Pençe dövmeleri, evcil hayvanlarına olan sevgilerini göstermek isteyenler içindir. Harika bir anlamlı dövme planlıyorsanız, mutlaka bir Pawprint dövmesini denemeniz gerekir. Bu dövme türü çok basit görünüyor, ancak gerçekten iyi bir anlamı var, evcil hayvanınızı kalpten hissedebilirsiniz. Pençe dövmeleri çeşitli şeyleri gösterebilir; en sevilen bir evcil hayvandan, birkaç evcil hayvanın yanı sıra, bir karakter özelliği ile konuşabilirler..

Sıradışı Pençe Baskı Dövme Tasarımları

En İyi ve Sevimli Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

En iyisi için bu pençe baskı dövme tasarımları arasından seçim yapalım.

1. Hayvan Aşkı Dövme Tasarımları:

Hayvan Aşkı Dövme Tasarımları

Bu süper sevimli pençe baskı dövmesi çok sevimli ve hayvan severlerin ilgisini çekeceğinden emin. Baskı, bir pençe izi ve bir sonsuzluk sembolü ile bağlantılı bir kalp içerir. Köpeğinize olan sevginizi göstermek için bunu seçin. Herhangi bir hayvanınız yoksa, hayvana saygı duymak için elinizdeki bu tasarım stilini de deneyebilirsiniz..

2. Pençe Kalp Dövme Tasarımları:

Pençe Kalp Dövme Tasarımları

Bir başka tür pençe dövmesi, pençe izi ve pençenin içinde bir kalp bulunan dövmedir. Baskı rafine değil, neredeyse hayvan ele basmış gibi. Harika bir dövme tasarımı için bu sağlam baskıyı seçin. Arkadaşlarınıza da evcil hayvanınızın sevgisini anlatabilirsiniz..

3. Komik Pençe Dövme Tasarımları:

Komik Pençe Dövme Tasarımları

Bu küçük pati izi dövmeler bilek bölgesi için en iyisidir ve sağa veya sola yerleştirilebilir. Bu, üst üste yerleştirilmiş iki pençeden oluşur. Onların da ortasında küçücük bir kalbi var. Bu küçük bir dövme ama etkili bir şekilde çocuklarınızın da dikkatini çekecek..

4. Gündelik Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Günlük Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Sevdiğiniz hayvanı seçin ve iyi uygulandığında pençe baskısı güzel olacaktır. Bu, insanların sevdiği en iyi hayvan pençe baskı dövmelerinden biridir. Pençeleri iyi yapın ve besleyecek bir şeyiniz olacak. Bu stili büyük bir şekilde veya küçük bir alan yapılandırılmış olarak kişiselleştirebilirsiniz..

5. Kedi Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Kedi Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Tüm kedi severler için bu harika kedi pençe baskı dövmesi en iyisidir. Dövme tasarımı, yürüyen ve pati izini geride bırakan bir kediden oluşur. Minik baskılar da güzel bir kırmızı kalp içeriyor. Bu, özellikle stilleri için özel dövme tasarımları yapmayı seven bayanlar arasında ünlüdür..

6. Köpek Paw Print Dövme Tasarımları:

Köpek Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Bir köpek, insanın en iyi arkadaşı olarak kabul edilir. Bir köpeğin pençesinin bu tatlı görünümlü dövmesinin bu kadar sevimli olmasının nedeni budur. Yürüyerek yapılan bu köpek pençe izi dövmesi, içinde köpeğin burnu olan pençe baskısına sahiptir. Erkekler veya gençler bu tasarımı ayaklarının ortaya çıkması için deneyebilir..

7. Pet Anıt Dövme Tasarımları:

Pet Anıt Dövme Tasarımları

Bu göz alıcı dövme ile yavru köpeğinizin hatırasını boyayın. Bu köpek yavrusu pençe izi dövmesi, köpek yavrusu pençe izlerinin yanı sıra sizin için bir anlam ifade eden bazı ifadelere sahiptir. Etrafındaki kalp her şeyi söylüyor. Bu tür kişiselleştirilmiş evcil hayvan dövmesi için benzersiz bir teklif deneyin.

