aslanlara yerleştirildiler. Bu dövme, dikkat çekmek için heyecan verici tonlarda renklendirilmiş vahşi bir Çin aslanı içerir. Pençelerinin altında geometrik olarak tasarlanmış bir top tutuyor. Bu, baştan sona güzelce kıvrılmış desenlere sahip ve görünüme akışkanlık veren bir yele. Orada bol miktarda erkekler için aslan dövmesi tasarımları listesi var. Pazı üzerinde de mükemmel bir aslan dövmesi olabilir..

 • İçin en iyisi: Yine aslan tasarımı erkekler ve özellikle sanatsal dekoratif tasarımları sevenler için en uygun olanıdır..
 • Tercih edilen mürekkep: Yüzü, patileri ve yeleyi canlandırmak için kırmızı ve morun canlı tonları kullanılır..
 • Nereye: geniş kol aralığı olan erkeklerde daha çok yakışıyor.
 • Boy: Bu aslan kolu dövmesi, yalnızca tasarımın kaplayacak oldukça fazla alana ihtiyacı olduğu için daha büyük bir tarafta olma eğilimindedir..
 • Cilt tonu: Bu aslan önkol dövmesini hemen hemen herkes yapabilir; açık, buğdayımsı ve kahverengimsi cilt tonları işe yarar.

6. Aslanlı Amerikan Bayrağı Dövmesi:

Aslanlı Amerikan Bayrağı Dövmesi

Renkli ve daha az vahşi tarafta, yukarıdaki bu, bir spor için oldukça farklı bir aslan dövmesidir. Amerikan bayrağı, her zaman ulusun gücünün ve birliğinin bir sembolü, kuralları ve ormanı birleştiren aslanla yakından ilişkili nitelikleri olmuştur. Burada, dövme tasarımında hem aslan yüzünü hem de Amerikan bayrağını görebilirsiniz. Bu açıklayıcı dövme, çarpıcı pastel perçinlerle akan bir dizi gökkuşağı rengiyle renklendirilmiş soyut bir aslan resmine ve ardından Amerika bayrağının özlü yıldızlı arka planına sahiptir..

 • İçin en iyisi: Aslan yüzü erkekler için en uygun olanı yapar.
 • Tercih edilen mürekkep: Amerikan bayrağı arka planı orijinal kırmızı, beyaz ve mavi renkler kullanılarak yapılmalıdır..
 • Nereye: Şekli ve boyutu nedeniyle kollarda en iyi görünme eğilimindedir..
 • Boy: Bu aslan gururu dövmesi çoğu zaman daha büyük bir tarafta olma eğilimindedir.
 • Cilt tonu: Kahverengi ten tonu, eldeki bu aslan dövmesinin renklerini gerçekten ortaya çıkarıyor. Buğday ve açık ten tonları da çok iyi çalışır.

7. Taçlı Kükreyen Aslan Yüz Dövmesi:

Kükreyen Aslan Taçlı Yüz Dövmesi

Bu yine güçlü aslan yüzü dövme tasarımlarından biridir. Vahşi ve güçlü, aynı zamanda asil ve her yerde hazır olmak ister misiniz? Başında bir taç bulunan aslan tasviri, aslanın “Ormanın Kralı” olduğunun cesur bir ifadesidir. Burada, yukarıda da görebileceğiniz gibi, tutkulu öfke ve eylem duygusuna kapılmış oldukça hareketli, kükreyen bir aslan yüzü var. Bir kralın tacının klişe görüntüsü, kızgın aslan dövmesi yüzünün başında gururla oturur. Aslan çenesinin altına kişinin baş harfleri işlenmiştir..

 • İçin en iyisi: Vahşi aslan yüzü, onu erkekler için en uygun kılıyor.
 • Tercih edilen mürekkep: Taç dövmeli bu aslan çok renklidir ve en sevdiğiniz renk tonlarını kullanabilirsiniz, sarı ve siyah temayı seviyoruz.
 • Nereye: Yukarıda gösterildiği gibi, en iyi kollarda, özellikle iç taraftaki dirsek bölgesinde görünme eğilimindedir..
 • Boy: Bu kral aslan dövme tasarımı için küçük ila orta boy yeterince iyi
 • Cilt tonu: Bu, koyu tonlu ciltte öne çıkabilir ve iyi görünebilir. Buğdaydan açık ten tonlarına da iyi gider.

