Ejderha dövmeleri, Çin kültürünün çok önemli bir parçası olmuştur. Aynı şekilde Kelt kültürlerinde de eşit öneme sahiptirler. Mistik canavar, sonsuz ihtişamı temsil eden mutlu dünyevi güçleri kontrol etme yeteneği nedeniyle yaygın olarak popülerdir..

Tribal Dragon Dövme Tasarımları

En İyi ve Şık Tribal Dragon Dövme Tasarımları:

Kendi önemini taşıyan parlak tribal ejderha dövmesi tasarımlarını görselleştirmeye davetlisiniz..

1. Uçan Ejderha Kabile Dövmesi:

Uçan Ejderha Tribal Dövme

Uçan bir ejderha kabile dövmesi, sırtınızda bir şey düşündüğünüzde en iyi dövmedir. Dövme, yaşamda derin öneme sahip olan kendini gerçekleştirmedeki değişimi, zihinsel ve duygusal olarak olgunluktaki değişimi vb. sembolize eder. Bu kabile ejderha dövmesi tasarımı da size akılda kalıcı bir görünüm kazandıracak. Kadınlar için de uygundur.

2. İskelet Ejderha Kabile Dövmesi:

İskelet Ejderha Tribal Dövme

İskelet ejderhalar vücutta yaratıldığında, ölümün veya kötülüğün göstergesi olarak yanlış anlaşılırlar. Ancak bu tür dövme ejderha kabilesi, ilgilendiğiniz herhangi bir görevi tamamlamanıza yardımcı olur. Kısacası, bir enerji yükselticidir. Görevinizi zamanında tamamlamanız pozitiflik verir; hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

3. Ejderha Pençesi Kabile Dövmesi:

Ejderha Pençesi Tribal Dövme

Ejderha pençesi dövmeleri, parmaklarınızın etrafında küçük bir şey ararken oldukça popülerdir. Bu tür dövme kabile ejderha pençesi, herhangi bir görevi yerine getirmek için koruma, bilgelik ve gücü temsil eden siyah mürekkeple yapılmıştır..

4. Ejderha Kafatası Kabile Dövmesi:

Ejderha Kafatası Tribal Dövme

Kafatası ve ejderha, ölüm ve ölüm anlamına gelen tehlikeli bir kombinasyon oluşturur. Tribal dövme ejderhası tehlikeli bir görünüm verir ve bu nedenle güreşçiler, vücut geliştiriciler veya tehlikeyle oynamayı seven herkes tarafından yaygın olarak seçilir. Spor salonuna giden gençler bu tarz tasarımı tercih ederler, bu tarz tasarımlar spor salonunda hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Bu kabile ejderha dövmesi tasarımı, motivasyonel bir his olduğunu gösterir..

5. Çiçekli Ejderha Kabile Dövmesi:

Çiçekli Ejderha Tribal Dövme

Genç kızlar arasında ünlü bir dövme, çiçekli ejderha dövmesi kabile tarzıdır. Tasarım, güçlü, sevgi, iyi şanslar, cinsellik, doğurganlık ve başarıyı ima eden kollarda yaratılmıştır. Dövme hem renkli hem de siyah mürekkeple yapılabilir..

6. Kelt Ejderhası Kabile Dövmesi:

Kelt ejderhası kabile dövmesi

Kelt kabile ejderha dövme tasarımları en güçlü dövmeler olarak kabul edilir. Genellikle koruyucuların gücünü, doğurganlığını, bilgeliğini ve gücünü belirtmek için giyilirler. Üç ejderha içerdiğinden, cennet, yeryüzü ve su güçlerini de ortaya çıkarır..

7. İkiz Ejderha Kabile Dövmesi:

İkiz ejderha kabile dövmesi

İkiz ejderha tribal dövme tasarımları, ikiz olan gençlerin ilk tercihidir. Dövme, önkollarda yaratıcılık, güç, tutku, cesaret, ustalık ve metanet anlamına gelen benzer desenler taşır..

8. Ateş Ejderhası Kabile Dövmesi:

Ateş ejderhası kabile dövmesi

Öfkeli ateş soluyan kabile ejderha dövmesi kol tasarımı genellikle siyah mürekkeple yapılırken, ateş kırmızı ve sarı mürekkeple dekore edilmiştir. Dövme, gardiyanların ruh, enerji, servet ve şansla birlikte taşıdığı bakımı özetler.

9. Kılıç Ejderhası Kabile Dövmesi:

Kılıç ejderha tribal dövme

Kılıç ejderhaları, askerlerin, ordu mensuplarının, savaşçıların vb. vücutlarına basılmış olarak görülür. Siyah kabile ejderha dövmesi tasarımları, cesaret, adalet, saldırganlık, kültürel miras, birlik, özgürlük, liderlik, koruma ve çok daha fazlasını temsil eder. Ejderha tarzı tasarımlı kılıç deseni kombinasyonu, kişiliğinize karşı güçlü bir his verir. Doğadaki cesaretinizi gösterir.

Daha Dövme Tasarımları:

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 1

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 2

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 3

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 4

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 5

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 6

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 7

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 8

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 9

Tribal Dragon Dövme Tasarımları 10

Ejderha dövmeleri genellikle tehlikenin simgesi olarak algılanır; bununla birlikte, aynı zamanda bakımı, şefkati, korumayı vb. temsil eder. Aynı zamanda, duygularınızı kabartmak için farklı yolları olan altın, kırmızı ve siyah, yeşil, beyaz vb. gibi seçtiğiniz ejderhanın rengine de bağlıdır..