Kaplumbağalar okyanusun sevimli yaratıklarıdır. Üzerlerinde yapılan filmlerle, insanların onları dövme olarak sevmelerine şaşmamalı. Bu tür dövme tasarımları çoğunlukla daha anlamlıdır, kaplumbağa sürekli olarak kendi endişelerine yönelerek sakin bir yaşam sürüyor gibi görünmektedir. Bazen tek bir kaplumbağa tipi dövme de doğada daha az belirgindir. Kaplumbağa dövmeleri en iyi şekilde basit çizgilerle yapılır ve karmaşık şekilde de yapılabilir..

Dövme Tasarımlarında En İyi Olan Kaplumbağa Dövmeleri

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Kaplumbağa Dövmeleri:

Dövme yaptırırken fikir veren en iyi galeri ile en iyi 9 kaplumbağa dövme tasarımını görelim.

1. Muhteşem Kaplumbağa Dövmesi:

Muhteşem Kaplumbağa Dövmesi

İşte kaplumbağanın tüm detaylarını güzelce yapılmış muhteşem bir dövme. Siyah ve gri dövme harika bir dövme yapar. Sanatçıların çalışmalarının gösterilebilmesi için dövmenin yerini dikkatlice seçin.

2. Kabile Kaplumbağa Dövmesi:

Kabile Kaplumbağa Dövmesi

İşte dövme koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz muhteşem bir kabile dövmesi. Dövme, içlerinde kabile tasarımına sahip kalın alanlarla yapılır. Kaplumbağa resmi, size kabile etkisi vermek için farklı bölümlere ayrılmıştır. Bu elinize veya göğsünüze de çok yakışacak, biraz koyu mürekkeple veya basit bir şekilde deneyin.

3. Çocuk Kaplumbağa Dövmesi:

çocuk kaplumbağa dövmesi

Bir çocuk gibi bu sevimli dövme kaplumbağa ile mürekkep alın. Bu genç nesil için harika ve bir çizgi film karakterine benziyor. Bu dövmede kullanılan renkler parlak ve güzel. Dövme seni her zaman gülümsetecek.

4. Ayakta Kalp Kaplumbağa Dövmesi:

Ayakta Kalp Kaplumbağa Dövmesi

İşte o kadar keyifli ve sevimli olan küçük bir kaplumbağa dövmesi, her iki ayağınıza da yaptırmayı çok istersiniz. Kaplumbağa tasarımının ortasında, onu sevimli kılan küçük bir kalp var. Duygusal biriyseniz ve romantik şeyleri seviyorsanız bunu seçin..

5. Maori Yarım Kol Kaplumbağa Dövmesi:

Maori Yarım Kol Kaplumbağa Dövmesi

Bu erkeksi dövme sadece muhteşem bir başyapıt. Bu, Maori tasarımlarına dayanmaktadır. Maori dövmesinde kaplumbağa ve deniz dalgaları kalın çizgiler ve eğrilerle çizilmiştir. Erkeksi tasarım omuzda veya sırtta yapılabilir.

6. Kavisli Kaplumbağa Dövmesi:

Kavisli Kaplumbağa Dövmesi

Bu, kaplumbağa dövmesine başka bir Hawaii tarzı. Bu sevimli kaplumbağa dövmesi, ince ve kalın çizgilerle yapılmış kıvrımlarla tasarlanmıştır. Tasarımdaki noktalar dövmeye karakter katıyor.

7. Kelt Düğüm Kaplumbağa Dövmesi:

Kelt Düğüm Kaplumbağa Dövmesi

İşte nokta işi dövme yöntemiyle yapılmış eşsiz bir kaplumbağa dövmesi. Kelt düğüm tasarımı benzersizdir ve bu dövmeye karakter katar. Bunu koyu ve kalın çizgilerle yapın ve sonuçlara şaşırabilirsiniz..

8. Japon Kaplumbağa Dövmesi:

Japon Kaplumbağa Dövmesi

Bu, Japon dövme setinden gelen bir erkek dövme tasarımıdır. Japon dövmesi başka bir nefes kesici tasarımdır. Dövmede sularda yüzen bir kaplumbağa ve etrafındaki harika Japon çiçekleri var..

9. Kaplumbağa Çizgisi Dövmesi:

Kaplumbağa Çizgi Dövmesi

İşte çizgi dövme yöntemiyle yapılmış basit bir kaplumbağa dövmesi. Burada kullanılan geleneksel kaplumbağa dövme tasarımı onu çok çekici kılıyor. Bu, dövme dünyasına ilk kez girenler için mükemmeldir. Maksimum etki için bu tasarımı elinize alın.

Kaplumbağa dövmeleri uzun zamandır yapılıyor. Tasarımın sadeliği onu çok çekici kılıyor ve birçok insan mümkün olan çeşitli stiller ile oynamayı seviyor. Hawaii veya Japon stillerine sahip olabilirsiniz. Maori stilini bile deneyebilir veya basit ve sevimli tutabilirsiniz..