Vücuttaki dövmeler kişisel bir açıklama yapar ve basit veya karmaşık olabilir. Dövmelerin yapıldığı vücut bölgeleri arasında avuç içi de yer alır. Bu dövme, vücudunuzda dövme yapmanın özellikle benzersiz bir yoludur; biraz farklı bir türe ihtiyacınız varsa, avucunuzun içi dövme tasarımınızın konumuna göre daha iyidir..

Dövmenin kalıcı olmasına rağmen, avuç içi dövmelerinin vücudunuzdaki diğer dövmelerin çoğundan daha hızlı bulanıklaştığına dikkat edin. Bunun nedeni, ellerinizin sürekli olarak el yıkamak gibi her şeyle düzenli olarak temas etme şeklidir..

Fantastik & Eşsiz Palm Dövme Tasarımları

Güzel ve Şık Palm Dövme Tasarımları:

Size şık ve harika bir görünüm kazandıracak olan avuç içi dövmesini burada bulalım..

1. Tam Palm Dövmesi:

Tam Palm Dövme

İşte avuç içi ve parmaklarda yapılan bir dövme. Avuç içindeki bu dövme, karanlık noktalara ve açık alanlara sahip bir tasarımla doldurulur. Aynı desen parmaklara da yansıyor.

2. Kuş Palmiye Dövmesi:

Kuş Palmiye Dövmesi

Bir kuş tasarımıyla güzel bir avuç içi dövmesi alabilirsiniz. Kırlangıçın bu fantastik görüntüsü o kadar huzurlu ki çok cennet gibi görünüyor. Doğayı ve içindeki her şeyi seviyorsanız, bu dövmeyi avuç içinde seçin..

3. Avuç İçi Şiddetli Köpek Dövmesi:

Avuç İçi Şiddetli Köpek Dövmesi

Bu erkek avuç içi dövmeleri, içinden geçen oklarla şiddetli bir köpek figürüne sahiptir. Avuç içindeki bu dövme, erkekler ve daha büyük eller için harika. Kapladığı alan geniştir ve sağlam ellerde iyi görünecektir..

4. Yaratıcı Palmiye Dövmesi:

Yaratıcı Palmiye Dövmesi

Avuç içi dövmeleri yaratıcı sanat eserleridir. Biraz soyut olan başka bir çiçek deseninin mandala tasarımını içerirler. Bu sanat ve el sanatlarını sevenler için mükemmel.

5. Renkli Palmiye Dövmesi:

Renkli Palmiye Dövmesi

Renkli bir avuç içi dövmesi seçin ve gökkuşağının renklerinin çoğunu içeren bir tasarım elde edin. Bu muhteşem görünümlü dövme çok etkileyici. Ateşin alevidir ve bu tasarım oldukça fantastik. Herhangi bir kişinin veya arkadaşınızın önünde el sıkışırken dikkat çeker..

6. Araçlar Palm Dövmesi:

Araçlar Palm Dövme

Başka bir erkek dövme tasarımı, üzerine kazınmış aletlerin bulunduğu bu avuç içi dövmesidir. Mevcut araçlardan herhangi birini veya birlikte çalışmayı sevdiğiniz herhangi bir özel aracı seçebilirsiniz. Avuç içindeki bu dövme kişisel bir dokunuş yapar ve birçok işçi bir tane almak ister..

7. Avuç İçi Böcek Dövmesi:

Avuç İçi Böcek Dövmesi

Avucunuzun içinde büyük bir böcek dövmesi seçin. Avuç içindeki bu dövmeler koyu çizgilerden oluşur, ancak zamanla avuç içi dövmesinin solması kaçınılmazdır. O zaman bile dövme etkileyici görünecek.

8. Avuç İçi Kelebek Dövmesi:

Avuç İçi Kelebek Dövmesi

Avucunuzun içindeki bir başka harika dövme de bu kelebek dövmesidir. Bu devasa kelebek figürü harika bir açıklama yapıyor. Kelebeğin kanatlarındaki detaylar onu çok çarpıcı kılıyor. En sevdiğiniz koleksiyondan kelebekleri seviyorsanız güzel görünüyor.

