Kediler ayrıca yeraltı dünyasının veya başka bir dünyanın koruyucuları olarak da bilinir. Farklı dinler kediler hakkında farklı vaaz verir. Ancak bu tür, insanları her zaman gizemli doğasına hayran bırakmıştır. İşte vücudunuza yaptırabileceğiniz bazı Kedi dövmeleri.

Hangi konfigürasyonu seçerseniz seçin, değer verdiğiniz bir şeyi yansıtmalı ve aynı mesajı göstermelidir. Bununla birlikte, şimdi ve sonra, bireyleri spekülasyon yapacak kedi dövme tasarımları gibi belirsiz bir dövme aldığınızda eğlencelidir. Bu yüzden kendi zevkinize göre deneyin ve araştırın ve gerçekten ortaya çıkması beklenenden başka bir şey düşünün. Kedi dövme tasarımlarında işçiliğin dahil olduğu şey budur..

kedi dövme tasarımları

Resimlerle Erkekler Ve Kadınlar İçin Sevimli Kedi Dövmeleri:

Hem kadınlar hem de erkekler için en çok talep edilen ve dünyaca ünlü kedi dövmesi tasarımları ve görüntüleri ve anlamları aşağıdadır..

1. Wicca Kedi Dövme Tasarımları:

Kediler, bir dereceye kadar eski Mısırlılar ve Romalılardan gelen düşüncelerin ithal edilmesi sayesinde, Avrupa’da Cadılık ve Paganizm ile uzun bir ilişkiye sahiptir. Ay tanrıçası Diana, Orta Çağ’da bir agnostik ve cadı imajına dönüştü. Her halükarda, iklimin dinsel gizlilik, özgür düşünce, yaratıcı ifade ve prova yapan bir agnostik ile dolup taştığı bir dönemde, yasaların izin verdiği her şeye karşı tiksinme ve tiksinme olarak kabul edildi..

Wicca Kedi Dövme Tasarımları

Seçmeli düşüncelerin uğursuz güçlerin işi olduğu düşünülüyordu ve söz konusu düşüncelerle bağlantılı tüm görüntüler kötü niyetli olarak görülüyordu. Ne yazık ki, kedi (özellikle kara kedi) Şeytan’ın kurtarıcıları olarak tanınmaya başlandı ve bugün ne olursa olsun ruhumuza yakın olan batıl inançların önemli bir kısmı, Orta Çağ’ın dini durgunluğundan kaynaklandı. Her ne olursa olsun, koyu çizgili kedinizin sevimli yüzüne bir göz atmak, onunla ilgili iğrenç bir şey olmadığını size bildirmek için yeterlidir. Bu nedenle, büyünün ateşli bir hayranı iseniz veya herhangi bir Wicca aktivitesiyle uğraşıyorsanız, kara kedi dövme tasarımları sizin için mükemmel bir seçim olacaktır..

2. Kedi Pençesi Tasarım Dövmesi:

Kedi Pençesi Tasarım Dövmesi

Cat Pawprints, sıkıntılı bir zamanda coşkulu veya zihinsel bir maceraya işaret eder. İlerlemeyi ve hayatta ilerleme ihtiyacını sembolize ederler. Çok sayıda Japon ve Çin iş yerinde neden ön patileri kalkık küçük kedi heykelcikleri olduğunu hiç sordunuz mu? Asya toplumlarında bu, yüzlerce yıl öncesine Maneki Neko efsanesine kadar giden, gelişen ve elverişli şansın eski bir görüntüsüdür. Efsanenin birkaç şekli olmasına rağmen, tüm hikayeler, muhtaç bir bireyin, ön patisini kaldıran bir kediye şefkat göstermesinin ardından aniden zenginliği keşfetmesi konusuna odaklanır. Feline Paw Tattoos Refah, İyi Şans ve İlerleme ile konuşuyor.

