Dövmeler kadınlar arasında bir öfke haline geldiğinde, listenin başındaki dövme alt sırt dövmesidir. Sadece bir kadının kadınlığını somutlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda bir stil ifadesi yapar. Artık dövmelere iliştirilmiş sosyal damga tarafından engellenmeyen modern zaman kadını vücudunu göstermeyi sever ve alt sırt dövmesi ile süslendiğinde kalçaların o hassas kıvrımlarını vurgular..

alt sırt dövme tasarımları

Alt sırt dövmeleri, tasarımda geniş veya küçük olabilir, ancak desen ne olursa olsun, kadınlar, dövmeye istenen kadınsı çekiciliğini vermek için ince ve daha açık bir renk paleti tercih ederler..

Kızlar ve Erkekler İçin Alt Sırt Dövmelerinin Resimleri:

Böylece darbe, hem erkekler hem de kadınlar tarafından gerçekleştirilen en çok talep edilen alt sırt dövme tasarımlarıydı. Çeşitli renklerin kullanılması, vücudun dokusuna ve rengine göre daha güzel ve modaya uygun bir takım elbise yapar..

1. Kanatlı Oldukça Alt Sırt Kalp Dövmesi:

Kanatlı Güzel Alt Sırt Kalp Dövmesi

Kalbi kanatlı bir dövme, bu neslin gençleri arasında en moda dövmelerden biridir. Bu dövmenin ana anlamı aşktır. Aşkla birlikte yükselişi, özgürlüğü ve ruhsal doğayı da sembolize eder. Birçok yerde bu dövme, meleklerin onları cennete taşıdığını sembolize etmek için sevdiklerini kaybetmiş kişiler tarafından yapılır. Dövme kızların alt sırt bölgesinde yaygın olarak görülür ancak manevi anlam söz konusu olduğunda erkekler de bu dövmeyi kullanır..

2. Alt Sırt Dövmeleri Kuşlar:

Alt Sırt Dövmeleri Kuşlar

Bu kızlar için en ünlü dövme tasarımları. Tasarım, uygun bir tasarım vermek için geniş bir alan sağladığı için alt sırtta en uygunudur. Bu gökyüzünün özgürlüğünü sembolize eder. Kafesi çevreleyen renkli çiçek tasarımı, güzelliğine katkıda bulunur. Bu renkli dövme, şiddetli zihinsel baskı veya işkencelerden sonra özgürlüğüne kavuşan kızlar tarafından yaygın olarak taşınır. Bu güzel dövme, yaşam hedeflerini gerçekleştirerek daha yükseğe uçmak isteyen kadınlar tarafından da yapılmaktadır. Bu, alt sırttaki kızlar için en iyi dövme tasarımlarından biridir..

3. Alt Sırt Meleği & Şeytan Kanatları Dövmesi:

Alt Sırt Meleği & iblis kanatları dövme

Bu alt sırt dövmesi, hem kötülüğün hem de meleğin bir birleşimidir. Bu dövme, sevdiklerine yumuşak bir köşesi olan ama aynı zamanda düşmanları için kötü olan kişiler tarafından yapılır. Dövmeye ek olarak, güzelliğine eklemek için kıvrımlı yazı tipleriyle kelimeler de belirtilir. Melek kanadı olan sevimli sarı renkli halka aşkı ve tutkuyu, kötü kanattaki küçük siyah boynuz ise nefreti ve güçlü mücadeleyi tanımlar. Bu dövme yaygın olarak kızlar tarafından yapılsa da erkeklerde de görülmektedir. Kızlar için en çok arzu edilen alt sırt dövme tasarımlarından biridir..

4. Büyük Alt Lotus Dövmesi:

Büyük Alt Lotus Dövmesi

Lotus çiçeği dövmesi sadece bir çiçek tasarımı değildir. Lotus, aydınlanmayı, inancı, saflığı, yeniden bedenlenmeyi vb. simgeler. Bu, Asya ülkelerindeki kızlar için bir dövme tasarımıdır. Bu dövme, farklı anlamlara sahip farklı renklerle yaygın olarak gerçekleştirilir. Beyaz saflığı, mavi özdenetim, kırmızı kalp ve pembe Buda’nın simgesidir. Mor tasavvuf anlamına gelirken altın aydınlanma anlamına gelir.

