Kalça dövmeleri bu günlerde çok popüler. Yan gövde tasarımlarının çeşitli formatlarını deneyebilirsiniz. Bunlar çok sanatsal. Bunlar da oldukça kız gibi ve bikiniyle görüldüğünde izleyiciyi çıldırtıyor. Vücudun bu kısmı, küçük dövme tasarımlarının giyilmesine izin verir, ancak büyük bir dövme yaptırmak istemeniz durumunda, dövme uzunluğunu belinin altında taşıyabilirsiniz. Bu dövme tasarımları arasında çiçekler, periler, güller, kuşlar, kelebekler vb. bulunur. Basit bir dövme bile kalçalara mürekkeplendiğinde seksi olur..

Kalçalar ayrıca özel birine dövme yaptırmak için özel bir dövme taşıyıcısı olabilir. Bu tür dövmeler genellikle moda amaçlı yapılır..

Anlamlı Kalça Dövme Tasarımları

Güzel & Kızlar için Seksi Kalça Dövme Tasarımları:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 15 kalça dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. Balık Kalça Dövmesi:

kalça dövme tasarımları

Bu bir balık pulu tarafı veya kalça dövmesidir. Bunlar bugünlerde çok popüler ve kalçalar için hemen hemen her türlü tasarım yapabilirsiniz. Bu balık pulu dövmesi aşkı, özgürlüğü, dürüstlüğü vb. sembolize eder. Bu tür dövme, Balık burcu olan kadınlar tarafından da taşınır..

2. Kafatası Şeker Kalça Dövme Tasarımı:

Kafatası Şeker Kalça Dövme Tasarımı

Bu, kolayca yapabileceğiniz bir kafatası şeker kalça dövmesidir. Bu aynı zamanda oldukça kız gibi ve bunu vücudun herhangi bir yerinde bile yapabilirsiniz. Bu oldukça ayrıntılı ve bunu kolayca spor yapabilirsiniz. İsterseniz bu gölgeli stiller yapılabilir. Bunları renkli veya kabartmalı efektler gibi diğer formatlarda yapmayı da deneyebilirsiniz..

3. Gül Dövme Deseni:

Gül Dövme Modeli

Bu, kalçaların yanındaki güllerle yapılır. Bu kız gibi biçimleri kolayca deneyebilirsiniz. Bunlar profesyonel bir sanatçıdan yapılabileceği gibi çeşitli renk ve tonlarda da yapılabilir. Bu, doğrudan baştan çıkarma ile ilgili olduğu için kadınlar için en popüler dövme tasarımıdır. Gül, sevgi ve şefkatin sembolüdür. Bu nedenle, bu dövme bayan sevenler tarafından yaygın olarak yapılmaktadır. Kadınlar için en iyi kalça dövme tasarımlarından biridir..

4. Omurga Kemikleri Tasarımı:

Omurga Kemikleri Tasarımı

Bu, sırtta yapabileceğiniz bir kalça dövme tasarımıdır. Bu, arkadaki omurilik kemikleri gibidir ve kemikler de çok detaylı bir şekilde yapılır. Bu cüretkar bir formatta yapılır ve bunları profesyonel bir sanatçıdan yapabileceksiniz. Bu aynı zamanda hemen hemen her kişi tarafından spor olabilir. Bunu iyi bir salonda deneyebilir ve bunun size uygun olup olmadığı konusunda rehberlik alabilirsiniz..

5. Kına Motifi:

Kına Motifi

Bu, taraflı bir tasarımcı kalça dövmesidir. Kınaya benzeyen ve motif çalışmaları olan ancak kalıcı mürekkeplerle yapılan bu dövme tasarım çeşitlerini deneyebilirsiniz. Bunlar oldukça kız gibi ve aynı zamanda spor yapmak için şık. Bu tür dövmeler, mehandi tasarımlarından çok ilham alıyor. Koyu ve gri tonlarda harika bir görünüm verirler. Bu, kızlar için mükemmel kalça dövme tasarımlarından biridir..

6. Koyu Renkli:

koyu renkli

Bu dekoratif bir gül dövme tasarımıdır. Bu, kalça kemiğinin yanında yapılır ve bunun gibi bir şeyi kendinize de kolayca yaptırabilirsiniz. Bu, oldukça sanatsal görünmesini sağlayan koyu renkli bir mürekkeple yapılır. Vücudun yan tarafında da benzer modalar yaptırmayı deneyebilirsiniz. Bu kızlar için seksi kalça dövmelerinden biridir..

7. Çiçek Dövmeleri:

çiçek dövmeleri

Bu, vücudun yan tarafında uzatılmış çiçekli bir kalça tasarımıdır. Bunun gibi renkli bir şey yapabilirsiniz. Bununla ilgili diğer kuşları ve diğer ilişkili kalıpları da yapabilirsiniz. Ayrıca buna yazılar yazabilir veya daha fazla stil oluşturabilirsiniz. Desen sanatçınızla konuşmalısınız ve o sizin için özel bir tasarım oluşturabilir. Bununla birlikte, bu büyük ölçekli bir tasarımdır, bu nedenle bunu spor yapmak için rahat olmalı ve ardından bunu kalıcı olarak mürekkeplendirmelisiniz. Bunun gülleri ve ayrıca laleleri var. Siz de buna benzer çiçekler yaptırabilir veya buna başka türde orkideler veya yapraklar ekleyebilirsiniz..

