O kırmızı burunlu gülen adam, palyaço hakkında konuştuğumuzda aklımıza gelen görüntüdür. Palyaçonun bu standart görüntüsü, farklı bir görüntü çerçevesinde de sergilenebilir ve bu bir dövme olarak çizildiğinde, takdir edilmesi gereken gerçek bir yaratıcı çalışmadır..

Palyaço Dövme Tasarımları

Şık ve En İyi Palyaço Dövme Tasarımları:

Bu farklı palyaço resimleri hakkında iyi bir fikir edinmek için, resimlerle birlikte en iyi 9 palyaço dövmesi tasarımları.!!

1. Gülen Palyaço Dövme Tasarımı:

Gülen Palyaço Dövme Tasarımı

Palyaço dövmesi hakkında düşündüğümüzde gülen palyaço kesinlikle ilk tercihtir. Bu dövme tasarımı, hem kızlar hem de erkekler için bir kol dövmesine çok yakışır. Palyaço yüzü dövmesi, açık bırakılmış bir çene gülen yüzle tasvir edilmiştir..

2. Ağlayan Yüz Palyaço Dövme Tasarımı:

Ağlayan yüz Palyaço dövme tasarımı

Bu, palyaço yüzünün gözyaşı döktüğü ve popüler olarak kol veya bacak dövmesi tasarımı olarak mürekkeplenebilen ağlayan yüz dövmesi olarak bilinen tasarımcılar tarafından sergilenen diğer yüzlerden biridir..

3. 3D Palyaço Yüz Dövme Tasarımı:

3D palyaço Yüz dövme tasarımı

3D palyaço dövmesi, muhteşem görünümü ve tasarımıyla kesinlikle önemini kazanmıştır. 3D görüntüde çizilen görüntü, oldukça fazla sabır ve zaman gerektiren, çok küçük ayrıntılı çalışmalarla son derece yaratıcıdır..

4. Kötü Palyaço Dövme Tasarımı:

Kötü palyaço dövme tasarımı

Kötülük, gülen yüz dövme tasarımının diğer yüzüdür. Bu kötü yüz korkutucu palyaço dövmesi, tek bir mürekkeple mürekkeplenir, çünkü renkli dövme, yüzün her bir bölümünü boyamak için çok zaman alabilir. Bu şeytani dövme tasarımı, birçok çocuk aslında sahip olmayı sever..

5. Kızgın Palyaço Dövme Tasarımı:

Kızgın Palyaço dövme tasarımı

Kızgın yüz palyaço dövmesi, tasarımın ortaya çıkardığı olumsuz hissi nedeniyle genellikle dövme tasarımında giyilmez, ancak birçok genç, bu dövmeyi birkaç hafta sonra silinebilecek geçici bir dövme olarak yaptırır..

6. Kız Palyaço Dövme Tasarımı:

Kız Palyaço dövme tasarımı

Kız palyaço dövme tasarımı, kadın kalabalığından çok ilgi gören yeni bir tasarımdır. Daha önce palyaço olduğundan beri, sadece erkeğin yüzü göz önünde bulundurularak mürekkeplendi, ancak uzun saçlı ve taşralı kız şapkası görünümlü bu kız dövmesi, tasarımcılar tarafından verilen süper havalı.

7. Kafatası Palyaço Dövme Tasarımı:

Kafatası Palyaço Dövme Tasarımı

Palyaço kafatası dövmesi, alışılmış bir dövme tasarımıdır, ancak bu kafatası yüzünün ortaya çıkma şekli, tasarımcıların onları boyaması için vurgu ve meydan okumadır. Böyle bir zorluk, kafatası palyaço dövme tasarımlarıdır. Daha komik hale getirmek için, kolun etrafına aptal görünümlü bir kafatası dövme tasarımı mürekkeplenmiştir..

8. Kutu Bahar Palyaço Dövme Tasarımı:

Kutu Bahar Palyaço Dövme Tasarımı

Bahar kutusundan yükselen bu yenilikçi ve eğlenceli görünümlü çılgın palyaço dövmeleri, yaratıcı ve kahkaha getiren tasarımlardan biri olabilir. Palyaço yüzü renkli renklerle boyanmıştır. Gözler oldukça iri, incecik sinir detayları ve midilli görünümlü kulaklar.

9. Mutlu ve Hüzünlü Palyaço Yüz Dövme Tasarımı:

Mutlu ve Üzgün ​​Palyaço Yüz Dövme Tasarımı

Mutlu ve üzgün palyaço yüzü kol dövmesi, bir insanın iki taraflı yüzünü sanatsal bir şekilde ortaya çıkarabilir. Mutlu yüz, güçlü bir gülen yüzle oldukça farklı bir şekilde boyanmıştır ve ağlayan yüz, ağzı açık bir ağlayan yüzle boyanmıştır. Şimdi gülümse ve sonra ağla dövmenin arkasındaki tema.

Mutlu yüz dövme tasarımı kesinlikle tüm yaş grupları tarafından en sevilen tasarımlardır ancak kızgın, üzgün, kötü, ağlayan yüz gibi diğer duygular üzgün ve duygusal bir yüzün altında olduğumuz aşamalardan biri olarak dövme mürekkeplerinden biri olabilir. hayatımızın. Bu dövmeler size hayatınızın dersini verecek; olumlu emelleriniz için olumlu bir yüz modeli edinin.