8. Kaburgalarda Aslan Yaygın Dövme:

Kaburga Üzerinde Yaygın Aslan Dövmesi

Tasarımdaki akışkanlık devam ediyor ve bu da görünümü oldukça sanatsal hale getiriyor. Şaşırtıcı derecede dalgalı ve kıvrılan bir kuyruk ve yele. Güzel tüylü kıvrımlara yayılan pençeler. Buradaki tasarım The Rampant Lion’da kavramsallaştırılmıştır veya yaygın olarak ‘Lion Rampant’ olarak anılır. Kraliyet İskoç Standardının bir amblemidir ve çoğunlukla İskoç ve Belçika bayrağında görülür. Gençler arasında gücün, yaşlıların bilgelik ve asaletinin sembolüdür. Dolayısıyla bu, yaratıcı bir şekilde sanatsal olan ve yine de güç ve bilgeliği simgeleyen mükemmel bir tasarımdır..

 • İçin en iyisi: Rampant aslan görüntüsü onu erkekler için en uygun kılıyor.
 • Tercih edilen mürekkep: Tasarımı akıllı ve şık tutmak için kahverengi ve ince siyahların tonlarını kullanın.
 • Nereye: En iyisi, göğüs kafesi alanında yukarıda gösterildiği gibi olacaktır, ancak vücudunuzun yan profili, tasarımın şekline ve yapısına gerçekten hakkını vermektir..
 • Boy: Bu kadar iyi görünmesi için orta ila büyük boyutta olması gerekir..
 • Cilt tonu: Buğday ten rengi, kahverengiyi güzel bir şekilde ortaya çıkarmak için ideal olacaktır. Açık ten de dövme ile iyi çalışır.

9. Erkekler için Öfkeli Aslan Dövmesi:

Erkekler için Azgın Aslan Dövmesi

Bu, aslan yüzü, dramatik bir yele ve azgın ve kükreyen pozisyonda pençeleri ile özeldir. Aslanın açgözlü doğası, bu abartılı sanat eserinde tüm vahşiliğiyle temsil edilmektedir. Karmaşık detaylı yele, onu son derece gerçekçi bir aslan dövmesi ve canlı kılar. Dövmede tasvir edilen dişlerin ve tırnakların keskinliği ayrıca bir vahşilik ve otorite havası yaratır. Bir dövmede aslan çizimi için kullanılan detaylar esastır ve burada olağanüstü bir şekilde yapılır..

 • İçin en iyisi: Bu vahşi aslan el dövme tasarımı, erkekler için en uygun olanıdır. Özellikle şiddetli ve etkili olan herkes bu dövmeyi sevecek.
 • Tercih edilen mürekkep: Vücut ve yele boyunca kahverenginin siyahla gölgelenmesi, temiz, akıllı ve göz alıcı harika bir kontrast oluşturur..
 • Nereye: Bu kükreyen aslan dövmesinin en iyi göründüğü yer, önemli bir kol alanıdır. Sağ veya sol kolda omzun hemen altında idealdir.
 • Boy: Bu kadar iyi görünmesi için orta ila büyük boyutta olması gerekir..
 • Cilt tonu: Buğday ten rengi ve açık tonlar mükemmel.

10. Uylukta Sun Lion Yüz Dövme Tasarımı:

Uylukta Güneş Aslan Yüzü Dövme Tasarımı

Bu, Aslan burcuna takıntılı olanlar için uygun başka bir tasarım. Bu dövme tasarımında görüldüğü gibi, aslan yüzü yelesi ile güneş şeklinde tasvir edilmiştir. Güneş ve aslan yüzünün bu birleşimi, Güneş tarafından yönetilen Aslan burcunu ifade eder. Yukarıda da görebileceğiniz gibi, yüzün kendisi gaddarlık gösterir. Öfkeli gözler ve keskin dişlerin parıldadığı açık, kükreyen ağız, hepsinin dramasına katkıda bulunurken, altın rengi güneş benzeri bir yapıya akıcı bir şekilde uzanan yele, Aslan burcunun önemini kapsar..

