Dövmeler bugünlerde büyük bir trend haline geliyor. Pek çok insan kendilerini ve inançlarını ifade etmek için dövme yaptırmak ister. Siyah dövmeler oldukça tercih edilir, ancak mavi dövmeler de popülerlik kazanıyor. Çünkü mavi gözler için çok rahatlatıcı bir renktir..

Anlamlı Mavi Dövme Tasarımları

Basit ve Güzel Mavi Dövme Tasarımları:

Mavi mürekkepli bir şey istiyorsanız, burada seçim yapabileceğiniz dokuz mavi dövme tasarımımız var. onlara bir göz atalım.

1. Kişiselleştirilmiş Gül Mavi Stil Dövme:

Kişiselleştirilmiş Gül Mavi Stil Dövme

Bu mavi gül dövmesi, kullanıcının koluna güzel bir görünüm verir. Bu tarz gül dövmeleri hem erkekler hem de kızlar için mükemmeldir. Bu tasarım, güçlü ve canlı bir kişilik izlenimi verir..

2. Mandala Mavi Dövme:

Mandala Mavi Dövme

Şimdi bu mavi dövme gibi çizimler, dövme tasarımları arasında popülerlik kazanıyor. Mandala tasarımları çok fazla karmaşık çalışmaya ihtiyaç duyar, bu nedenle bu tasarım için iyi ve uzman bir dövmeci edindiğinizden emin olun..

3. Tek Tüy Desenli Mavi Dövme:

Tek Tüy Desenli Mavi Dövme

Bu açık mavi dövme tasarımı rüya gibi ve hoş görünüyor ve aynı zamanda manevi bir önemi var. Toplamda dövme çok çekici ve temiz görünüyor. Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Kızlar bu tarz basit ama akılda kalıcı mavi dövme tasarımını tercih ediyor.

4. Kar Tanesi Mavi Dövme:

Kar Tanesi Mavi Dövme

Bu sade ama oldukça mavi dövme kılıfı, yine mavi mürekkepli bir dövme tasarımı olarak ideal seçeneklerden biridir. Dövme için daha fazla çizgi ve derinlik istemiyorsanız, tasarımı da kolaydır. Hassas ve benzersiz bir kişilik gibi çeşitli anlamları vardır..

5. Mavi Ay Yaratıcı Dövme:

Mavi Ay Yaratıcı Dövme

Bu çarpıcı mavi ay dövmesi, kesinlikle herhangi bir dövme sevgilisinin vücuduna kazımak isteyeceği şeydir. Koyu mavi renk de göz alıcı olduğu kadar güzel görünüyor. Dövmeli, ay deseninin tasarımları ve evreleri ile yaratıcı olabilir..

6. Dream Catcher Benzersiz Mavi Dövme:

Dream Catcher Benzersiz Mavi Dövme

Şimdi rüya yakalayıcıların altında yatan karizmatik bir güzellik var ve bunu inkar etmek mümkün değil. Bu mavi dövme kol, kullanıcının vücudunda güzel bir sanat eseri gibi görünüyor. Dövmeci, çarpıcı bir rüya yakalayıcı dövmesi için yaratıcı parıltısını bulabilir.

7. Kuş Mavi Dövme Hissedin:

Kuş Mavi Dövme Hisset

Yukarıdaki mavi kuş dövmesi ilgi çekici görünüyor ve bir özgürlük ve güç işareti gibi kabul edilmiş bir anlamı var. Efsanevi kuşlar veya basit kuş dövme tasarımları için gidebilirsiniz. Dövmeniz gücünüzü gösterecek; bu tasarım özgür bir kuş olduğunuzu gösterir.

8. Desen Kelebek Mavi Dövme:

Desen Kelebek Mavi Dövme

Bu mavi kelebek dövmesi harika bir tasarım, değil mi? Bu tür tasarımlar son derece kadınsı ve sevimli görünüyor. Kız gibi bir şey almayı planlıyorsanız, o zaman bu olabilir, ayrıca çok kabarcıklı bir kişilik mesajı verir..

9. Tek Lotus Tasarım Mavi Dövme:

Tek Lotus Tasarım Mavi Dövme

Bu, mavi çiçek dövmesi için güzel bir tasarım yapar. Bir nilüfer kültüreldir ve mirası da sembolize eder. Yine, dövme için çiçeğe karar vermek size kalmış. Kabile sanatını da tercih edebilirsiniz. Lotus deseninde benzersiz tasarımlar elde edin.

Daha Dövme Tasarımları:

Mavi Dövme Tasarımları 1

Mavi Dövme Tasarımları 2

Mavi Dövme Tasarımları 3

Mavi Dövme Tasarımları 4

Mavi Dövme Tasarımları 5

Mavi Dövme Tasarımları 6

Mavi Dövme Tasarımları 7

Mavi Dövme Tasarımları 8

Mavi Dövme Tasarımları 9

Mavi Dövme Tasarımları 10

Piyasada Siyah dövmeler popülerdir ve kalıcıdır. Ama yaratıcı ve farklı bir şey istiyorsanız, mavi dövme tasarımlarıyla gidebilirsiniz; eşit derecede çekici ve hoşturlar. Mavi güven, sadakat ve güveni gösterir. Kol gibi vücudun en sevdiğiniz kısmı için yeni veya eski mavi dövme desenleri alın. Bazı geçici tasarımları deneyin, güven kazandığınızda, mavi dövme çeşitlerinde kalıcı tasarımla devam edin..