Eski bir Amerikalı model ve yetenekli Hintli aktris Nargis Fakhri’nin tanıtıma ihtiyacı yok. Aktris, Bollywood’daki ilk çıkışını 2011 yılında süper yetenekli Ranbir Kapoor’un karşısında ‘Rockstar’ filminde yaptı. Nargis Fakhri, ilk filminden bu yana kendine özgü güzelliği ve çekiciliği ile ön plana çıktı. Aktris için geriye dönüş yoktu ve ‘Madras Cafe’ ve ‘Main Tera Hero’ gibi filmlerde rol aldı. Ayrıca 2015’te vizyona giren bir Hollywood filmi ‘Spy’de destekleyici bir rol aldı. Nargis Fakhri’nin Bollywood kariyeri çok umut verici görünüyor ve aktris, Endüstrinin bazı prestijli afişleri altında imzalandı..

Nargis Fakhri’nin Makyajsız Güzel Resimleri:

Bu gönderide Nargis Fakhri’nin sadece doğal güzelliğini öne çıkaran makyajsız nadir fotoğraflarından bazılarını paylaşıyoruz..

1. Bir Güzellik Her Zaman Bir Güzelliktir:

Makyajsız Nargis Fakhri 1

Nargis Fakhri’nin makyajsız bu fotoğrafı, oyuncunun güzel görünmek için her zaman makyaja ihtiyacı olmadığını gösteriyor. Halka açık bir yerde görülen bu inek görünümü, onu ekrandaki kişiliğinden çok farklı bir komşu kızı olarak gösteriyor..

2. Havalı Şık:

makyajsız nargis fakri2

Nargis Fakhri, makyaj takıntılı Bollywood aktrislerinden biri değil. Oyuncu, makyajsız fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşacak kadar cesur. Bu Nargis Fakhri makyajsız fotoğraf, onun içten dışa güzel olduğunu doğruluyor.

3. Bollywood Bombası:

makyajsız nargis fakri3

Nargis Fakhri, makyaj seti olmadan bile şehvetli ve güzel kalabilir. Imtiaz Ali’nin yönettiği ‘Rockstar’ filmindeki ilk Bollywood filminden sonra arkasına hiç bakmayan oyuncu, burada mavi kareli bir gömlek ve kot pantolon giyiyor, makyajsız görünüyor. Yine de seni baştan çıkarıyor.

4. Makyajsız Selfie:

makyajsız nargis fakri4

Nargis Fakhri, Hintli kadın kahramanların her zaman iyi görünme konusundaki basmakalıp geleneğini yıktı. Oyuncu, yatmadan hemen önce bir fotoğrafını paylaşarak cesur davrandı. Evet, yorgun görünüyor ve gözlerinin altında koyu halkalar var, ama yorucu bir günün sonunda kim değil. ‘Beni olduğum gibi sev’ inancına büyük bir alkış.

5. Sabah Blues:

makyajsız nargis fakri5

Nargis Fakhri’nin makyajsız bu fotoğrafı, aktrisin çekimlerden hemen önce sabah kahvesini yudumlarken görülüyor. Masumiyet onun yüzü ve diğer Bollywood divaları arasında öne çıkması için ihtiyacı olan tek şey o güzel gözlerindeki kıvılcım. Bu diva güzel görünmek için kesinlikle makyaj gerektirmez..

6. Sersemletici:

makyajsız nargis fakri6

Nargis Fakhri’nin bu resmi, makyajın bir kadının güzel görünmesi için gerçekten gerekli olduğunu yeniden düşünmenizi sağlayacaktır. Bu turuncu elbisenin içinde muhteşem görünüyor ve dudaklarında sadece bir kutu parlatıcı var.

7. Komşu Kız Bakışı:

makyajsız nargis fakri7

Bu makyajsız Nargis Fakhri’de aktris, halka açık bir yerde arkadaşının yanında dururken görülüyor. Yüzü makyaj izi olmadan bile her zamanki gibi tatlı görünüyor. Saçlar mükemmel bir şekilde örülmüştür ve biz kesinlikle bu sıradan komşu kızı cazibesine bayılıyoruz..

8. Kahramanıyla:

makyajsız nargis fakri8

Bu, aktrisin rol arkadaşı Varun Dhawan ile bir selfie çekerken görüldüğü Nargis Fakhri’nin makyajsız bir başka fotoğrafı. Ünlüler, ‘Ana Tera Kahraman’ filminin tanıtımı için geldiler ve çekicilikleri ve esrarengiz kişilikleriyle hayranlarını tamamen etkiliyorlar. Bu resimde en çok sevdiğimiz şey onun mükemmel somurtkanlığı..

9. Hayalperest:

Makyajsız Nargis Fakhri 9