 • İçin en iyisi: Erkekler için en uygun olanıdır, çünkü merkezdeki görüntü bir dişi aslan değil bir aslan görüntüsüdür..
 • Tercih edilen mürekkep: Güneş şeklinde bir aslanı temsil etmek için burada gösterildiği gibi sarı, altın, portakal ve parlak kırmızı tonlarını kullanın ve güzelce gölgelendirin.
 • Nereye: Dövmenin şekli ve boyutu, sol veya sağ uylukta mürekkeplenmeye en uygun hale getirir..
 • Boy: Bu özel dövme tasarımı için orta boy idealdir.
 • Cilt tonu: Açık tenli veya koyu tenli tonlar, renkleri en çok ortaya çıkaracakları için en iyisidir..

11. Çiftler için Küçük Aslan ve Dişi Aslan Dövmesi:

Çiftler için Küçük Aslan ve Dişi Aslan Dövmesi

Bu tasarım, sizin ve eşiniz için tüm güçlü çiftler için oldukça sevimli bir fikir olacak. Bu tasarım, sırasıyla parmaklarınıza uyacak şekilde tasarlanmış bir erkek ve dişi aslan yüzü ile mükemmel bir seçenektir. Ombre efekti tasarımı daha da yaratıcı ve çekici kılıyor. Tasarım gerçekçi ve yine de akıllı ve basit! Minik bir aslan dövmesi arayışındaysanız mükemmel seçim, diyoruz.!

 • İçin en iyisi: Birlikte mürekkeplenmek isteyen çiftler. Güçlü, güçlü ve kendine güvenen çiftler bu dövmeye bayılacak. Aslan yüzü erkekler içindir ve dişi aslan çeşidi bayanlar içindir..
 • Tercih edilen mürekkep: Siyah tonlarıyla tek renkli tema en güvenli seçenektir.
 • Nereye: Her birinin yüzük parmağında son derece akıllı ve sevimli görünüyor.
 • Boy: Bu aslan parmak dövmesi için küçük bir boyut idealdir, çünkü parmağa sevimli bir şekilde yerleştirilmesi amaçlanmıştır. Bu küçük aslan dövmesi tasarımı kendi başına oldukça görünür..
 • Cilt tonu: Açık, buğdayımsı ve koyu tenli tonların tümü spor yapabilir ve tasarımın bu güzelliğinin tadını çıkarabilir..

12. Bacakta Aslan Dövmesi Tribal Tasarımı:

Bacak Üzerindeki Aslan Dövmesi Tribal Tasarım

Bugün kabile dövmeleri, tasarımları denemek için en yaratıcı çıkışlardan biri haline geldi. Tribal dövme sanatına olan hayranlık hiç bitmez. Yukarıda görebileceğiniz gibi, bu tasarımda, tüm görünümü (aslanın gövdesi, eller ve bacaklar, yele ve kuyruk) şekillendirmek için dalgalı bir desen kullanılır. Aslanı çevreleyen başka bir yarım ay veya halka benzeri kabile deseni, yaratıcılığı daha da vurgulamaktadır. Bu tür bir tasarım, yaratma çabaları onu kendi başına oldukça benzersiz kıldığı için diğerlerinden sıyrılıyor..

 • İçin en iyisi: Erkeksi tasarımı nedeniyle erkekler için uygundur. İddialı ve akışkanlığı aslanın cesaret sembolü ile birleştirmek isteyen erkekler, tasarım için en çok kesilenler..
 • Tercih edilen mürekkep: kabile aslan dövme tasarımları çoğunlukla siyah renkte yapılır. Jet koyu siyah, en fazla etkiyi yaratmak için en iyi seçimdir.
 • Nereye: Gerçekten iyi çıkması için geniş bir alana ihtiyacı var. Şekil ve boyut, yukarıda gösterildiği gibi alt bacağınızın yan profilini bunun için ideal kılar. Diz altından başlayın ve ayaklardan çok önce bitirin.
 • Boy: Genellikle, bu aslan bacağı dövmesini yaparken büyük beden aradığınız şeydir..
 • Cilt tonu: Açık ve buğday ten tonları bu tasarım için idealdir. Yine de koyu ten üzerinde çalışabilir.

