Güneybatı Amerikalılar’da Hopi olarak adlandırılan kabilelere göre Kokopelli olarak adlandırılan Kokopelli, onu bir doğurganlık ve iklim değişiklikleri tanrısı olarak kabul etti, bazıları da tarımsal büyümeden sorumlu olduğunu söylüyor. Flüt karakterine sahip kambur bir kişi olarak karşımıza çıkıyor; bu popüler figür artık modaya uygun bir dövme tasarımı haline geldi.

En Güzel Kokopelli Dövme Tasarımları

En İyi ve Harika KoKoPelli Dövme Tasarımları:

Makalelerin ilk 9 kokopelli dövmesini ortaya koyduğu kokopelli dövme tasarımları hakkında daha fazla bilgi için.

1. Çok Renkli Kokopelli Dövme:

Çok renkli Kokopelli dövmesi

Güneybatı Amerikalıların yerli halkı, son derece mükemmel bir şekilde yapılan bu renkli, çok renkli Kokopelli yüz dövme tasarımıyla kabile inancını koruyor. Bu dövme tasarımının iç tasarımı, vücudun etrafındaki kertenkele resmi ile daha sanatsal hale getirildi ve kafa bir salyangoz gibi çizildi. Bu da kızlar için uygundur.

2. Nokta Çalışması Kokopelli Dövmesi:

Nokta çalışması Kokopelli dövmesi

Basit bir dövme tasarımına sahip olmayı sevenler için bu ideal. Kokopelli figürü, elinde kambur ve aşağı bakan bir flüt bulunan siyah noktalar kullanılarak satın alınır. Biraz farklı bir desen stili planladıysanız, bunu istediğiniz zaman deneyebilirsiniz, bu tasarım stili hakkında iyi yorumlar alacaksınız..

3. Flüt Şarkı Kokopelli Dövmesi:

Flüt Şarkı Kokopelli dövme

Flüt çalan Kokopelli, müzik notalarının flütten uçup gitmesiyle tasarlanmıştır. Bu sanat eseri iyi bir deneyim ve sabır gerektirir. Bu dövme, hem kızlar hem de erkekler için bir kol veya ayak bileği dövme tasarımına çok yakışır..

4. Kabile Kokopelli Dövmesi:

Tribal Kokopelli Dövme

Kokopelli tanrısının kabile çağından kaynaklandığı gerçeğini bildiğimiz gibi, tasarımcıların anısına ve saygısına göre, kabile tarzı bir Kokopelli dövmesi tasarladılar. Kokopelli’nin elbisesi, ilk kabile insanlarının onları giydirmek için kullandıkları şekilde tasarlanmıştır..

5. Kaktüs Dövmeli Kokopelli:

Kaktüs dövmeli Kokopelli

Bu tür dövme tasarımı, korkak bir sanat eseridir. Kokopelli tarımsal faydaları da ifade ettiğinden, bu konsept kaktüs zemin dövme tasarımının tasarımında kullanılmıştır. Kaktüs rengi, orijinal rengi olan açık yeşil boya ile boyanmıştır..

6. Kokopelli Kaplumbağa Dövme Tasarımı:

Kokopelli Kaplumbağa Dövme Tasarımı

Kaplumbağa bir örnek ayar amfibi, sanatsal bir dövme tasarımı oluştururken kullanılır. Dövme, kaplumbağayı kambur bir arka görünüme sahip bir taban olarak tasarlanmıştır. Kaplumbağa dövme tasarımı, hayvan baskı dövme tasarımını seven genç nesil arasında oldukça ünlüdür. Tutumunuzun kişiliğini gösterir.

7. Bisiklet Dövme Tasarımı ile Kokopelli:

Bisiklet Dövme Tasarımı ile Kokopelli

Bu tür Kokopelli dövme tasarımı, Kokopelli karakterinin çizildiği temel olarak bisiklet içeren sevimli küçük bir dövme tasarımıdır. Bu tipik bir kol dövme tasarımıdır. Bisiklet de Kokopelli gibi siyah mürekkeple boyanmıştır..

8. Basit Çizgi Kokopelli Dövme Tasarımı:

Simple Line Kokopelli Dövme Tasarımı

Basit bir dövme tasarımı, çekici bir renk olmadan güzellikten bahsedebilir; bu konsept, bu basit çizgi dövme tasarımının tasarımında kullanılır. Bu basit çizgi dövmesi, üzgün bir yüzle flüt olmadan tasarlanmıştır. Sadelikten hoşlananlar için böyle bir tasarım ama bu yapıda klasik tarz bir desene sahip..

9. Dans Kokopelli Dövmesi:

Dans Kokopelli Dövme

Dans Eden Kokopelli dövme tasarımı, arkada gün doğumu tasarımı ile daha renkli tasarlanmış ilginç bir dövme türüdür. Bacaklar dans hareketi ile tasarlanmıştır. Bu dövme iyi bir sırt omuz dövme tasarımıdır..

Kokopelli dövme tasarımı, bu dövmeyi çeşitli tiplerde çizmede kullanılan modern ideoloji ile birlikte, hevesli bir kabile dövme tasarımı olarak kabul edilir. Yukarıdaki dövme tasarımı türlerinden birini denemek, normal dövme tasarımından farklı bir his verebilir..