Koi balığı dövmeleriyle çalışmak son derece yaratıcı ve yenilikçidir. Web’den kendiniz için seçebileceğiniz birçok koi balığı dövme tasarımı var, ancak burada sizin için kısa listeye aldık, bir göz atın.

Koi balığının iyi talihi ve azmi simgelediği düşünülüyordu. Her balığın simgelediği anlamlara bir göz atın ve ardından hangi dövmeyi süslemek istediğinize karar verin. Basit bir arama ile bu makaleyi kullanarak dövmenizi yaptırabilirsiniz..

Resimlerle İnanılmaz Koi Balığı Dövme Tasarımları:

Aşağıda erkekler ve kadınlar için en popüler koi balığı dövme tasarımlarını resimler ve anlamlarla verdik..

1. Altın Koi Balık Balık Dövmesi:

Altın Koi Balık Balık Dövmesi

Parlayan, parıldayan ve görmezden gelinmesi zor bir dövme arıyorsanız, o zaman bu Tattoo koi balığı dövme resimlerine Altın Koi Balığı ile sahip olmak en iyi seçenek olacaktır. Bu balığın parlak betimlenmiş pullarına yakından bakıldığında, süslü nilüferler ve genel olarak parlak ve renkli aura, bu dövme sanatının en iyi yanını canlandıracaktır. Tipik olarak koi balığı dövmesi, bir balığın sudan atladığı ve içine şakacı bir şekilde sıçradığı büyük, mavi, sıçrayan bir su arka planına sahiptir. Kırmızı Koi balığı sevgiyi, gücü, erkekliği, cesareti ve enerjiyi temsil eder. En güçlü olduğuna ve güçlü akıntılara karşı yüzebileceğine inanılıyor. Mavi olan erkekliği ve doğurganlığı da temsil eder..

2. Geleneksel Japon Koi Balığı Dövmesi:

Geleneksel Japon Koi Balığı Dövmesi

Koi, Sazan için Japonca bir kelimedir. Koi dövmesi, Japon halkı tarafından yıllar boyunca kullanılan geleneksel semboldür. Eski zamanlardan beri Japonlar, bu Koi balığı dövmesi tasarımını, zorlukların üstesinden gelmek için kültürel sembolleri olarak kullandılar. Bunun arkasında, bu balıkların güçlü bir akıntıya sahip şelalelere nasıl tırmandıklarını anlatan bir hikaye var ve şelalenin korunan ve başarılı olan tepesine ulaşma kararlılığı olduğu söylendi. Geleneksel tasarımlar genellikle Japon akçaağaç yapraklarını veya nilüfer çiçeklerini tasarımla birlikte içerir..

3. Çin Koi Balığı Dövmesi:

Çin Koi Balığı Dövmesi

Koi balığı dövmeleri farklı stil ve tasarımlarda mevcuttu. Her zaman, Çin tasarımlarının kendi anlamları olacak, koi’nin ejderha kapısına ulaşmak için sarı nehrin akıntısına karşı yüzdüğünü ve ejderha kapısına ulaştıklarında bir ejderha gibi ayarlanacaklarını söyleyenler. Bu, birçok insanın koi dövmesi anlamına gelen ilgisini çekmesinin nedenidir. Aynı zamanda çok çalışmak ve başarmak için bir ilham kaynağı olacaktır. İlham ve motivasyon almak istiyorsanız bu dövmeyi seçin ve gidin.

4. Koi Balık Sembolü Dövmesi:

Koi Balık Sembolü Dövmesi

Mevcut geniş dövme kategorileri arasında, bu koi balığı dövme tasarım fikirleri, tasarımları ve sembolizmleri nedeniyle benzersizdi. Bu Koi balık dövmelerinden habersiz olanlar, cesaret, azim ve muazzam irade gücünü sembolize etmelerine yardımcı olacaktır. Tabii ki, bu eşsiz dövme çoğu insan için büyük ilham kaynağı olmalıdır. Parça güneşi burcunda doğan kişilerin Balık gururunu sergilemeleri amaçlanmıştır. Bu, erkekler için popüler koi balığı dövme tasarımlarından biridir..

5. Ejderha Koi Balık Dövmesi:

Ejderha Koi Balığı Dövmesi

Birçok Çin Efsanesi, bu koi balığı dövme tasarımına ilham vermiştir, çünkü bu genellikle sarı renktedir ve bir ejderhaya dönüşmek için sarı nehirde akıntıya karşı yüzer. Bu dövme, farklı engellerin ortasında kaderini yerine getirmeye çalışan bir kişiyi ifade eder. Siyah koi’ye benziyor çünkü sıkıntıyla bir ilişkisi var. Aynı zamanda meydan okuma için gücü, cesareti ve cesareti sembolize eder. Bu dövme, yas sonrası yeni bir başlangıcı belirtmek için seçilebilir..

6. Sanatsal Koi Balığı Dövme Tasarımları:

Sanatsal Koi Balığı Dövme Tasarımları

Koi balığı dövmeleri soyut tasarımlarda güzel görünür. İşte düşünebileceğiniz bir tane daha. Bu sadece güzel ve onu olduğu gibi basıyor. Bu dövmenin herhangi bir parçasını değiştirmek, görünüşünü ve etkisini çalacaktır. Buna daha fazlasını eklediğinizde, yoğunluğu kaybolacaktır. Diğerine bakan bir balık daha ekleyebilseniz de, bu aynı zamanda büyüleyici bir dövme yapar. Erkekler için en iyi koi balığı dövmesidir..