13. Erkekler için Yarım Kol Aslan Kafası Dövme Tasarımı:

Erkekler için Yarım Kol Aslan Kafası Dövme Tasarımı

Aslan kafasına dövme yaptırmak, aslanın tüm vücudunu mürekkeplendirmekten daha yaygındır. Sert bir görünümden sakin, pasif bir yüze kadar birkaç farklı tasarım ve ifadede tasvir edilmiştir, ikincisi bu dövme tasarımında geçerlidir. Tasarımın kendisi, oldukça gerçekçi bir aslan görüntüsü oluşturmak için ayrıntılı gölgelendirme ve tonlarla oynama özelliğine sahip bir aslan dövmesi kol tipindedir. Gözler büyüleyici bir şekilde yapılır, bu da görmezden gelinemeyecek bir ifadeyi yakalar. Beyaz bıyıklar tasarımın bilgelik yönüne katkıda bulunur.

 • İçin en iyisi: Bu aslan omuz dövmesi, aslanın geniş, geniş yüzünü betimlediği için erkekler içindir..
 • Tercih edilen mürekkep: kahverengi ve siyah tonları, yele ve yüz ifadeleri arasında kontrast oluşturmak için idealdir. Camsı mavi veya buz grisi bir çift göz görünümü mühürler.
 • Nereye: Gerçekten iyi çıkması için geniş bir alana ihtiyaç duyar ve yarım kol dövmesi şeklinde tasarlanmıştır. Bu nedenle, iyi inşa edilmiş bir üst kol bölgesinde en iyi sonucu verir..
 • Boy: Bu tasarımın gerekli etkiyi yaratabilmesi için büyük boyutta olması gerekir..
 • Cilt tonu: Açık, buğdayımsı ve daha koyu ten tonlarının tümü bu tasarımın boyanması için uygundur.

14. Bacakta Suluboya Aslan Dövmesi:

Bacakta Suluboya Aslan Dövmesi

Aslan dövmenizle rengarenk, canlı ve pastel renklere bürünmeye ne dersiniz? Evet, bu tasarımı benzersiz kılan güzel suluboya efekti ve biz onu kesinlikle seviyoruz. Tipik bir kızgın aslan yüzünü içerir, ancak tüm tasarım, canlı mavi, mor ve yeşil tonlarında güzel suluboya efektleri kullanılarak yumuşatılır. Tasarım, genellikle kaba bir tuval üzerinde bulunan su boyalarının damlama etkisini ve fırça darbelerini ve lekeleri içeren, sanatsal olarak kavramsallaştırılmıştır..

 • İçin en iyisi: Ana tema aslan suratlı, bu da yine erkek merkezli. Bununla birlikte, kadınlar da bu güzelliği tercih edebilir ve bunun yerine bir dişi aslanın yüzünün etrafında ortalanacak şekilde tasarımı değiştirebilirler..
 • Tercih edilen mürekkep: Çok renkli bir tasarım olduğu için canlı, farklı tonlar kullanın.
 • Nereye: Bu renkli aslan dövmesi, bunun gibi alt bacak için en uygun olanıdır, ayrıca geniş bir alan gerektirir..
 • Boy: Sulu boya etkisi nedeniyle, bu tasarımın gerekli etkiyi yaratabilmesi için büyük boyutta olması gerekir..
 • Cilt tonu: Açık tenli tonlar en iyi sonucu verir. Buğday tonları da uygun olabilir.