5. Kızlar için Çiçek Sırt Dövmesi:

Kızlar için Çiçek Sırt Dövmesi

Çiçek dövmeleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarım ve stillere sahiptir ve neredeyse hepsinin kendilerine bağlı sembolik bir anlamı vardır. Ancak çoğunlukla güzellikleri için giyilirler. Çiçekler zarafet ve güzelliğin simgesidir ve dövme söz konusu olduğunda kadınlar arasında karşı konulmaz bir seçimdir. Renk cümbüşünde tasarlanmışlardır ve özellikle daha geniş kapsama alanı nedeniyle tam olarak gerilebilecekleri alt sırtta öne çıkarlar..

6. Küçük Alt Sırt Kelebek Dövmesi:

Küçük Alt Sırt Kelebek Dövmesi

Birçok farklı şekli ve rengarenk desenleri ile kelebek uzun zamandan beri kadınların tercihi olmuştur. Kelebek dövmesi zarafeti ve güzelliği simgeliyor ve alt sırtta çekici bir tasarım oluşturuyor. Renkli dövme yaptırmak isteyen bayanların ilk tercihidir. Kelebek, dövmede seçilen renk kombinasyonuna göre özgürlük, ateş, aşk, fedakarlık, yeniden doğuş gibi birçok farklı şeyi sembolize eder. Bu dövme, asma dallarıyla çevrili mavi bir kelebek..

7. Kızlar için Güzel Tavuskuşu Tüyü Dövmesi Alt Sırt:

Kızların Alt Sırtı İçin Tavus Kuşu Tüyü Dövmesi

Tavus Kuşu Tüyü Dövmeleri genellikle vücutta bir motif olarak giyilir. Tavus kuşu tüyü, kraliyetle ilişkilendirilmesinin yanı sıra, gurur ve kibir anlamına gelir. Bazıları bu nitelikler için tavus kuşu tüyü dövmesi giyebilirken, diğerleri onları çekici buluyor ve belirli bir sebep olmadan giyiyor. Neredeyse her zaman mavi ve yeşil tonları yapılır, tavus kuşu tüyü dövmesinin kendine has bir çekiciliği vardır..

8. Alt Sırtta Uçan Kartal Dövmesi:

Alt Sırtta Uçan Kartal Dövmesi

Yırtıcı bir kuş olan kartal, korkusuzluğu, göklerde uçarken özgürlüğü ve yavrusunu korumasıyla bilinir. Birçokları için kartal gücü, sadakati, cesareti ve hatta erkekliği temsil eder. bu, erkekler ve kadınlar arasında popüler bir dövme tasarımıdır, kartal dövmeleri gururla giyilir ve en yaygın olarak kadınların alt sırtlarında görüntülenir.

9. Kadınlar için Sevimli Alt Sırt Kuğu Dövmesi:

Kadınlar için Sevimli Alt Sırt Kuğu Dövmesi

Zarafeti ve güzelliği ile sevilen kuğu, barış ve huzurun simgesidir. Kadınlar güzel olan her şeyi sever ve dövme söz konusu olduğunda kuğu da bir istisna değildir. Kuğu ile olan ilişkileri nedeniyle, birçok balerin kuğu dövmesini dansa olan aşklarının ideal bir temsili olarak görür..

10. Yıldızlarla Alt Sırt Şerit Yay Dövmesi:

Yıldızlı Alt Sırt Kurdele Yay Dövmesi

Kadın dövmeleri, daha agresif görünen dövmeler için giden erkeklerin aksine, onlara her zaman hassas bir dokunuşa sahip olma eğilimindedir. Daha küçük ve daha güzeller ve çoğu durumda bir moda ifadesinden başka bir şey değiller. Kadınlar fiyonkları sever ve genellikle onları dövmelere dahil etmeyi severler. Burada yıldızlarla betimlenen ve sırtın alt kısmında açılı olarak tasarlanan büyüleyici bir eserdir. Bu, kadınlar için en iyi alt sırt dövme tasarımlarından biridir..