9. Kalp Palmiye Dövmesi:

Kalp Palmiye Dövmesi

En iyi dövmelerden biri aşkı simgeleyen dövmedir. Bu kalp dövmesi, hayatınızdaki özel kişiye olan sevginizi göstermek için mükemmeldir. Kalbi ayrıntılarla ve çok sayıda eğriyle doldur. Bu aşk sembolünü döverek özel olanınızın dikkatini çekin. Yarım kalp tasarımını düğününüzde de deneyebilirsiniz..

10. Yan Palm Dövmesi:

Yan Palm Tattoo

Avucunuzun içine bir dövme bile yaptırabilirsiniz, ancak yan avuç içi dövmesi olarak. Bu, avucunuzun yanını kaplar ve çok dramatik görünür. Burada gül, avucun başparmağa yakın tarafına doldurulur. Bu desen kızlar arasında ünlüdür, bu stili tasarım modunun farklı bir köşesinde severler.

11. Küçük Palm Dövmesi:

Küçük Palmiye Dövmesi

Birçok insan küçük ve karmaşık şeyleri sever. Bu sevimli küçük dövmeler, avucunuzun içine sığacak şekilde mükemmeldir. İşte hayat ağacı tasarımı tam da ihtiyacınız olan şey.

12. Karikatür Palmiye Dövmesi:

Karikatür Palmiye Dövmesi

Avucunuzun içindeki dövme tasarımı için bir çizgi film figürü seçin. Bu çizgi film figürü renkli olabileceği gibi siyah beyaz da olabilir. Koleksiyonunuzdan en iyi şekilde yararlanın ve avucunuzun içine şık bir şekilde yerleştirin. Çocuğunuzun yüzünde bir gülümseme yapmak için bu çizgi film tasarımını kullanabilirsiniz..

13. Silah Stili Palm Dövmesi:

Silah Stili Palmiye Dövmesi

Avuç içindeki bu eğlenceli silah dövmesi, tuhaf şeyleri seviyorsanız ihtiyacınız olan şeydir. Tabancanın figürü avuç içine yerleştirilmiştir, ancak meme parmağın üzerindedir. Diğer üç parmağınızı da kıvırdığınızda bu harika görünüyor. Çocuklarınızın bu sanat tarzı hakkında bilgi sahibi olmasına izin verin.

14. Dini Palm Dövmesi:

Dini Palmiye Dövmesi

Avucunuzun üzerine dövülmüş dini bir sembol alın. Burada Hindu dininin sembolü var, ama hangisini istersen onu seçebilirsin. Gölgelendirmenin detayları çarpıcı görünmesini sağlar. Çok az sayıda dindar insan veya öğrenci de bu tür bir tasarımı geçici veya kalıcı olarak dener..

15. Tüy Desenli Palmiye Dövmesi:

Tüy Desenli Palmiye Dövmesi

Bu rüzgar tasarımıyla avuç içinde sofistike bir tüy dövmesi yapın. Dokuma olan daire, alt kısımda bilek bölgesine dövme yaptırılan tüylerle son bulur. Bu da bayanlar için harika. Bir kuşu seviyorsanız, dövme tasarımınızda mutlaka tüy deneyin..

Daha Dövme Tasarımları:

Palm Dövme Tasarımları 1

Palm Dövme Tasarımları 2

Palm Dövme Tasarımları 3

Palm Dövme Tasarımları 4

Palm Dövme Tasarımları 5

Palm Dövme Tasarımları 6

Palm Dövme Tasarımları 7

Palm Dövme Tasarımları 8

Palm Dövme Tasarımları 9

Palm Dövme Tasarımları 10

Dövme aşığı değilseniz veya dövmenin sadece bir örneğine ihtiyacınız varsa, o zaman avuç içi dövme koleksiyonlarından bazı geçici tasarımlara göz atın. İhtiyacınıza göre iyi bir tasarım seçeneği elde edeceksiniz, ihtiyacınız olan tasarım ne olursa olsun avuç içinde deneyebilirsiniz. Dövme yaptırmadan önce hangi el avucuna dövme yaptırmanız gerektiğine dikkat etmelisiniz çünkü elinizi araba kullanmak, yıkamak veya oynamak için de kullanacaksınız. Avuç içi cildi hassastır ve biraz incindiği için uygun dövmeye ihtiyaç duyar. Hayallerinizdeki avuç içi dövmesi için bu harika tasarımlar arasından seçim yapın. Erkeksi veya soyut ve kaprisli tasarımlar elde edin.