15. Çiçek Tasarımlı Aslan Dövmesi:

Çiçek Desenli Aslan Dövmesi

Çiçeklerin sadece kadınsı tasarımlar ve temalar için olduğunu kim söyledi? Yaygın inanışın aksine, çiçekli yuvarlak tasarımda tasarlanan siyah aslan dövmesi çok erkeksi ve popüler. Yukarıda görebileceğiniz gibi, merkezdeki güçlü aslan yüzünü çevreleyen güzel yaprakları ile tasarım kesinlikle büyülü. Bu tasarımı ve simetrisini ve yaprakların üzerindeki detayların elle çizilmiş dokunuşunu seviyoruz. Yaratıcı, en azından söylemek gerekirse, bu tasarım kesinlikle diğerlerinden sıyrılıyor. Aynı zamanda bilgeliğin, sevginin, güzelliğin ve zarafetin anlamını sembolize eder..

 • İçin en iyisi: Aslan yüzü ana tema olarak, bu yine erkek merkezli. Bununla birlikte, kadınlar da bu güzelliği tercih edebilir ve bunun yerine bir dişi aslanın yüzünün etrafında ortalanacak şekilde tasarımı değiştirebilirler..
 • Tercih edilen mürekkep: Tek renkli tema ve gölgeli görünüm ile gidin. Tasarımın hak ettiği etkiyi yaratmak için siyah kontrast tonları kullanın.
 • Nereye: Alt bacak veya üst kol bu tasarım için idealdir. Yalnızca bir aslan boynu dövmesine meraklıysanız, bunun daha küçük bir çeşidi boyun bölgesinde de işe yarayabilir..
 • Boy: Orta ila küçük boyutlarda en iyi görünür.
 • Cilt tonu: Açık, Buğday ve kahverengi ten tonları uygun olacaktır..

Aslan Dövmeleri için Ek İpuçları:

 • Mürekkeplenmenin çocuk oyuncağı olmadığını unutmayın. Seçtiğiniz tasarım, çoğunlukla yaşamınız boyunca sizinle kalır. Bu yüzden araştırmanızı yapın ve düşünceli bir tasarım seçin. Sabırlı olun ve tasarım hakkında hızlı kararlar vermeyin.
 • Bir kişi olarak sizin, varlığınızın, ailenizin veya genel olarak hayatınızın önemli bir yönü ile rezonansa giren bir tasarım seçin. Bu, bir kişilik özelliği (örneğin, yukarıda incelenen aslan benzeri nitelikler), eşinizin, çocuğunuzun, annenizin vb. adı veya sembolü, güneş burcunuz, bir soy sembolü ve benzerleri olabilir. Şu anda sizin için son derece anlamlı olan bir şeyin gelecekte bile alakalı kalması daha olasıdır..
 • Lütfen tanınmış ve deneyimli bir dövme sanatçısı ve stüdyosu seçin. Onunla ne istediğinizi açıkça konuşun ve bu konuda en iyi yapabilecekleri konusunda size rehberlik etmesine izin verin..

Daha Dövme Tasarımları:

Aslan Kafası Dövme Tasarımları

Erkekler için Aslan Dövme Tasarımları

Kadınlar için Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

En İyi Aslan Dövme Tasarımları

Eldeki Aslan Dövme Tasarımları

Son düşünceler:

Bugün, aslan dövme tasarımları hem erkekler hem de kadınlar arasında sıcak bir favori haline geldi. Barışsever, otoriter, koruyucu veya vahşi – yukarıdaki aslan dövmesi fotoğraflarında görüldüğü gibi, hangi duyguyu canlandırmak istediğinize bağlı olarak farklı aslan ve dişi aslan dövmeleri seçebilirsiniz. Yani, kendinizi aslan gibi hissediyorsanız veya tipik bir Aslansanız veya daha çok güçlü ve asil gibi ormanın kralı olmayı arzuluyorsanız, bu sizin takip edeceğiniz ve seçeceğiniz listedir. Benzersiz seçenekler ve her türden insan için bir şeyler içeren bu kapsamlı aslan dövmeleri listesi, mürekkepleme yolculuğunuz için mükemmel bir başlangıç. Bu nedenle, yukarıdaki aslan dövme resimlerini tarayın, en uygun olanı seçin ve dövme yaptırın.!