Günümüzde eski tasarımlar çok popüler hale geliyor. Bunlar, bugünlerde birçok insanın vücutlarına yaptığı Maya dövmelerini içeriyor. Bunları da kolayca yapabilirsiniz. Bazen geometrik olan başka stiller vardır ve bunlarla çiçek veya diğer baskılar gibi stiller de yapılır. Ancak eski desende bir şey istediğinizde bunların çok kalın olmasına ve kullanılan renklerin oldukça koyu olmasına dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız..

Güzel Maya Dövme Tasarımları ve Anlamları

Bu nedenle, büyük ölçekli bir tasarım istiyorsanız, önce geçici çıkartmaları denemeli ve bunlarla spor yapmakta rahat olup olmadığınızı görmelisiniz. O zaman sadece profesyonel bir uzmana gitmeli ve özel yapılmış bir şey almalısınız. Siyah yerine kırmızı veya yeşil gibi diğer mürekkep renklerini de kullanabilirsiniz. Ancak bunlar çoğunlukla koyu siyah mürekkeplerle yapılır..

Bunlar epidermal katmanlara girer ve bu nedenle lazerle çıkarmak istiyorsanız çıkarılması zor olabilir. Bu yerdeki cilt yamalı olabilir ve ayrıca mürekkep izleri bırakabilir. Bu nedenle profesyonel bir sanatçıya danışmalı ve rehberlik almalı ve ardından eski bir tasarım yapmalısınız. Bunlar her zaman kişiye özel olmalıdır ve bu nedenle sanatçınız spor yeteneğinize göre sizin için özel bir desen de çizebilir..

Resimli En Son ve En İyi Maya Dövme Tasarımları:

Aşağıda, tasarımınızı yapmak için ilham alabileceğiniz veya desen sanatçınızdan özel bir tasarım yapabileceğiniz en iyi 9 Maya dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Karmaşık Geometrik Maya Dövme Tasarımı:

Geometrik Maya Dövme Tasarımı

Bu, elin uzunluğuna yapılmış çok şık bir Maya dövmesidir. Bu tarz stillerin çeşitli formlarını vücudunuzun diğer kısımlarında da deneyebilirsiniz. Bunları kendinize uygun renklerde ve rahatça giyebileceğiniz renklerde yapabilirsiniz..

2. Antik Maya Dövme Tasarımı:

Antik Maya Dövme Tasarımı

Bu, eski bir Maya tarzında yapılır ve benzer stilleri koyu renkli mürekkeplerle yapabilirsiniz. Maya tarzı dövmeler arasında erkekler için en iyi Maya dövme tasarımlarından biridir ve vücudun herhangi bir bölümünü giyebilen ancak omuzda giymek daha çekici olacaktır..

3. Kaslı Kollar Maya Dövme Tasarımı:

Kaslı Kollar Maya Dövme Tasarımı

Bu, kolların tüm uzunluğu üzerinde deneyebileceğiniz başka bir eski dövme. Bunlar oldukça karanlık ve sanatsal renklidir. Güçlü omuzları ve uzun kolları olan kişiler, benzersiz bir görünüm elde etmek için bu tür dövmelere sahip olabilirler..

4. Tribal Maya Dövme Tasarımı:

Kaslı Kol Maya Dövme Tasarımı

Bu, ellerin belirli bir pozisyonunda spor yapabileceğiniz başka bir kabile veya Maya tasarımı şeklidir. Bunu daha karanlık ve sanatsal hale getirmek için bileğinize de uzatabilirsiniz..

5. Hawaii Kabile Kaplumbağası Maya Dövme Tasarımı:

Hawaiian Kabile Kaplumbağası Maya Dövme Tasarımı

Bu, bu resimden önceki resimde gösterilen Maya dövme kol tasarımının başka bir çeşididir. Bunun gibi çeşitli stilleri deneyebilirsiniz. Bunlar kabile sanatlarıdır, ancak bunları diğer çeşitli dövme desenleri ve sembolleri ile birleştirebilirsiniz..

6. Polinezya Maya Dövme Tasarımı:

Polinezya Maya Dövme Tasarımı

Bu aynı zamanda bacaklarda yapılmış çok sanatsal bir dövme tasarımıdır. Bacakların tamamı için benzer stiller yapabilirsiniz..

7. Geometrik Maya Dövme Tasarımı:

Geometrik Maya Dövme Tasarımı

Bu geometrik bir şekilde yapılır. Bu dövme yan vücut pozisyonundan yapılır ve daha sonra kol altlarına kadar uzatılır. Bunlar oldukça şık ve yan pozisyon tasarımları istiyorsanız bunlar kolayca yapılabilir..

8. Müthiş Siyah İş Maya Dövme Tasarımı:

Müthiş Siyah İş Maya Dövme Tasarımı

Bu Maya sanatı dövme tasarımı ellerde yapılır ve bunun da koyu bantları vardır. Böyle bir şey istiyorsanız, bunları özelleştirmelisiniz..

9. Omuzda Kol Bandı Maya Dövmesi:

Omuzda Kol Bandı Maya Dövmesi

Bu başka bir sanatsal Maya dövmesi. Bu kalın bant desenlerine sahiptir ve ayrıca çeşitli dekoratif tasarımlara sahiptir. Dövme yaptırmak isteyen bayanlar bu tasarımdan geçebilirler..

Bunları vücudun çeşitli pozisyonlarında deneyebilirsiniz. Bunun gibi bir şey istiyorsanız, o zaman profesyonel bir uzmana danışmalı ve ardından uygunluğunuza göre özel olarak yapılmış bu stilleri onlardan yaptırmalısınız. Bunlar da spor yapmak için çok moda.