Bu günlerde orkide tasarımları, diğer çiçek desenleri arasında çok büyüyen bir trend. Bu orkideleri vücudunuza herhangi bir pozisyonda yaptırabilirsiniz. Bunları hangi sporda rahat ettiğinize göre büyük veya küçük formatta da yapabilirsiniz. Benzer formatları herhangi bir renk türüyle de yapabilirsiniz. Bunlar genellikle kız tipidir ve bunlarla ilişkili kuşlar veya diğer ebegümeci çiçekleri yapabilirsiniz. İsterseniz çıkartma gibi geçici bir şey deneyebilir ve ardından bunları mürekkep ve iğnelerle kendiniz yapabilirsiniz..

Güzel Orkide Dövme Tasarımları Ve Resimlerle Anlamları 3

Resimlerle En Son ve En İyi Orkide Dövme Tasarımları:

Aşağıda, profesyonel sanatçınızdan ilham alabileceğiniz ve özelleştirilmiş formatlar yapabileceğiniz en iyi 9 orkide dövme tasarımı ve anlamı bulunmaktadır..

1. Çiçek Ve Sinek Kuşu Orkide Dövme Tasarımı:

Çiçek Ve Sinek Kuşu Orkide Dövme Tasarımı

Bu, özelleştirebileceğiniz ve kendiniz için yapabileceğiniz çok yaratıcı bir orkide dövmesidir. Bu aynı zamanda oldukça renkli ama siyah bir gölgede yapılmış ve bu da ona farklı bir görünüm kazandırıyor. Bu biçimler için, bunu daha sonra diğer ilişkili desenlerle de genişletebilirsiniz. Bu tip tasarımlar vücudun herhangi bir pozisyonunda yapılabilir. İsterseniz, profesyonel sanatçınızdan benzer bir tasarımın daha büyük veya daha küçük bir versiyonunda bir şeyler yapmasını isteyebilirsiniz..

2. Hibiscus Orkide Dövme Tasarımı:

Hibiscus Orkide Dövme Tasarımı

Bu, içinde ebegümeci de olan bir tasarım. Benzer stilleri kolayca deneyebilirsiniz. Bunlar çok kız tipi ve spor yapması kolay olabilir. Bunları da özelleştirebilir ve renkleri rahatınıza göre seçebilirsiniz..

3. Sinek Kuşu Orkide Dövme Tasarımı:

Sinek Kuşu Orkide Dövme Tasarımı

Bu bir orkide ve sinek kuşu tasarımıdır. Bu tür renkli ve yaratıcı desenleri yapabilirsiniz, bu formatların 3D efektinde yapılmasını istiyorsanız, bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Ayrıca, bunlar rahatınıza uyacak şekilde özelleştirilmiştir. Bunlara başka çiçekler de kullanabilirsiniz. Erkekler için en iyi orkide dövme tasarımlarından biridir..

4. Renkli Çiçekler Orkide Dövme Tasarımı:

Renkli Çiçekler Orkide Dövme Tasarımı

Bu bir kol tasarımıdır ve bunun başka çiçek desenleri de vardır. Spor yaparken rahat ettiğiniz herhangi bir renk seçeneği ile benzer bir şey yapabilirsiniz. Cesur ve koyu renkler kullanabilirsiniz ve bunlar bileğe kadar uzatmazsanız daha sonra uzatılabilir. Bunları profesyonel sanatçılardan yaptırmalısınız..

5. Vadideki Zambak Orkide Dövme Tasarımı:

Vadideki Zambak Orkide Dövme Tasarımı

Bu, gölgeli ve çok kabartmalı efektli bir orkide tasarımıdır. Bu formatları herhangi bir renk seçeneği ile deneyebilirsiniz ve bunların sporu da kolaydır ve bunları küçük ölçekte yapıyorsanız bunları genişletebilirsiniz. Bu, kadınlar için en iyi orkide dövme tasarımlarından biridir..

6. Tribal Omurga Orkide Dövme Tasarımı:

Tribal Omurga Orkide Dövme Tasarımı

Bu, geçici dövmelerle veya kalıcı mürekkeplerle yapabileceğiniz başka bir çiçek ve orkide biçimidir. Bu biçimleri istiyorsanız, bunlar omurga boyunca yapılabilir..

7. Kalem Tipi Orkide Dövme Tasarımı:

Kalem Tipi Orkide Dövme Tasarımı

Bu, ten renginde yapılmış kalem tipi bir orkide dövmesidir. Çok renkli olmayan ancak 3D efekti gibi görünen ve ayrıca bu kabartmalı görünmesini sağlamak için yoğun gölgelendirmeye sahip bir şey istiyorsanız, bunun gibi bir şey yaptırabilirsiniz..

8. Bacakta Lily Orkide Dövme Tasarımı:

Bacak Üzerinde Zambak Orkide Dövme Tasarımı

Bu, orkide tasarımı ile bacaklarda yapılmış bir formattır. Bu tür renkli ve sanatsal desenleri bacaklarınızda yapmak istiyorsanız, özelleştirilmiş benzer formatlar yapabilirsiniz. Bu, kızlar için popüler orkide dövme tasarımlarından biridir..

9. Çiçeği Çiçekleri Orkide Dövme Tasarımı:

Çiçeği Çiçek Orkide Dövme Tasarımı

Bu, büyük ölçekte yapabileceğiniz çok renkli bir başka orkide dövmesidir. Bu, yan pozisyonda yapılır ve siz de benzer bir şey yapabilir ve bunları profesyonel bir uzmandan özelleştirebilirsiniz. Bu türler ve formatlar için başka renkler de kullanabilirsiniz..