Kral Tutankhamun aslen Tutankhaten olarak adlandırılan, Gücü ile tanınan ünlü bir Mısır kralı olan Güneş Tanrısı, firavun olarak kraliyet, kelimenin tam anlamıyla firavunların ölümlerinden sonra bile nasıl egemen oldukları anlamına gelir..

Mısır yönetimi sırasında, hanımların, hakimiyetlerini ve bekar kadınların güçlenmesini gösteren dövmeleri olduğu biliniyordu. Bu dövme tasarımı, modern çağda King Tut dövme tasarımını da içerir..

En İyi Ve Şık King Tut Dövme Tasarımları

Son ve Trendy Tattoo King Tut Dövme Tasarımları:

İşte en iyi 9 King Tut dövmesi türü.

1. Kanatlı King Tut tasarımı:

Kanatlı King Tut tasarımı

Erkekler, eski tarihten bahseden dövmeyi de içeren modaya uygun King tut dövme kol tasarımıyla önkollarını sergilemeyi severler. Böyle bir tarih konuşan dövme tasarımı, King Tut dövme tasarımıdır. Bu önkol dövme tasarımı, yarım kollu t-shirt veya gömlek ile iyi uyum sağlar..

2. Altın Kral Tut Dövme Tasarımı:

Gold King Tut dövme tasarımı

Mısırlılar, altın isimleriyle baş-taç ve şimdi altın mürekkep dövme tasarımı ile hatırlanan altın aksesuarlarıyla biliniyordu. Altın kral Tut dövme tasarımı, arka plan olarak mavi sulu boya ile daha parlak hale getirildi..

3. Parlak Altın King Tut Dövme Tasarımı:

Parlak altın King Tut dövme tasarımı

King Tut’un yüzünü daha parlak ve hoş hale getirmek için dövme tasarımcıları, Bright Gold mürekkep dövme tasarımını kullandı. Bu parlak altın dövme tasarımı, başlık ve aksesuarlar Mavi renkle vurgulanarak daha renkli hale getirilmiştir. Bu inanılmaz bir el dövme tasarımı.

4. Açık Göz Dövme Tasarımı ile King Tut:

Açık göz dövme tasarımı ile King Tut

Sadece kral dövme tasarımının biraz ince olduğunu düşünen insanlar için, Nemes başlığının üzerine açık bir gözle kral tut dövme tasarımı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bu dövme renge dikkat edilerek daha çekici hale getirilmiştir..

5. Siyah & Gri Kral Tut Dövme Tasarımı:

Siyah & Gri Kral Tut Dövme Tasarımı

Siyah ve gri renk tonu ile vurgulanan dövme tasarımının antik çağa ait olduğu dönem, bizi eski fotoğraf dönemine geri götürecektir. Kral tut’un yüzü, kapalı bir gözle çok hassas bir şekilde boyanmıştır. Bu dövme, arka omuz dövme tasarımının uygun bir koludur..

6. Yardımcı Dövme Tasarımı ile King Tut:

Yardımcı Dövme Tasarımı ile King Tut

Bilindiği gibi krallar lüks bir hayat ile hakim bir hayata sahiptir. Lüks yaşam tarzı arasında kralın etrafını saran ve fanı onun için sallayan yardımcılar bulunur. Bu geleneksel konsept, bir dövme tasarımı olarak tasvir edilmiştir..

7. Küçük Parmak Siyah mürekkep King Tut Dövme Tasarımı:

Küçük parmak Siyah mürekkep King Tut dövme tasarımı

Kızlar için eski tarih tabanlı bir temaya sahip küçük boyutlu dövme tasarımlarıyla ilgileniyorlar, bu küçük dövme tasarımı o zaman en iyi seçimdir. Dövme, parmağın etrafında bir mücevher görevi görür.

8. Mısır Piramitleri Dövme Tasarımı ile Kral tut:

Mısır Piramitleri Dövme tasarımı ile King tut

Mısır piramitleri dünyanın harikalarından biridir ve bu piramit tasarımı bilinen bir firavunla birleştiğinde gerçek bir tarihi kombinasyon olduğu için dövme tasarımı olarak getirilmiştir. Bu tasarım hem kızlar hem de erkekler tarafından giyilebilir..

9. Bandana Dövme Tasarımlı King Tut:

Bandana dövme tasarımı ile King Tut

Bu tür King Tut tasarımı, şüphesiz iyi bir yaratıcı ve sanatsal dövme tasarımıdır. King Tut’un yüzü, sadece açık gözleri ortaya çıkaran bir bandana ile kaplıdır. Bu dövme modern bir sanat eseridir..

Erken yaşta bir firavun King Tut, tarihe düşkün tüm gençler arasında ilgi gördü ve bu da King Tut tarihinin bir dövme yoluyla yayılmasına yardımcı oldu. Bu tarz bir tarzda benzersiz bir desen alın ve arkadaşlarınızın dikkatini üzerinize çekin. Bütçenize göre, geniş bir kral tut dövme koleksiyonunda uygun tasarımı kontrol edin. Bu makaleyi okuyun ve büyüleyici dövme tasarımıyla King Tut’un bilinmeyen gerçeklerini yayın..