11. Kızların Alt Sırtı İçin Uçan Yarasa Dövmesi:

Kızların Alt Sırtı İçin Uçan Yarasa Dövmesi

Yarasa içeren dövme çok nadir bulunan bir şeydir. Bu eşsiz dövme artık erkek ve kadın arasında popülerlik kazanıyor. Yarasa dövmesi hem olumlu hem de olumsuz nitelikleri ifade eder. Erdem, bekaret ve annelik özellikleri taşırken olumsuzluk için ölüm, kafatasları, vampirler vb. özellikleri taşır. Bu alt sırt dövmesi de süper kahraman Batman’den ilham almıştır. Çin’de yarasalar şans, iyi şans ve mutluluğun sembolü olarak kabul edilir..

12. Alt Sırtta Büyük Zambak Çiçeği Dövmesi:

Alt Sırtta Büyük Zambak Çiçeği Dövmesi

Zambak, ana akım bir dövme olmasa da, oldukça popüler bir dövme. Çeşitli diğer tasarım sembolleri ve öğeleriyle birlikte tek başına tasvir edildiğinde güzel görünüyor. Zambak dövmesi genellikle kırmızı, turuncu, pembe ve beyaz renklerde tasarlanmıştır. Zambak barışın, fedakarlığın, sevginin ve tutkunun sembolüdür. Bu güzel dövmedeki kırmızı zambak, sevgiyi ve tutkuyu ifade eder. Çiçeğin etrafındaki güzel dallar onu daha çekici kılıyor.

13. Alt Sırt için Yıldız Dövmesi:

Alt Sırt İçin Yıldız Dövmesi

Yıldızlar, yüzyıllar boyunca erkeklerin ve kadınların büyüsünü ele geçirdi. Bir dövme tasarımı olarak, birçok güzel renkte ve düzgün desende tasarlanabilmesi için uygun bir seçimdir. Genellikle astrolojik önemi nedeniyle sembolik olan yıldız dövmeleri, daha popüler olarak dekoratif parçalar olarak süslenir. İster tek bir yıldız, ister çok sayıda yıldız dövmesi vücudun herhangi bir yerinde iyi görünür, ancak alt sırtta daha mistik görünür..

14. Kanatlı Alt Sırt Kafatası Küçük Dövme:

Alt Sırt Kafatası Kanatlı Küçük Dövme

Bu dövme, alt sırt kabile dövmeleri arasında en çok talep edilen dövmedir. Dövme, canlı bir dokunuş vermek için muazzam gri tonlar veren koyu siyah renk kullanılarak oluşturulur. Dövmedeki bu kafatası, sevdiklerinin ölümünü tanımlarken, kanatlar periler tarafından taşındıkları anlamına gelir. Ayrıca kişinin herhangi bir tehlikeye karşı savaşma gücünü de sembolize eder. Kızlar için en iyi kabile alt sırt dövmelerinden biridir..

15. Akrep Alt Sırt Dövme Tasarımı:

Akrep Alt Sırt Dövme Tasarımı

Dövmeler söz konusu olduğunda akrep yaygın bir seçim değildir, ancak çok azının onları çoğunlukla Akrep burcunun sembolü olması nedeniyle giydiği bilinmektedir. Akrep genellikle bu güneş burcunda doğan insanların özelliklerini ve özelliklerini temsil eder. Genellikle siyah veya mavi mürekkeple yapılır, buna eşlik eden çiçek deseni ona kadınsı bir dokunuş katar..

Alt sırt dövmeleri ister erkek ister kadın tarafından yapılsın, her zaman göz alıcıdır. Taşınması gereken geniş bir alana sahip olduğu için her zaman net bir görünüm verir ve kız veya kadın tarafından uygulandığında çok şık ve sıcak temalara dayanır. Uygulayıcı tarafından görülmeyen yeni bir serseri damga dövmesi trendi de ortaya çıkıyor..