3. Tom & Jerry Dövme Tasarımları:

Tom & Jerry Dövme Tasarımları

Tom ve Jerry’nin sevimli dövüşlerini izlemezsek çocukluğumuz eksik kalacağından, bu kesinlikle tüm karikatür kedi dövme tasarımları galerisi arasında göze çarpan şeydir. En yaygın olarak tanınan çizgi film kedi dövmeleri arasında göze çarpan bir tanesi, zeki, esprili ve kayıtsız olan, ancak sayısız kişi tarafından sevilen tom karakteri Garfield’dir. Tom ve Jerry’den Toon veya kedi Sylvester gibi dövmelere dönüştürülen başka çizgi karakterler de var. Bu, bir erkeğin kedigillere olan hayranlığını ve buna ek olarak onların çizgi filmlere olan sevgisini birleştirir. Gençler ve yaşlılar arasında canlı yanlarını gösteren daha güncel bir kalıptır..

4. Sevimli Kedi Yüzü Dövmeleri:

Bu sevimli kedilerle olan insan ilişkisi, gelişimimizin başlangıcını tersine çevirir. Çeşitli arkeolojik kampanyalar, süresi dolan sahiplerinin yanında kedigillerin kucaklaştığı taş devri mezarlarını ortaya çıkardı. Şimdiye kadar, sayısız kedi sahibi, durum ne olursa olsun, sevgili koyu çizgili kedilerinden ayrılmaya dayanamıyor..

Sevimli Kedi Yüzü Dövmeleri

Yukarıdaki sevimli kedi dövme tasarımı, kedinin sevimli yüzüne odaklanır, genellikle kedi sahipleri, kedilerinin dövmesini almak için bu bir kedi dövme tasarımını seçerler, yeni vefat etmiş bir kedi olabilir ve bunu hatırlamak isterler veya sadece evcil hayvanlarının yüzünü vücutlarında bulundurmaları gerekir. Dövmenin her parçanın tasvir etmesi gereken kedi gibi görünmesini sağlamak için bu dövmeyi çekerken ayrıntılara dikkat edilir..

5. Ateşleyen Kedi Dövmeleri:

Ateşli Kedi Dövmeleri

Bu dövme tüm cazibesini yeleye yatırıyor. Yele, saldırganlığı artırmak için renk veya desenlerle veya sadece siyahla doldurulabilir. Aslanın ifadesi çok iyi yakalanmış ve bu ifadeyi tam anlamıyla ortaya çıkarmak için standart boyutlu bir dövmeye ihtiyacınız var. Ön kolunuza yerleştirin ve vücudunuzda mükemmel bir kedi dövmesi tasarımı olacak..

6. Spiral Kedi Dövme Tasarımı:

Spiral Kedi Dövme Tasarımı

Çok daha az agresif ve genişletilmiş bir güzellik çalışması bu dövmeyi tanımlar. Bu dövmedeki desenleri doldurmak ve vurgulamak için iki renk kullanın. Ancak bunu vücudunuza çok yaklaştırmayın, güzelliği kompakt ve dolgun tasarımında yatar. Gerdirmek, bu dövmenin görünümünü bozacaktır. Ayrıntıları doldurmak için Aztek desenlerini kullanmak da harika bir fikir. Kadınlar için en iyi kedi dövme tasarımlarından biridir..

7. Küçük Kedi Dövme Tasarımları:

Küçük Kedi Dövme Tasarımları

Bu, içinde parlak bir yaratıcılık ve güzellik potansiyeli taşıyan farklı ve soyut bir dövme. Son derece basit bir kedi dövme tasarımıdır ve yine de çok güzeldir. Bunu kesinlikle denemelisiniz. Arka plan olarak siyah kullanmak, içinde boyadığınız şeyi vurgulayacaktır. O yüzden atmayın. Ayrıca biraz boş göründüğünü düşünüyorsanız köşe tasarımları ve desenleri ekleyebilirsiniz..

8. Sakin Oturan Kedi Dövmeleri:

Sakin Oturan Kedi Dövmeleri

Bu, desenlerle doldurma tasarımının nasıl olduğunu gösteren en iyi örnektir! Parlak ve güzel dövmeler istiyorsanız, bu parlak dövme bir zorunluluktur. Dilerseniz farklı renkler kullanabilirsiniz, ancak desenin ve genel tasarımın öne çıkması için arka plan olarak siyahı kullanabilirsiniz. Bu, kızlar için en şirin kedi dövme tasarımlarından biridir..