7. Hareketli Koi Balığı Dövmeleri:

Hareketli Koi Balığı Dövmeleri

Bunun gibi animasyonlu koi balığı dövmeleri de başka bir şey yapmak veya formlarla denemeler yapmak istiyorsanız iyi bir seçenektir. Bu mod, istediğiniz herhangi bir rengi kullanmanıza izin verecek ve değişiklik yapmak bu koi dövmesinin görünümünü etkilemeyecektir. Esneklik, bu tür dövmelerin ana avantajıdır..

8. Lotus ile Alt Sırt Koi Balık Dövmesi:

Lotus ile Alt Sırt Koi Balığı Dövmesi

Bu da normal dövmelerden biraz farklıdır ve yapmak istediğiniz herhangi bir değişikliğe izin verir. Siyah beyaz dövmeler, onları nasıl gösterirseniz gösterin güzel görünür. Bunu denemekte özgür olun. Bu, kızlar ve kadınlar için en çok talep edilen Balık ve koi balığı dövme tasarımlarından biridir..

9. Çift Koi Balıkları Dövmesi:

Koi Balıkları Dövme Çifti

İşte en iyi koi balığı dövme tasarımı ve bu tamamen renkle ilgili. Bu görünümü elde etmek için farklı tonlar ve tonlarla dengeleyin. Mavi değilse, mor veya kahverengi gibi daha koyu tonlar kullanın. Bordo da kullanabilirsiniz, ancak bunu küçük ve kompakt tutun.

10. Balık Tarzı Koi Balıkları Dövmesi:

Balık Tarzı Koi Balıkları Dövmesi

Daha ağır olmayan, renk ve çizgileri az olan sade bir şey istiyorsanız; bunu kullanabilirsiniz. Zahmetsiz ama çok parlaktır ve ayarlamak istediğiniz her yere ve her şekilde sığar. Bu koi balığı dövme tasarımı soyut olduğu için rengini veya boyutunu değiştirmek zarar vermez.

11. Su Koi Balığı Dövmeleri:

Su Koi Balığı Dövmeleri

Soyut dövmeler herkese yakışır. İşte her yere kolaylıkla oturabilen bir koi balığı daha. Buna bir yenisini daha eklemek isterseniz kalın çizgi ve desenler kullanın ve tek ton ve renkte tutun. Soyut dövmeler en iyi tek renkte görünür.

12. Çiçek Koi Balığı Dövmesi:

Çiçek Koi Balığı Dövmesi

Bu çok renkli bir seçenek. Renkleri seviyorsanız, parlak ve canlı bir dövme tercih ediyorsanız o zaman göz önünde bulundurmanız gereken bir tasarım. Koi çeşitli renklerde boyanabilir, bu nedenle seçim tamamen size kalmış. Bu animasyonlu görünümü elde etmek kolaydır ve dövme sıkıştırıldığında veya büyütüldüğünde görünüm değişmez.

13. Renkli Koi Balığı Dövme Tasarımı:

Renkli Koi Balığı Dövme Tasarımı

Bu, iyi bir yüzey alanını kaplayan ve çekici bir dövme isteyenler için kesin bir denemedir. Koi balığı dövme tasarımı, yerleştirmek istediğiniz yere göre ayarlanmalıdır ve kompozisyon ağır olduğu için renk de önemli bir faktördür. Tercihen ten renginize ve omuzlarınızın genişliğine göre beden ölçünüze uygun renkler kullanın..

14. Sarı Koi Balığı Sanatı:

Sarı Koi Balığı Sanatı

Bu bir kol dövmesi için çok yaratıcı bir tasarım. Çok fazla çizgi veya desen kullanmayan, ancak izleyicinin dikkatini aynı kolaylıkla çekecek sade ve temiz bir tasarımdır. Dilerseniz detay ve desen ekleyebilirsiniz. Üzerine dilediğiniz renkleri de ekleyebilirsiniz. Ancak bu dövmenin çok büyük olmadığından emin olun. Güzelliği kompakt boyutundadır ve çok fazla büyütmek resimdeki aynı etkiyi etkilemeyecektir..

Son düşünceler:

Sonuç olarak, koi balığı dövme tasarımlarının bir tasviri, artan zenginlik ve iyi şanslar anlamına gelebilir. Sizin için şanslı olabilecek bir tasarım seçerken tasarımları dikkatlice incelemeli ve konusunda uzman sanatçılardan yardım almalısınız. Aksi takdirde, düşündüğünüzden çok daha olumsuz bir anlamı yansıtabilir. Bu koi balığının şansı, herhangi bir kişinin bu güzel sazan dövmelerini yakınına yaptırması için yeterince iyi bir neden olacaktır. Koi balığı dövmeleri yaptırarak, durumun her zaman böyle olduğundan emin olabilirsiniz. Genel olarak, bir ejderha Koi balığı, tüm engelleri aşmayı ve hedefinize ulaşmayı temsil eder. Genellikle hayatta veya yeniden doğuşta yeni bir bölümü temsil etmek için dövülür..