Hayvanlar her zaman dövme tasarımlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dünyanın her yerinde farklı tasarımlara çeşitli hayvanlar dahil edilmiştir. Diğer hayvanlar gibi yılanlar, vücudunuza mürekkeplendiklerinde mükemmel ve önsezili görünürler. Gerçekçi görünen yılan dövmeleri en korkutucu olanlardır. Yapılması için belirli bir cesaret gerektirirler ve bu nedenle, bir kez sahip olduğunuzda insanların sizinle uğraşmasını imkansız hale getirirler. Yine yılanı gerçekçi tutabilir veya sanatsal veya soyut hale getirebilirsiniz..

yılan dövmesi

Yılanlar birçok kültürde önemlidir ve önemli antik sembollerin bir parçasıdır. Birçok kültürde yılanlar ihaneti ve ihaneti temsil eder. Bu nedenle insanlar, bir zamanlar güvenlerini kıran birini hatırlatmak için genellikle yılan dövmesi yaptırırlar..

Erkekler ve Kadınlar için Farklı Stiller ve Yılan Dövmeleri Türleri:

İşte seçim yapmanıza yardımcı olacak en iyi yılan dövme tasarımları.

1. Kolda Yılan Ok Dövmesi:

Kolda Yılan Ok Dövmesi

Birçok insan yılan dövmesi yaptırır çünkü sadece yılan güzel göründüğü için değil sürüngen severlerdir. Bu sürüngen severler, okçuluk tutkunları da olabilir. Bu insanlar için bu tasarım mükemmel. Okun etrafına kıvrılmış bir yılan sadece göz korkutucu görünmekle kalmaz, onlar için dünyada en çok sevdikleri iki şeyi içerir. Böylece kollarına dövme yapılmış harika görünüyor.

2. Göğüste Yılan Kafatası Dövme Tasarımı:

Yılanlar ve Kafatası Dövmesi

Bir başka harika dövme tasarımı da, öldürücü bir ifadeye sahip olan çatlak bir kafatasının etrafına kıvrılmış kısır görünümlü yılanlar. Bu tasarım daha asi bir görünüme sahip ve bakmak gerçekten hoş değil. Yine de amacınız, vücudunuza bakan insanlardan kendi işlerine bakmalarını istemek, o zaman bu dövme bunu yaparken mucizeler yaratacaktır..

3. Kolda Sanatsal Tam Yılan Dövmesi:

Kafası Deri İçinde Kaybolduğunda Yılan Kuyruğu

Bu tasarım gerçekçi görünüyor ve kesinlikle korkutucu. Cildinizin kıvrımları arasında kaybolan bir yılanı gösterir. Ustaca yapılmış ve aslında kolunuzda kaygan bir yılan varmış ve bir şekilde kırılıp cildinize girmeyi başarmış gibi bir görüntü veriyor.!

4. Kalçada Sonsuz Çıngıraklı Yılan Dövmesi:

Kalçada Sonsuz Çıngıraklı Yılan Dövmesi

Sonsuz için tipik sekiz şekilli işarette kıvrılmış bir yılan harika görünüyor. Sonsuzluğu temsil eder ve sizi her zaman onu çözmeye teşvik edecek ve sonra sonuna kadar sizi büyüleyecek çekici bir tuzaktır. Genelde sonunda kendi kuyruğunu yiyen yılanı gösterir..

5. Kızlar için Ayak Bileğine Kıvrılmış Yılan Dövmesi:

Kızlar için Ayak Bileğine Kıvrılmış Yılan Dövmesi

Bileğinizin etrafında kıvrılmış bir yılan, renkli ve sanatsaldan daha gerçek göründüğünde en iyi şekilde görünür. Vurmaya hazırmış gibi bir görünüm veriyor ve bunu ona bakanların yüreklerine korku salarak başarıyor.!

6. Kızlar İçin Basit Bir Siyah Yılan Dövmesi:

Kızlar için Basit Bir Siyah Yılan Dövmesi

Basit bir siyah yılan silueti sanatsal ve havalı görünüyor. Yılan herhangi bir duruşta olabilir. Genellikle sonunda çatal dilli bir spiral olarak gösterilir. Bu tasarım siyahta en zarif görünse de, başka herhangi bir renkte de iyi görünebilir.!

7. Yılanlar İç içe Dövme:

Romantik bir iç içe yılan dövmesi

İç içe geçmiş iki serpantin vahşi bir şekilde romantik görünüyor. Başka şekiller yapmak için kıvrılabilirler veya sadece birbirlerine bakacak şekilde gösterilebilirler. Genel görünüm, kucaklayan iki yılandır..

8. Göğüste Gerçekçi Piton Kafası Dövmesi:

Göğüste Gerçekçi Piton Kafası Dövmesi

Bu tasarım hayranlık uyandırıcı görünüyor. Size, diğerlerine geri çekilmesini ve sizinle uğraşmaya cesaret etmemesini söyleyen o cesur kenarı verir. İster dişleri ve çatallı dili göster, ister yılanın ağzını kapalı tut, seçim senin..

9. Erkekler için Dairesel Yılan Dövmesi:

Kuyruk Dövmesini Yiyen Yılan

Kendi kuyruğunu yiyen yılan, güç ve sihrin eski Çin sembolüdür. Sonsuzluğu temsil eder ve yılan genellikle eski bir Çin yılanıdır. Genel tasarım arkaik görünüyor ve iyi görünmenin yanı sıra anlamlı.