9. Kuyruk Kedi Dövmesi:

Kuyruk Kedi Dövmesi

Bu dövme tatlı ve korkak. Kedinin şık modeli minyon bedenlerde son derece güzel görünüyor. Yine renkleri kullanmakta özgürsünüz, ancak bu kadar basit bir dövmenin derinliği için siyahın orada olması gerekiyor. Cildinize basılan boyutun kompakt olduğundan emin olun, aksi takdirde solucan gibi görünme olasılığı yüksektir.!

10. Büyüleyici Kedi Gözü Dövme Tasarımı:

Büyüleyici Kedi Gözü Dövme Tasarımı

Tanınmış Amerikalı sanatçı Hiram Powers bir keresinde “Göz ruhun penceresidir. Keskinlik, irade, gözlerde bulunur” Konu kedigillere gelince, tarih boyunca bundan daha gerçek bir bildiri söylenmemiştir. Bir kedinin gözü sıklıkla Akıl, Bilgelik ve İlahi Olan’a giden bir iletken olarak görülür. Bu imaja sahip bireyleri Ahiret bileşenlerine yaklaştıran bir Tasavvuf ve Entrika nesnesi olarak kabul edilmektedir. Kedi Gözü Dövmeleri, şeyleri olduğundan daha fazla görme kapasitenizle konuşur. Bir durumu araştırabilir ve her etkinliği daha belirgin bir şeyin genişlemesi olarak görebilirsiniz..

11. Taçlı İlahi Kedi Dövmesi:

Taçlı İlahi Kedi Dövmesi

Eski Mısır’da ve diğer birçok antik uygarlıkta, kedigiller ayrıca derin olarak görülüyordu. Antika işçilik, kediyi tapılan bir yaratık olarak tasvir ediyor. Aynı şekilde servet ve bazen de talihsizlik getirdikleri düşünülüyordu. Kedi adı aslında, kedinin ay tanrıçasının genişlemesi olarak kabul edildiği Mısır’dan geliyor. Mısır’da kedigillere tapıldıkları kadar tapılırdı. Bu nedenle vücudunuza bir kedi dövmesi tasarımı aşılamak, dini hayvana saygı göstermek anlamına gelebilir..

12. Kedi Kafası Dövmesi:

Kedi Kafası Dövmesi

İşte vahşi bir kedinin dövmesi (tabii ki hangi kediyi biliyoruz)! Cesur ana hatlar, bu dövmede iyi yakalanmış bir kaplanın vücudundaki esnek tekrarlayan desenleri sergiliyor. Yerleştirmek istediğiniz yere göre sıkıştırabilir veya genişletebilirsiniz. Boyutu değiştirmek zarar vermez. Bu, yerleştirdiğiniz her yere bakacak.

13. Kara Kedi Dövme Tasarımı:

Kara Kedi Dövme Tasarımı

Havalı ve ciddi olmayan bir şey istiyorsanız, bununla çalışmak eğlenceli bir şey! Seçtiğiniz herhangi bir koyu rengi kullanabilir ve aynı fikir için kullanabilirsiniz. İsterseniz basit desenler de ekleyebilirsiniz. Bu, sığdırmak istediğiniz her yerde iyi görünecek. Aslında, denemek isterseniz, baş aşağı da yerleştirebilirsiniz..

14. Mide Kedisi Dövmesi:

Mide Kedisi Dövmesi

Bu güzel ve kompakt parça, yerleştirmek istediğiniz her yere sığacak. Soyut yüzü vurgulamak için siyahla farklı renkler kullanabilirsiniz ve bu istediğiniz görünümü ortadan kaldırmaz. Ayrıca, daha açık bir renkle vurgulamak veya çerçevelemek de iyi bir seçenektir..

15. Aşk Dövmeli Kedi:

Aşk Dövmeli Kedi

Bu yaratıcı girişim dikkat çekecek ve benzersiz. Dövmenizin herkesin dikkatini çekmesi için ihtiyacınız olan tek şey bıyıklardır. Ayrıca buna bir alt ton kullanılması tavsiye edilir. Başta gözler olmak üzere istediğiniz yerleri vurgulamak için farklı bir renk kullanın. Onları istediğin kadar çekici yapabilirsin.

Kedi dövme tasarımları galerileri arasında sizi kesinlikle şaşırtacak muhteşem özelliklerden bazıları. mutlu dövme.