8. Orkide Deseni:

orkide deseni

Bu, bazı çiçekler ve dallar ile kalem formatında yapılmış bir orkide modelidir. Benzer stilleri deneyebilir ve buna daha fazla renk ekleyebilirsiniz. Ancak bu, vücudun yan tarafının üst arka kısmına kadar uzanan genişletilmiş bir model olacaktır. Buna kuşları veya diğer ilişkili desenleri de ekleyebilirsiniz..

9. Kum Saati Dövmesi:

kum saati dövme

Bu, kalçalarda güllerle yapılmış bir kum saati dövmesidir. Bunlar çok kız tipi ve bunu kolayca spor yapabilirsiniz. Bu tür bir tasarımı diğer çiçek baskı türleri ile yapabilirsiniz. Bunlara bakmak oldukça sanatsal. Profesyonel olarak mürekkeplendiğinde 3D efekti verirler. Kullanılan farklı renkler onu daha çekici ve baştan çıkarıcı kılıyor..

10. Güvercin Kalça Dövmesi:

Güvercin Kalça Dövmesi

Bu basit kalça dövme tasarımı, kolej kızları tarafından yüksek oranda gerçekleştirilmektedir. Bu kalça dövmesi, sevgi ve barışı simgeleyen küçük bir güvercin kuşundan yapılmıştır. Bu tür dövmeler, Hristiyanlar tarafından da kendilerine göre oldukça fazla boyanmıştır; güvercin İncil’e göre kutsal bir kuştur. Bu nedenle, seven kadınlar doğası gereği sadık ve umutludur, bu dövmeyi kalçalarına yaptırırlar. Bu, kızlar için şirin kalça dövme tasarımlarından biridir..

11. Kelebek Kalça Dövme Tasarımı:

Kelebek Kalça Dövme Tasarımı

Bir kelebek herkesin dikkatini çok kolay çekebilir. Bu tür bir kız kalça dövmesi, özel birine karşı sevgi, şefkat ve çekiciliği ifade etmeye yardımcı olur. Kelebekler saflığın ve nezaketin sembolüdür. Kalçaya yapılan bu dövme aynı zamanda kızların kelebekler gibi kırılgan olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda özgürlüğün ve birlikteliğin sembolüdür. Bu dövme, kalçaların tıpkı kelebek gibi daha seksi ve güzel görünmesini sağlar. Kadınlar için havalı kalça dövmelerinden biridir..

12. Kalça Dövmesindeki Tüy:

Kalça Dövmesindeki Tüy

Kızlar için bu tür havalı kalça dövmesi tasarımı bugünlerde popüler hale geliyor. Tüy, özgürlüğü, arzuyu ve cesareti sembolize eder. Bu tür dövmeler daha çok hırslı ve kendi normlarında yaşayan kadınlar tarafından yapılır. Bu dövme, daha yüksek hedeflere ulaşmak isteyen ve bunun için özgür olan kızları cezbeder. Bu dövme, tribal dövme tasarımları arasında da oldukça popülerdi..

13. Kalça Çapa Dövmesi:

Kalça Çapa Dövmesi

Kadın kalçaları için bu tür seksi dövme tasarımları, gemilere, denizlere, okyanuslara, korsanların yaşamına vb. tutkusu olan kadınlar tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir. Bu tür dövmeler istikrar, umut, inanç vb. birinin hayatında önemli birine adanmış dövme. Bu dövme çeşitli renklerde veya sadece siyah mürekkeple yapılabilir. Koyu ve açık tonlar verildiğinde çok çekici görünüyor. Bu, kızlar için en iyi küçük kalça dövme tasarımlarından biridir..

14. Portre Kalça Dövmeleri:

Portre Kalça Dövmeleri

Bu tür kalça dövme tasarımları, özellikle Amerika ve Afrika’da kadınlar arasında popüler hale geliyor. Bu dövme, kız portresi ve güllerin yardımıyla güzel bir mesaj veriyor. Bu dövmede kullanılan renk kombinasyonu gerçekten harika bir görünüm veriyor. Kızın ilk portresi kötülük görmeme, ikinci portre kötülük duymama, son portre kötülük yok deme anlamına gelir..

15. Tavuskuşu Kalça Dövmesi:

Tavuskuşu Kalça Dövmesi

Bu, kızlar için en sevilen seksi kalça dövmesidir. Kalçalara seksi bir görünüm veren en renkli dövmedir. Oluşturulan tasarımlar göz alıcı bir tasarım oluşturuyor. Tavus kuşu, çeşitli dinlerde tüm kuşlar arasında dindar olarak kabul edilir. Asaleti, asaleti ve ahlaksızlığı sembolize eder. Bu dövme, ormanlık alanlarda, plajlarda yaşayan veya doğadan ve kuşlardan ilham alan kadınlar tarafından yaygın olarak yapılmaktadır..

Bu nedenle, kızlar için baştan çıkarıcı veya seksi kalça dövmeleri, cesur bir görünüm vermek için moda oluyor. Böyle güzel dövmeler sadece kızlar tarafından tercih edilir, ancak kafatası dövme tasarımları, kalçalarda çapa dövme tasarımları vb. Gibi erkekler tarafından da çok az dövme yapılır. Bu nedenle, dokunuza uygun bir dövme seçin ve kalçanızı baştan çıkarıcı ve çekici hale getirin..