Plumeria, Hawaii’de bulacağınız çiçektir. Kendine has özelliği olan güzel bir çiçektir; her rengin kendine has bir kokusu vardır. Bu çiçeğin çok zengin ve sembolik bir anlamı var. Doğumun ve yaşamın sembolüdür. Aynı zamanda doğumu ve güzelliği temsil eder. Bu güzel çiçekler, sayısız antika toplumda zengin ve derin görüntülere sahiptir..

Günümüzde Plumeria dövmeleri kadınlar arasında çok ünlüdür. Erkekler de ünlü ama bu çiçeği başka bir deniz canlısı veya başka bir tasarımla birleştiriyorlar..

Plumeria Dövme Tasarımları

Resimlerle Şık ve En İyi Plumeria Dövme Tasarımları:

Bazı modaya uygun tasarımlar aşağıda gösterilmiştir.

1. Güzel Çan Plumeria Dövmesi:

Güzel Çan Plumeria Dövme

Çan desenindeki bu Plumeria Çiçek Dövmesi, pembe, mor ve sarı Plumeria çiçeğiyle çok hoş görünüyor. Bu dövme, kültürleri ve dinleri ne olursa olsun, kadın halkının favorisidir. Fitness aşığı olan kızlar, karınları veya sırtları için böyle bir tasarım yapmayı severler..

2. Wavey Frangipani Dövmesi:

Wavey Frangipani Dövme

Plumeria çiçeğinin bilimsel adı Frangipani Çiçeğidir. Ayak bileğindeki bu Frangipani çiçek dövmesi çok güzel görünüyor. Bu dövmenin sarı Frangipani çiçeklerinin etrafında deniz dalgaları var..

3. Kulağın Arkasındaki Sevimli Plumeria Dövmesi:

Kulak Arkası Sevimli Plumeria Dövmesi

Pembe çiçekli ve üç yeşil yapraklı bu Küçük Plumeria Dövmesi, kulağın arka tarafında çok tatlı görünüyor. Dövme yaptırmak ve güzel görünmek için eşsiz bir yer. Plumeria tasarımı için bu yere iyi bir güven duyacaksınız..

4. Kaplumbağa Tarzı Plumeria Dövmesi:

Kaplumbağa Tarzı Plumeria Dövme

Birçok deniz canlısı ve hayvan, Plumeria çiçek dövmesiyle güzel görünür. Kaplumbağanın tepesindeki bu plumeria çiçeği kabile tarzı gösterir, bu yüzden Plumeria Tribal Tattoo olarak da adlandırılır. Bu desen tarzı gençler arasında ünlüdür; bu kaplumbağa plumeria tasarımı sayesinde pozitiflik kazandıklarını düşünüyorlar..

5. Kapalı Omuz Frangipani Dövmesi:

Kapalı Omuz Frangipani Dövme

Bu, iki yöne yayılmış omuzdaki En İyi Frangipani Dövmesidir. Bu dövme, omuzda muhteşem görünen hoş bir tasarıma sahip yedi pembe döken plumeria çiçeğine sahip. Bu, bazı omuzları açık üstleri kullanmayı seven kızlara bakıyor.

6. Ebegümeci ve Plumeria Dövmesi:

Hibiskus ve Plumeria Dövmesi

Bu dövme, ebegümeci ve plumeria çiçeğinin bir birleşimidir. Bu harika bir Frangipani Tattoo Design, Hawaii inancının mükemmelliğin yanı sıra pozitifliği de temsil ettiğine inanıyor..

7. Geri Frangipani Dövmesi:

Geri Frangipani Dövme

Arkasında pembe renkli bir çiçek bulunan bu Frangipani Ağacı Dövmesi çok güzel görünüyor. Geniş dövme tasarımı için bu tip desen seçilebilir. Çok şubeli olabileceği gibi tek şubeli de olabilir. Sırtı açık üstleriniz için bu tasarımı deneyin.

8. Erkeklere Özel Plumeria Dövmesi:

Erkeklere Özel Plumeria Dövmesi

Adamın omzundaki bu Plumeria Dövme Tasarımı harika görünüyor. Plumeria çiçeği ile birlikte sahil manzarası ve Pam ağaçları ile denizde yat içerir. Renkli bir dövme değil.

9. Resim Çerçevesinde Plumeria Dövmesi:

Resim Çerçevesinde Plumeria Dövme

Bu Görüntü, Hawaii’yi her ziyaret ettiğinizde çerçevede bulacaksınız. Omuzdaki bu Plumeria Dövme Görüntüsü güzel görünüyor. Bu görüntü, arka planda gün batımı ile güzel bir kumsal içeriyor ve altta Plumeria çiçeği güzel görünüyor.

Her zaman acele etmeyin, arkadaşlar bu dövme modelinden bahsetti diye dövme yapan insanlar. Ama vücudunuzda bu plumeria dövmesini planladığınızda, o zaman bu çiçekler hakkında da bir anlam ifade ediyor. Daha fazla araştırın ve tasarımı kendi tarzınıza göre yapmanın benzersiz bir yolunu bulun. Bu dövme her yere sığabilir çünkü bunlar omzunuzda, kolunuzda, sırtınızda, boynunuzda, ayak bileğinizde, vücudunuzun herhangi bir yerinde yapabileceğiniz farklı Plumeria Dövmeleridir..