8. Kaplan Pençesi Baskı Dövme Tasarımları:

Kaplan Pençesi Baskı Dövme Tasarımları

Kaplanlar, sevdiğiniz en iyi hayvanlarsa, bu harika kaplan pençe baskı dövmesi tam size göre. Büyük pençe izi bir açıklama yapar. Baskıyı iyi gösterebilecek bir alan seçin. Bu dövme tarzı, ilk izlenimdeki tutumunuzu ve davranışlarınızı gösterir; dikkatini bu şekilde veriyorsun.

9. Ayı Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Ayı pençe baskı dövme tasarımları

Bu, kişinin arkasına mürekkeplenmiş süper havalı bir ayı pençe baskı dövmesidir. Ayının pençeleri iyi tasarlanmış ve dövmenin çarpıcı görünmesini sağlıyor. Bu, dövme koleksiyonunuzda olması gereken bir şey. Farklı ve akılda kalıcı bir tasarım istiyorsanız bu model tam size göre, gömleğinizi çıkarırken dikkatleri üzerinize çekin..

10. Kurt Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Kurt Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Kurt hayvanının bu muhteşem yorumu sadece bir başyapıt. Kurt, pençe baskısında tasarlanmıştır ve gözleri delici hissettirdiği için harika görünür. Bu çarpıcı dövmeyi alın ve harika görünün.

11. Mavi Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Mavi Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Pençenin iç kısımları mavi renkli olan bu sevimli dövmeyi alın. Buradaki ifadeler, beğeninize göre özelleştirilebilir. Bu, evcil hayvanınızın bir anısı olarak mükemmeldir. Mavi pati izi geçici dövme bile yaptırabilirsiniz..

12. Geçici Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Geçici Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Dövmeler konusunda aranız bozuksa ama yine de evcil hayvanınıza olan sevginizi gösterecek bir şey istiyorsanız, o zaman gitmenin en iyi yolu geçici yoldur. Bu geçici pati izi dövmesi herhangi bir şekilde tasarlanabilir. Takması kolaydır ve ayrıca kolayca çıkarılabilir.

13. Glitter Paw Print Dövme Tasarımları:

Parıltılı Pençe Baskı Dövme Tasarımları

Pati izi geçici dövmelerinden bir diğeri de parıltılı pençe baskı dövmesidir. Bu dövmelerin üzerlerinde parıltı var ve havalı görünüyorlar. Bunlar özellikle her şeyi bling seven çocuklar tarafından beğeniliyor.

14. Çiçekli Pençe Baskı Dövme Tasarımları:

Çiçekli Pençe Baskı Dövme Tasarımları

İşte pençe baskı dövmesinin başka bir varyasyonu. Eğriler ve yapraklar gibi bazı çiçek resimleriyle de yazdırın. Bu, birçok kişiyi mutlu eden harika bir kız gibi dövme..

15. Husky Paw Print Dövme Tasarımları:

Husky Paw Print Dövme Tasarımları

Bu, dövmenin saçını boyayan gerçekçi görünümlü bir dövmedir. Pençe izleri mükemmel derecede gerçekçi görünüyor ve bir açıklama yapıyor. En gerçek dövme için evcil hayvanınızın pençe boyutunu seçin.

Şimdi, sizin için benzersiz bir şekilde keşfedilen akıllara durgunluk veren pençe izi dövmelerini araştırın. Hayvansever olma ihtimaliniz ne olursa olsun, her biri için tutkulu duygular yaşayacağınızdan emin olacaksınız. Pawprint dövmeleri köpekler, kediler, ayılar vb. için en iyisidir. Sevginizi gösteren bir desen seçin. Bu dövme stilinde sevgilinizin dikkatini çekin. Benzersiz bir şekilde bir şey deneyin; Hala dövme severler değilseniz, küçük dövmeler kesinlikle rahat olacaktır..